Pozvánka: KE.CY Singletrack Camp  - akcia, aká v Košiciach ešte nebola

Pozvánka: KE.CY Singletrack Camp - akcia, aká v Košiciach ešte nebola

26

baraya 25.04.2018   Jazdenie Trail Horska Cyklistika Kemp Pozvanka Kosice Technika

Netradičný víkend plný jazdenia a zábavy si pre vás pripravili KE.CY - košické cyklotraily o.z. a Bike Park Červený Breh.

 

V termíne 19.–20.5.2018 sa dozviete a naučíte všetko, čo ste chceli vedieť o jazdení a stavaní singletrackov. Cieľom bude okrem zábavy ukázať vám, že singletrack nie je len zjazdová trať určená pre profíkov, ale bezpečný a "pohodový" cyklochodník určený pre široké spektrum bikerov.Pripravený je bohatý program v podobe prednášky o stavaní prírode blízkych singeltrackov, praktická ukážka údržby a stavby singlov v teréne. Večer sa môžete tešiť na Pecha Kucha - bicyklový špeciál. Samozrejmosťou bude spoločné jazdenie na trailoch, pre každého podľa nálady a výkonnosti, s cieľom zdokonaliť techniku. Motiváciou pre všetkých brigádnikov bude aj guláš a čapované pivko či kofola. Celú akciu budú zachytávať fotografi, takže príjemným bonusom budú možno nové profilovky .

Prihlásenie a registrácia


Pre prvých 40 registrovaných trailbuilderov je pripravený darček v podobe trička. Preto neváhajte a čo najskôr zašlite email so svojim menom a veľkosťou trička na adresu: kecy.akcie@gmail.com. Registrovať sa je možné do 11.5.2018.

Miesto konania


Ústredným miestom celého víkendu bude chata v BIKE PARKU Červený Breh (adresa Žľaby 22, potom ďalej hore kopcom smer bývalý lyžiarsky svah - stará chata/čajovňa). Kto si prinesie stan, môže využiť možnosť stanovačky pri chate počas celého víkendu.Program (zmena vyhradená):


Sobota 19.5.2018 (trailbuilding):
  • 09:00 - 10:00 - zraz na chate v BIKE PARKU Červený Breh, odovzdanie trička registrovaným trailbuilderom
  • 10:00 - 11:00 - teória trailbuildingu - prednáška o stavaní krásnych a udržateľných singletrackov
  • 11:00 - 16:00 - trailbuilding - presun na Bankov, kde začne praktická časť a výstavba nového Singletracku Bufet (prepojenie Bistra Bankov so začiatkom trailov DržHubu a Lesmír)
  • 16:00 - 20:00 - návrat na Červený Breh, guláš, občerstvenie a oddych za doprovodu DJov, grill & chill
  • 20:00 - 21:00 - Pecha Kucha Night - bicyklový špeciál
  • 21:00 - ..... - party, Djs, hudba, premietanie, zábava... pokiaľ sily vystačia

Nedeľa 20.5.2018 (jazdenie):
  • 10:00 - 11:00 - stretnutie v BIKE PARKU Červený Breh - vysvetlenie (základov) techniky jazdenia na trailoch pre menej skúsených bikerov, základný servis bikov, rozdelenie do skupín podľa výkonnosti a presun na traily
  • 11:00 - 15:00 - spoločné jazdenie na KE.CY singletrackoch - Bankov a okolie, za dohľadu a asistencie certifikovaného bike inštruktora; praktické rady, tipy a triky pre pohodovú jazdu na trailoch - vhodné pre všetky vekové a výkonnostné skupiny, aj rodiny s deťmi
  • 15:00 - 16:00 - návrat na Červený Breh, občerstvenie, ukončenie akcie

V nedeľu popoludní bude súbežne s jazdením na trailoch pustený aj lyžiarsky vlek na Červenom Brehu pre bikerov, ktorí budú jazdiť Dual Slalom. Všetky vaše otázky, návrhy či pripomienky, ako túto akciu viac spríjemniť, môžete posielať organizátorom na kecy.akcie@gmail.com. Aktuálne informácie nájdete na stránke facebook.com/kosicke.cyklotraily/.Košické Cyklotraily a BIKE PARK Červený Breh sa už tešia, ako si spoločne užijete tento mimoriadne nabitý víkend.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo ~ Cyklopočítače a GPS ~ Tachometre)

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár