Pozvánka: Košické Joyduro už túto sobotu

Pozvánka: Košické Joyduro už túto sobotu

Ak ešte nemáš plán na víkend, vezmi bicykel, prilbu a najmä dobrú náladu a príď 8.-9.9.2018 do Košíc na to pravé endurové dobrodružstvo. Neostáva mnoho času, tak si prečítaj aspoň to najdôležitejšie a môžeš vyraziť.

KE.CY - košické cyklotraily a BIKE PARK Červený Breh ťa pozývajú na 4. KE.CY Camp a súčasne na 1. ročník enduro pretekov na košických cyklotrailoch. V sobotu ťa čaká 6 meraných rýchlostných skúšok v dĺžke cca 27 km a prevýšení 900 m.Trať:

  • Zlatoklopka
  • Lesmír
  • SuRAWy
  • Hupiky
  • Bedľa
  • Červený Breh Dual Slalom

Záznam trate vo formáte GPX nájdete na tomto odkaze.Registrácia


Registrácia sa uskutoční v sobotu ráno 8.9.2018 od 8.30 - 9.30 na Červenom brehu. Počet účastníkov bol obmedzený na 50. Je potrebne sa zaregistrovať na adrese kecy.akcie@gmail.com, kde nezabudnite uviesť svoje celé meno a veľkosť trička (darček od nás).

Strelci do 18 rokov budú potrebovať zákonným zástupcom podpísané prehlásenie bikera (dokument zašleme na požiadanie cez vyššie uvedený mail). Štartovné je vo výške 5 €, v cene bude pivo (alebo kofola) a guláš.

Bikeri štartujú na vlastné riziko (prehlásenie sa bude podpisovať pri registrácii), je potrebné mať bicykel v dobrom technickom stave, helma a minimálne kolenné chrániče sú povinné. Ide o priateľský meraný pojazd, žiadne trhanie rekordov, takže prosíme prispôsobiť rýchlosť povahe a stavu vozovky, ale najmä svojim silám a schopnostiam.Na Červenom brehu ťa po vyhlásení víťazov čaká žúrka, akú enduro svet doposiaľ nevidel - vyšperkovaná hudba od miestnych CB Selectors, video projekcia a samozrejme pivko a iné pochutiny .
report_problem Našiel si v texte chybu?

KE.CY Singletrack Campe #4

calendar_today 08.09.2018
label MTB - Enduro
place Košice (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up11thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: Radostné enduro v metropole východu už v septembri – Joyduro 2019

Pozvánka: Radostné enduro v metropole východu už v septembri – Joyduro 2019

Podfúkni plášte, nasaď teleskopku a nezabudni vyplniť registračku, lebo v prvý septembrový víkend ťa čaká poriadna dávka košického endura, na ktorom si svoju stopu nájde každý.
Pozvánka: Košické Virtual KE.CY EnDUO Race už tento týždeň

Pozvánka: Košické Virtual KE.CY EnDUO Race už tento týždeň

Cítiš, že forma je tu a rád by si sa aj napriek súčasnej situácii porovnal s ostatnými? O to viac, keď to bude na trailoch a v uvoľnenej atmosfére? Tak potom čítaj ďalej.
Pozvánka: Jedinečný CST Singletrack MTB maratón Košice aj súčasťou UCI MTB Marathon Series

Pozvánka: Jedinečný CST Singletrack MTB maratón Košice aj súčasťou UCI MTB Marathon Series

Na východ Slovenska sa po roku opäť vrátia maratónci, ktorí si prídu vychutnať nielen kilometre poctivých singletrackov, ale aj atmosféru a úroveň podujatia s názvom CST Singletrack MTB maratón Košice.
keyboard_arrow_up