Bratislavská liga 2001

Kompletné výsledky po 3. kole + výsledky 3. kola.

Výsledky 3.kola:
                      Výsledková listina Author Bratislavská MTB liga - 3 kolo.  
                                     22. 9. 2001, Bratislava    

------ Kategória: Mini chlapci ---------------------------------- VOS-TPK ----------------------
  1. Peiger             Marián           14 KHC Klimatex Schwinn         1991        03:28 35 b.
  2. Hula               Daniel            6 TJ Sokol Topoľčany           1992        03:35 32 b.
  3. Kurtanský          Roman            23 CK BMX Zeleneč               1992        03:37 18 b.
  4. Plevčík            Vladislav         4 Bratislava                   1992        03:56 31 b.
  5. Kopún              Michal           31 BMK Iuventa                  1991        04:06 16 b.
  6. Kaman              Maroš             2 Bratislava                   1992        04:07 21 b.
  7. Straka             Michal            1 Bratislava                   1991        04:08 14 b.
  8. Taragel            Filip            40 Bratislava                   1992        04:09 13 b.
  9. Érsek              Ján              38 Dunajská Lužná               1992        04:10 21 b.
 10. Horniak            Samuel           13 Bratislava                   1994        04:28 22 b.
 11. Vitek              Marek            16 Trnava                       1993        04:29 13 b.
 12. Elexa              Tomáš             8 Bratislava                   1994        04:30  9 b.
 13. Benč               Martin            9 Bratislava                   1992        04:31  8 b.
 14. Blaha              Lukáš            10 Bratislava                   1994        04:33  7 b.
 15. Zmija              Martin           22 Bratislava                   1993        04:49  6 b.
 16. Landl              Jakub            24 Bratislava                   1992        04:52  5 b.
 17. Dědeček            Viktor           11 Bratislava                   1993        04:54 12 b.
 18. Vavrovič           Ján              34 Bratislava                   1991        04:55  5 b.
 19. Malárik            Ivan             18 Bratislava                   1994        05:01  7 b.
 20. Rehák              Tomáš             3 Bratislava                   1993        05:02  1 b.
 21. Kaováčik           Samuel           33 Bratislava                   1994        05:33  1 b.
 22. Šimon              Roman            25 Bratislava                   1994        05:46  1 b.
 23. Marcin             Tomáš            26 Bratislava                   1995        06:02  1 b.
 24. Baťka              Alex             35 Bratislava                   1995        06:08  1 b.
 25. Horniak            Filip            12 Bratislava                   1996        06:08  1 b.
 26. Kováčik            Matúš            32 Bratislava                   1995        06:37  1 b.
 27. Paulovič           Radovan          30 Bratislava                   1997        06:38  1 b.

------ Kategória: Mini dievčatá --------------------------------- VOS-TPK ----------------------
  1. Kovárová           Nikola            5 KHC Strá Turá                1993        03:57 35 b.
  2. Rožníková          Alexandra        29 Bánovský bicyklový club      1991        03:58 33 b.
  3. Kovácsová          Tímea            37 MTB Prievidza                1991        04:06 31 b.
  4. Čemanová           Nikola            7 Bratislava                   1994        04:44 30 b.
  5. Benčurová          Katarína         19 Bratislava                   1993        04:54 16 b.
  6. Labuzová           Veronika         27 Bratislava                   1992        05:22 15 b.
  7. Jakabová           Dominika         28 Bratislava                   1992        05:28 14 b.
  8. Viteková           Erika            17 Trnava                       1995        05:32 22 b.
  9. Strešková          Martina          21 Bratislava                   1994        05:33 12 b.
 10. Érseková           Hana             39 Dunajská Lučná               1993        05:59 23 b.
 11. Mitríkova          Nicole           36 Bratislava                   1993        05:59 10 b.
 12. Peigerová          Andrea           15 KHC Schwimatex Pezinok       1996        07:02 16 b.
 13. Strešková          Barbora          20 Bratislava                   1995        07:21  8 b.


------ Kategória: Propag chlapci -------------------------------- VOS-TPK ----------------------
  1. Briestenský        Jakub           118 Bánovký bicyklový Club       1989        09:58 35 b.
  2. Kovár              Ivan            104 KHC Stará Turá               1990        10:29 33 b.
  3. Král               Peter           101 Bratislava                   1989        10:30 33 b.
  4. Ondrášik           Matej           111 Bike team KŠK Bratislava     1990        10:38 29 b.
  5. Kotleba            Martin          109 CK Junior Trnava             1989        10:41 30 b.
  6. Trebatický         Ivan            102 ŠK Calex Šurany              1989        10:55 15 b.
  7. Kristek            Roman           114 KHC Klimatex Schwinn         1990        11:14 22 b.
  8. Horváth            Lukáš           113 T.K.C. Popular Trnava        1989        11:31 26 b.
  9. Zváč               Marek           116 Bratislava                   1989        11:42 19 b.
 10. Petrík             Lukaš           112 T.K.C Popular Trnava         1989        11:50 22 b.
 11. Bardiovský         Štefan          108 CK AB Sereď                  1990        12:01 17 b.
 12. Jánoš              Filip           124 Bratislava                   1989        12:10  9 b.
 13. Šimon              Jakub           123 Bratislava                   1990        12:47  8 b.
 14. Vavro              Martin          117 Bratislava                   1990        12:53 12 b.
 15. Rehák              Jakub           106 Bratislava                   1990        13:21  6 b.
 16. Rehák              Matej           103 Bratislava                   1990        13:21  5 b.
 17. Mego               Marek           105 Bratislava                   1989        14:13  4 b.
 18. Baťka              Richard         121 Bratislava                   1990        14:14  3 b.
 19. Lovich             Patrik          125 Bratislava                   1989        15:04  2 b.
 20. Györög             Matej           110 Bratislava                   1989     -Kolo     1 b.   

------ Kategória: Propag dievčatá ------------------------------- VOS-TPK ----------------------
  1. Kurtanská          Monika          119 CK BMX Zeleneč               1989        11:19 35 b.
  2. Kovácsová          Lea             122 MTB Prievidza                1990        12:01 33 b.
  3. Burešová           Libuša          115 X.L.X Senica                 1990        12:30 18 b.
  4. Tkáčová            Monika          126 Bratislava                   1990        13:03 30 b.
  5. Blažeková          Lucia           120 Kaktus biek Univega          1990        15:53 31 b.
     Kloknerová         Katarína        107 CK AB Sereď                  1989        DNS               


------ Kategória: Dorast ---------------------------------------- VOS-TPK ----------------------
  1. Kučera             Daniel          208 Bike team KŠK Bratislava     1987        25:49 33 b.
  2. Klokner            Michal          202 CK AB Sereď                  1988        26:00 32 b.
  3. Malárik            Tomáš           209 Bike team KŠK Bratislava     1987        26:20 33 b.
  4. Malárik            Andrej          210 CK Dema Senica               1988        26:23 32 b.
  5. Topoľský           Roman           207 Bike team KŠK Bratislava     1987        27:47 30 b.
  6. Čeman              Lukáš           203 KHC Klimatex Schwinn         1987        29:47 27 b.
  7. Diviš              Ivan            215 Bratislava                   1987        31:05 14 b.
  8. Kriško             Daniel          217 Bratislava                   1987        34:02 13 b.
  9. Stražay            Dalibor         206 KHC Klimatex Schwinn Pezinok 1987        34:41 21 b.
 10. Tkáč               Miroslav        219 Bratislava                   1987        37:01 17 b.
 11. Vaško              Lukáš           201 Bratislava                   1988        40:04 10 b.
 12. Barna              Roman           213 Bratislava                   1987        40:20  9 b.
 13. Tureček            Peter           211 Bratislava                   1987        44:39  8 b.
 14. Satinský           Ján             212 Bratislava                   1988        48:28  7 b.
 15. Krivosudský        Erik            204 Bratislava                   1987        48:30  6 b.
     Borbely            Tomáš           214 Bratislava                   1988 DNF               
     Béreš              Juraj           216 Bratislava                   1987 DNF               
    
------ Kategória: Kadet ----------------------------------------- VOS-TPK ----------------------
  1. Hajdu              Matej           114 Bike team KŠK Bratislava     1985        35:26 35 b.
  2. Jambrich           Filip           113 Bike team KŠK Bratislava     1986        37:54 30 b.
  3. Markech            Martin          117 Bratislava                   1985        37:57 18 b.
  4. Magula             Tomáš           109 CK Piešťany                  1985        38:45 17 b.
  5. Jelínek            Vladimír        115 Bánovský bicyklový club      1986        39:28 30 b.
  6. Bittner            Matej           106 Bratislava                   1986        41:20 25 b.
  7. Šedlbauer          Tomáš           111 CK Piešťany                  1985        41:24 14 b.
  8. Kostelničák        Martin          119 Bratislava                   1986        45:19 13 b.
  9. Blaschke           Peter           116 Trenčín                      1985        50:50 12 b.
 10. Hatala             Lukáš           102 Bratislava                   1986        52:00 11 b.
 11. Škopek             Martin          105 Bratislava                   1986        54:14 10 b.
     Petergáč           Štefan          101 KHC Klimatex Schwinn         1985 DNF          12 b.
     Seidl              Richard         108 CK Piešťany                  1985 DNF          21 b.
     Vavrovský          Martin          118 Bánovský bicyklový club      1985 DNF          27 b.
     Seidl              Daniel          107 CK Piešťany                  1986 DNF           9 b.
     Baláž              Róbert          103 CK AB Sereď                  1986 DNF               
     Ščepán             Michal          104 Bratislava                   1986 DNF               
    
------ Kategória: Dorastenky ------------------------------------ VOS-TPK ----------------------
  1. Ondrášiková        Zuzana          205 Bratislava                   1988        15:53 35 b.
  2. Michalcová         Nina            218 Alve Slovakia                1988        16:29 33 b.


------ Kategória: Juniori --------------------------------------- VOS-TPK ----------------------
  1. Plesník            Mchal           301 KHC Stará Turá               1984        48:28 20 b.
  2. Seidl              Filip           303 CK Piešťany                  1984        50:48 29 b.
  3. Rožník             Jozef           304 Bánovský bicyklový club      1984        51:00 33 b.
  4. Hapčo              Igor            302 Biek team KŠK Bratislava     1984        51:19 31 b.
  5. Michalec           Jozef           306 Alve Slovakia                1983        55:48 28 b.
     Danko              Ondrej          305 KHC Swinn Klimatex Pezinok   1984 DNF               
    
------ Kategória: Muži ------------------------------------------ VOS-TPK ----------------------
  1. Štvrtecký          Jaroslav        409 CK DEMA Senica               1981        57:06 35 b.
  2. Kudláč             Marek           406 Senica                       1979        57:10 29 b.
  3. Turan              Dominik         401 CK Dema Senica               1983        58:11 18 b.
  4. Uher               Matuš           402 KHC Klimatex Schwinn         1982     01:00:18 17 b.
  5. Straška            Tomáš           410 CK Dema Senica               1978     01:01:28 29 b.
  6. Jurečka            Matúš           419 R.C.T. Martin                1979     01:02:11 29 b.
  7. Nešťák             Tibor           403 CK AB Sereď                  1973     01:04:10 25 b.
  8. Belás              Martin          423 Považská Bystrica            1977     01:04:24 26 b.
  9. Miko               Marcel          407 CK AB Sereď                  1977     01:06:16 16 b.
 10. Hönsch             Karol           412 Bratislava                   1975     01:07:59 11 b.
 11. Galko              Peter           416 Extreme Bike                 1977     01:11:18 14 b.
 12. Žajdlík            Robert          411 Bratislava                   1971     -Kolo     9 b.
 13. Wongrey            Martin          408 CK AB Sereď                  1969     -Kolo     8 b.
 14. Matušík            Ján             414 Vazovova Bratislava          1982     -Kolo     8 b.
 15. Olejník            Juraj           420 Bratislava                   1981     -Kolo     8 b.
 16. Vališ              Samuel          417 Extreme Bike                 1976     -Kolo     5 b.
 17. Žitný              Juraj           405 Bratislava                   1979     -Kolo     4 b.
 18. Slovák             Viliam          415 Extreme Bike                 1966     -Kolo     3 b.
     Malich             Tomáš           413 X.L.X. Senica                1981 DNF               
     Kostka             Martin          418 Bratislava                   1976 DNF               
     Červenka           Mário           421 ŠK Author Trenčín            1974 DNF               
     Ducký              Marcel          422 ŠK Author Trenčín            1971 DNF               
     Guniš              Michal          424 Bratislava                   1981 DNF               
    
------ Kategória: Ženy A ---------------------------------------- VOS-TPK ----------------------
  1. Burešová           Alena           202 X.L.X. Racing TEAM Senica    1982        28:47 35 b.
  2. Máťušová           Silvia          203 Bratislava                   1973        31:27 34 b.
  3. Mitasová           Ivana           201 CK AB Sereď                  1985        56:41 18 b.
    
------ Kategória: Ženy B ---------------------------------------- VOS-TPK ----------------------
  1. Tkáčová            Monika            3 Bratislava                   1960        37:45 35 b.
  2. Čemanová           Božena            1 Pezinok                      1961        40:51 33 b.
    
------ Kategória: Veteráni -------------------------------------- VOS-TPK ----------------------
  1. Bureš              Václav          103 X.L.X. Racing TEAM Senica    1965        52:16 35 b.
  2. Čeman              Ľuboš           102 KHC Klimatex Schwinn         1958        55:08 34 b.
  3. Grauzel            Vladimír        104 Farmaceut Bratislava         1951        59:14 27 b.
  4. Michalec           Jozef           111 Alve Slovakia                1955     01:01:36 29 b.
  5. Lehocký            Ján             110                              1963     01:03:03 27 b.
  6. Zahradník          Andrej          113 Bratislava                   1954     01:06:16 15 b.
  7. Varga              Juraj           107 Bratislava                   1955     01:06:55 16 b.
  8. Hajdu              Juraj           112 Bratislava                   1961     01:09:49 13 b.
  9. Plevčík            Miroslav        101 Bratislava                   1947     -Kolo    20 b.
 10. Érsek              František       109 Dunajská Lužná               1958     -Kolo    20 b.
 11. Hajník             Jozef           108 Bratislava                   1955     -Kolo    10 b.
     Benco              Peter           106 Bratislava                   1952 DNF          23 b.
     Orieška            Robert          105 Bratislava                   1965 DNF               

Zloženie rozhodcovského zboru:
Hl. rozhodca: Štefan Horváth, 
Cieľoví rozhodcovia: Dušan Richter, Norbert Švec, Rastislav Cigáň
Úrazy neboli hlásené, protesty neboli podané.
Pretekárovi Matejovi Hajdu bola udelená pokuta 100 Sk za opätovný prejazd cieľa.
Počasie: pod mrakom, 21 C, bezvetrie.  
Konečné poradie po 3. kole:
                        Celkový rebríček Author bratislavskej MTB ligy 2001
                                                                          1.k.  2.k.  3.k. Spolu

------ Kategória: Mini chlapci ---------------------------------- VOS-TPK ----------------------
   1.  Peiger             Marián          KHC Klimatex Schwinn             15    15    20    35
   2.  Hula               Daniel          TJ Sokol Topoľčany                     13    19    32
   3.  Plevčík            Vladislav       Bratislava                       14     1    17    31
   4.  Vavro              Roman           Bratislava                       13    12          25
   5.  Wiedermann         Erik            Bratislava                       12    10          22
   6.  Horniak            Samuel          Bratislava                       11     9    11    22
   7.  Kaman              Maroš           Bratislava                              6    15    21
   8.  Érsek              Ján             Dunajská Lužná                    9     8    12    21
   9.  Kurtanský          Roman           CK BMX Zeleneč                               18    18
  10.  Balogh             Imrich          Miloslavov                       10     7          17
  11.  Kopún              Michal          BMK Iuventa                                  16    16
  12.  Godáň              Matej           CK AB Sereď                            14          14
  13.  Straka             Michal          Bratislava                                   14    14
  14.  Taragel            Filip           Bratislava                                   13    13
  15.  Vitek              Marek           Trnava                                  3    10    13
  16.  Dědeček            Viktor          Bratislava                        8           4    12
  17.  Hutta              Lukáš           Bratislava                             11          11
  18.  Elexa              Tomáš           Bratislava                                    9     9
  19.  Benč               Martin          Bratislava                                    8     8
  20.  Mann               Lukáš           Bratislava                        7                 7
  21.  Blaha              Lukáš           Bratislava                                    7     7
  22.  Malárik            Ivan            Bratislava                        5           2     7
  23.  Vavro              Oliver          Bratislava                        6                 6
  24.  Zmija              Martin          Bratislava                                    6     6
  25.  Polák              Jozef           Bratislava                              5           5
  26.  Landl              Jakub           Bratislava                                    5     5
  27.  Vavrovič           Ján             Bratislava                        2     2     3     5
  28.  Sykora             Marek           Bratislava                        4                 4
  29.  Holek              Martin          Bratislava                              4           4
  30.  Gavorník           Marek           Bratislava                        3                 3
  31.  Michalec           Milan           Alve Slovakia                     1                 1
  32.  Rehák              Tomáš           Bratislava                                    1     1
  33.  Kaováčik           Samuel          Bratislava                                    1     1
  34.  Šimon              Roman           Bratislava                                    1     1
  35.  Marcin             Tomáš           Bratislava                                    1     1
  36.  Baťka              Alex            Bratislava                                    1     1
  37.  Horniak            Filip           Bratislava                                    1     1
  38.  Kováčik            Matúš           Bratislava                                    1     1
  39.  Paulovič           Radovan         Bratislava                                    1     1
       Michalec           Martin          Alve Púchov                                          
       Modrovský          Tomáš           Bratislava                                           
       Novota             Michal          Bratislava                                           
       Krajčovič          Matej           Bratislava                                           
       Brychta            Eduard          Sokol Koliba                                         
    
------ Kategória: Mini dievčatá --------------------------------- VOS-TPK ----------------------
   1.  Kovárová           Nikola          KHC Strá Turá                          15    20    35
   2.  Rožníková          Alexandra       Bánovský bicyklový club          14    14    19    33
   3.  Kovácsová          Tímea           MTB Prievidza                          13    18    31
   4.  Čemanová           Nikola          Bratislava                       13    12    17    30
   5.  Érseková           Hana            Dunajská Lučná                   12    10    11    23
   6.  Viteková           Erika           Trnava                                  9    13    22
   7.  Benčurová          Katarína        Bratislava                                   16    16
   8.  Peigerová          Andrea          KHC Schwimatex Pezinok                  7     9    16
   9.  Parolková          Patrícia        Banská Bystrica                  15                15
  10.  Labuzová           Veronika        Bratislava                                   15    15
  11.  Jakabová           Dominika        Bratislava                                   14    14
  12.  Strešková          Martina         Bratislava                                   12    12
  13.  Baloghová          Katarína        Miloslavov                             11          11
  14.  Mitríkova          Nicole          Bratislava                                   10    10
  15.  Viskupová          Veronika        Bratislava                              8           8
  16.  Strešková          Barbora         Bratislava                                    8     8


------ Kategória: Propag chlapci -------------------------------- VOS-TPK ----------------------
   1.  Briestenský        Jakub           Bánovký bicyklový Club                 15    20    35
   2.  Kovár              Ivan            KHC Stará Turá                         14    19    33
   3.  Král               Peter           Bratislava                       15    13    18    33
   4.  Kotleba            Martin          CK Junior Trnava                 14          16    30
   5.  Ondrášik           Matej           Bike team KŠK Bratislava         12    10    17    29
   6.  Horváth            Lukáš           T.K.C. Popular Trnava            13    12    13    26
   7.  Kristek            Roman           KHC Klimatex Schwinn              8     8    14    22
   8.  Petrík             Lukaš           T.K.C Popular Trnava             11    11    11    22
   9.  Zváč               Marek           Bratislava                        6     7    12    19
  10.  Bardiovský         Štefan          CK AB Sereď                       7          10    17
  11.  Trebatický         Ivan            ŠK Calex Šurany                              15    15
  12.  Vavro              Martin          Bratislava                              5     7    12
  13.  Bartalský          Tomáš           Bratislava                       10                10
  14.  Bodiš              Martin          CK AB Sereď                       9                 9
  15.  Novota             Jakub           Bratislava                              9           9
  16.  Jánoš              Filip           Bratislava                                    9     9
  17.  Šimon              Jakub           Bratislava                                    8     8
  18.  Polák              Marek           Bratislava                              6           6
  19.  Rehák              Jakub           Bratislava                                    6     6
  20.  Benč               Daniel          Bratislava                        5                 5
  21.  Rehák              Matej           Bratislava                                    5     5
  22.  Jašura             Martin          Miloslavovo                       4                 4
  23.  Ferenčík           Martin          Bratislava                              4           4
  24.  Mego               Marek           Bratislava                                    4     4
  25.  Hladký             Tomáš           Bratislava                              3           3
  26.  Baťka              Richard         Bratislava                                    3     3
  27.  Lovich             Patrik          Bratislava                                    2     2
  28.  Györög             Matej           Bratislava                                    1     1
       Kudlica            David           Bratislava                                           
       Krovina            Ivan            ŠK Author Trenčín                                    
    
------ Kategória: Propag dievčatá ------------------------------- VOS-TPK ----------------------
   1.  Kurtanská          Monika          CK BMX Zeleneč                         15    20    35
   2.  Kovácsová          Lea             MTB Prievidza                          14    19    33
   3.  Blažeková          Lucia           Kaktus biek Univega              15    11    16    31
   4.  Tkáčová            Monika          Bratislava                             13    17    30
   5.  Pištová            Ingrid          Bratislava                       14    12          26
   6.  Burešová           Libuša          X.L.X Senica                                 18    18
       Valovičová         Andrea          Bratislava                                           
       Kloknerová         Katarína        CK AB Sereď                                          
 
------ Kategória: Dorast ---------------------------------------- VOS-TPK ----------------------
   1.  Kučera             Daniel          Bike team KŠK Bratislava         13    11    20    33
   2.  Malárik            Tomáš           Bike team KŠK Bratislava         14    15    18    33
   3.  Klokner            Michal          CK AB Sereď                      11    13    19    32
   4.  Malárik            Andrej          CK Dema Senica                   15          17    32
   5.  Topoľský           Roman           Bike team KŠK Bratislava         12    14    16    30
   6.  Čeman              Lukáš           KHC Klimatex Schwinn             10    12    15    27
   7.  Stražay            Dalibor         KHC Klimatex Schwinn Pezinok      8     9    12    21
   8.  Eckhardt           Martin          Bike team KŠK Bratislava          9    10          19
   9.  Tkáč               Miroslav        Bratislava                              6    11    17
  10.  Diviš              Ivan            Bratislava                                   14    14
  11.  Hříbal             Juraj           T.K.C. Popular Trnava             5     8          13
  12.  Kriško             Daniel          Bratislava                                   13    13
  13.  Vaško              Lukáš           Bratislava                                   10    10
  14.  Barna              Roman           Bratislava                                    9     9
  15.  Tureček            Peter           Bratislava                                    8     8
  16.  Melíšek            Roman           Bratislava                              7           7
  17.  Satinský           Ján             Bratislava                                    7     7
  18.  Krivosudský        Erik            Bratislava                                    6     6
  19.  Malik              Adam            Bratislava                              5           5
  20.  Pok                Matej                                             4                 4
  21.  Fitz               Milan           Bratislava                              4           4
  22.  Brišš              Filip           KŠK Bratislava                    3                 3
  23.  Viskup             Marián          Bratislava                              3           3
  24.  Peiger             Marián          KHC Klimatex Schwinn Pezinok      2                 2
  25.  Papp               Robert          Bratislava                              2           2
  26.  Gavorník           Michal          Bratislava                        1                 1
       Dobiáš             Jozef           Bratislava                                           
       Bránický           Ján             Bratislava                                           
       Borbely            Tomáš           Bratislava                                           
       Béreš              Juraj           Bratislava                                           
    
------ Kategória: Kadet ----------------------------------------- VOS-TPK ----------------------
   1.  Hajdu              Matej           Bike team KŠK Bratislava         15    15    20    35
   2.  Jambrich           Filip           Bike team KŠK Bratislava         11    11    19    30
   3.  Jelínek            Vladimír        Bánovský bicyklový club          14    13    16    30
   4.  Vavrovský          Martin          Bánovský bicyklový club          13    14          27
   5.  Bittner            Matej           Bratislava                             10    15    25
   6.  Seidl              Richard         CK Piešťany                       9    12          21
   7.  Markech            Martin          Bratislava                                   18    18
   8.  Magula             Tomáš           CK Piešťany                                  17    17
   9.  Košinár            Lukáš           Bratislava                        7     8          15
  10.  Šedlbauer          Tomáš           CK Piešťany                                  14    14
  11.  Kostelničák        Martin          Bratislava                                   13    13
  12.  Blaschke           Peter           Trenčín                                      12    12
  13.  Petergáč           Štefan          KHC Klimatex Schwinn             12                12
  14.  Hatala             Lukáš           Bratislava                                   11    11
  15.  Martinka           Michal          Bánovský bicyklový club          10                10
  16.  Škopek             Martin          Bratislava                                   10    10
  17.  Seidl              Daniel          CK Piešťany                             9           9
  18.  Machara            Tomáš           Trenčín                           8                 8
  19.  Krčula             Michal          Bratislava                              7           7
  20.  Minárik            Jakub           Bike team KŠK Bratislava          6                 6
  21.  Adamek             Peter                                                   6           6
  22.  Švolík             Roman           Bratislava                        5                 5
       Baláž              Róbert          CK AB Sereď                                          
       Ščepán             Michal          Bratislava                                           
    
------ Kategória: Dorastenky ------------------------------------ VOS-TPK ----------------------
   1.  Ondrášiková        Zuzana          Bratislava                        6    15    20    35
   2.  Michalcová         Nina            Alve Slovakia                     7    14    19    33

------ Kategória: Juniori --------------------------------------- VOS-TPK ----------------------
   1.  Rožník             Jozef           Bánovský bicyklový club          15    14    18    33
   2.  Hapčo              Igor            Biek team KŠK Bratislava         14    13    17    31
   3.  Seidl              Filip           CK Piešťany                      10     9    19    29
   4.  Michalec           Jozef           Alve Slovakia                    12     7    16    28
   5.  Kirschner          Norbert         Bike team KŠK Bratislava         13    11          24
   6.  Culka              Peter           Bike team KŠK Bratislava         11    12          23
   7.  Plesník            Mchal           KHC Stará Turá                               20    20
   8.  Harvan             Matúš           ŠK Calex Šurany                        15          15
   9.  Beňo               Tomáš           KHC Klimatex Schwinn Pezino            10          10
  10.  Buchan             Michal          Kaktus bike Petržalka             9                 9
  11.  Nagy               Peter           Pezinok                           8                 8
  12.  Foltín             Andrej          KHC Klimatex Schwinn Pez Pezin          8           8
  13.  Lieskovský         Libor           Bratislava                              6           6
  14.  Krajčovič          Peter           Senec                                   5           5
       Bystričan          Dušan           Bratislava                                           
       Danko              Ondrej          KHC Swinn Klimatex Pezinok                      
     
------ Kategória: Muži ------------------------------------------ VOS-TPK ----------------------
   1.  Štvrtecký          Jaroslav        CK DEMA Senica                         15    20    35
   2.  Kudláč             Marek           Senica                                 10    19    29
   3.  Straška            Tomáš           CK Dema Senica                         13    16    29
   4.  Jurečka            Matúš           R.C.T. Martin                    14    14    15    29
   5.  Belás              Martin          Považská Bystrica                13    11    13    26
   6.  Nešťák             Tibor           CK AB Sereď                      11     7    14    25
   7.  Turan              Dominik         CK Dema Senica                               18    18
   8.  Uher               Matuš           KHC Klimatex Schwinn                         17    17
   9.  Miko               Marcel          CK AB Sereď                             4    12    16
  10.  Paprčka            Pavol           TJ Lokok Košice                  15                15
  11.  Šimo               Dušan           Pegas Remata                      6     8          14
  12.  Noskovič           Juraj           Pezinok                           8     6          14
  13.  Galko              Peter           Extreme Bike                      4     3    10    14
  14.  Marton             Matúš           Bratislava                       12                12
  15.  Maťovčík           Július          VSNŠ Slovenska                         12          12
  16.  Hönsch             Karol           Bratislava                                   11    11
  17.  Horáček            Tomáš           Olympik Trnava                   10                10
  18.  Kotleba            Robert          CK Junior Trnava                  9                 9
  19.  Jablonický         Juraj           Y.L.X. Racing TEAM Senica               9           9
  20.  Žajdlík            Robert          Bratislava                                    9     9
  21.  Wongrey            Martin          CK AB Sereď                                   8     8
  22.  Matušík            Ján             Vazovova Bratislava                     1     7     8
  23.  Olejník            Juraj           Bratislava                              2     6     8
  24.  Krajčovič          Martin          Trenčín                           7                 7
  25.  Poljak             Michal          Bratislava                        5                 5
  26.  Lelek              Miroslav        R.C.T. Martin                           5           5
  27.  Vališ              Samuel          Extreme Bike                                  5     5
  28.  Žitný              Juraj           Bratislava                                    4     4
  29.  Stegmann           Martin          Bratislava                        3                 3
  30.  Slovák             Viliam          Extreme Bike                                  3     3
  31.  Grunský            Martin          Bratislava                        2                 2
  32.  Smrek              Juraj           Bratislava                        1                 1
       Heringh            Peter           Bratislava                                           
       Olexa              Jozef           Žilina                                               
       Ježík              Jozef           Svätý Jur                                            
       Krampl             Robert          Bratislava                                           
       Barborík           Ľuboš           Bratislava                                           
       Pakaj              Roman           Dolný kubín                                          
       Szabó              Pavol           Radošovce                                            
       Michalec           Milan           CK Púchov                                            
       Berák              Martin          Brezno                                               
       Jánoš              Filip           Pezinok                                              
       Mrlina             Otto            Bratislava                                           
       Malich             Tomáš           X.L.X. Senica                                        
       Kostka             Martin          Bratislava                                           
       Červenka           Mário           ŠK Author Trenčín                                    
       Ducký              Marcel          ŠK Author Trenčín                                    
       Guniš              Michal          Bratislava                  

------ Kategória: Ženy A ---------------------------------------- VOS-TPK ----------------------
   1.  Burešová           Alena           X.L.X. Racing TEAM Senica              15    20    35
   2.  Máťušová           Silvia          Bratislava                       15    14    19    34
   3.  Beňová             Eva             Dema Senica                      14    12          26
   4.  Mitasová           Ivana           CK AB Sereď                                  18    18
   5.  Burešová           Radka           X.L.X. Racing TEAM Senica              13          13
   6.  Vargová            Tatianaa        Bratislava                             11          11
    
------ Kategória: Ženy B ---------------------------------------- VOS-TPK ----------------------
   1.  Tkáčová            Monika          Bratislava                       15    15    20    35
   2.  Čemanová           Božena          Pezinok                          14    14    19    33
   3.  Poková             Dana            Bratislava                             13          13
   4.  Blažeková          Zuzana          Kaktus Bike                            12          12
    
------ Kategória: Veteráni -------------------------------------- VOS-TPK ----------------------
   1.  Bureš              Václav          X.L.X. Racing TEAM Senica              15    20    35
   2.  Čeman              Ľuboš           KHC Klimatex Schwinn             15    12    19    34
   3.  Michalec           Jozef           Alve Slovakia                    12     8    17    29
   4.  Grauzel            Vladimír        Farmaceut Bratislava                    9    18    27
   5.  Lehocký            Ján                                              11          16    27
   6.  Benco              Peter           Bratislava                       13    10          23
   7.  Plevčík            Miroslav        Bratislava                        8     4    12    20
   8.  Érsek              František       Dunajská Lužná                    9          11    20
   9.  Beňo               Martin          CK Dema Senica                   10     7          17
  10.  Varga              Juraj           Bratislava                              2    14    16
  11.  Zahradník          Andrej          Bratislava                                   15    15
  12.  Parolek            Roman           Banská Bystrica                  14                14
  13.  Crkoň              Stanislav       CK Púchov                              14          14
  14.  Bašniar            Peter           CK Bradlo bike B.P. Bradlom            13          13
  15.  Hajdu              Juraj           Bratislava                                   13    13
  16.  Michalec           Peter           CK Púchov                              11          11
  17.  Hajník             Jozef           Bratislava                                   10    10
  18.  Gibala             Alexander       Bratislava                        7     1           8
  19.  Beňo               Jaroslav        Brezová                                 6           6
  20.  Pok                Ladislav        Bratislava                              5           5
  21.  Hargaš             Peter           Bratislava                              3           3
  22.  Baráth             Jozef           Bratislava                              1           1
       Pilka              Imrich          Pezinok                                              
       Drahoš             Ľuboš           Pezinok                                              
       Prívara            Peter           ŠK Author Trenčín                                    
       Haraslín           Ivan            Bratislava                                           
       Orieška            Robert          Bratislava                                           
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Reportáž: Bahenný kúpeľ pre Kráľa Šumavy

Reportáž: Bahenný kúpeľ pre Kráľa Šumavy

Príbeh o kúpaní na konci leta, pleťovej maske, sirupe zo žabieho slizu, výbere lepšej stopy a iných zaujímavostiach :D.
Reportáž: Neslušským chotárom alebo ako sa cykloturista pretekov zúčastnil

Reportáž: Neslušským chotárom alebo ako sa cykloturista pretekov zúčastnil

Písal sa 14. august 2021 a na slovenskej MTB scéne mal premiéru 0. ročník cyklomaratónu Neslušským chotárom.
Reportáž: Časovka na Kojšovku – prečo som vymenil jeden kopec za domáci Horal

Reportáž: Časovka na Kojšovku – prečo som vymenil jeden kopec za domáci Horal

V sobotu 14. augusta sa konal 5. ročník časovky do vrchu v obci Zlatá Idka neďaleko Košíc a pretekári si to rozdali v stúpaní na Kojšovskú hoľu, dominantu Volovských vrchov.
keyboard_arrow_up