Unboxing: Ghost SL AMR LC 6.9 2019 - hltač trailov

Unboxing: Ghost SL AMR LC 6.9 2019 - hltač trailov

Dôkazom toho, že kategória trail-bikov môže vždy ponúknuť niečo zaujímavé, je aj Ghost SL AMR 6.9. Jeho diabolská červená v sebe skrýva nespútanú túžbu vyraziť von.

Na obľúbené chodníčky sa v súčasnom období často pozeráte len cez monitory, zvečnené na fotografiách či videách. Chuť opäť pocítiť oporu v klopenke či zdolať preletom pár koreňov, stále narastá. Práve do tohto prostredia je určený nový Ghost SL AMR. 130 mm vpredu a vzadu, karbónový základ rámu, či 29“ kolesá vás prekvapia istotou a ľahkosťou aj v náročnejších podmienkach.Položenejší hlavový uhol na úrovni 68 stupňov či 438 mm zadná stavba pomôžu jazdcovi zvládať príkre svahy kopcov - či už smerom nahor, alebo nadol. Nízka hlavová trubka, vo veľkosti L v rozmere 110 mm, umožňuje prispôsobiť si posed od agresívnejšieho k pohodovejšiemu.Starostlivo zabalený bicykel je vizitkou dodávateľa.Teleskopická sedlovka od Satori s diaľkovým ovládaním zmení pocit z jazdy najmä v strmších pasážach.Vidlica RockShox Revelation RC so 130 mm zdvihom disponuje okrem iného zmenou kompresie či praktickým uchytením brzdovej hadice.Naopak vzadu sa o hladký chod stará pružinový tlmič RockShox Super Deluxe RCT spolu so systémom odpruženia AMR.Spoľahlivá sada SRAM NX Eagle s 12-rýchlostnou kazetou 11-50 a kľukami Truvativ Descendant.Vysoký brzdný účinok ponúkajú „kotvy“ od TRP v prevedení G-Spec Trail so 4 piestikmi a 203/180 mm kotúčmi.Legendárne plášte Maxxis Minion DHF II a SS vo verzii 2,3“ sú obuté na kolesách Rodi s Boost oskami a 30 mm šírkou.Rám disponuje vnútorným vedením laniek, možnosťou použiť vodítko reťaze či ochrannými prvkami v spodnej časti. Je tvorený karbónovými vláknami, zadnú časť tvorí zliatina hliníka.Kokpit nesie taktiež názov Ghost. 35 mm priemer a 780 mm na dĺžku uspokojí aj poriadnych chlapov. Ako celok je naozaj neodolateľný.Cena daného modelu sa pohybuje okolo 2 999 € a nájdete ho aj v našom MTBIKER shope.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up17thumb_down comments 12 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Ghost FR AMR 4.7 AL - hlavne smerom dole

Unboxing: Ghost FR AMR 4.7 AL - hlavne smerom dole

Aktuálne prevedenie modelu „FRAMR“ v sebe spája kľúčové slová ako freeride, trail, enduro a bikepark. Ako vyzerá model 2020?
Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - vstupenka do sveta trailu

Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - vstupenka do sveta trailu

Dostatočné zdvihy, správna geometria robustnejšieho rámu, širšie plášte a štvorpiestikové brzdy. A čo ak je tento recept na zábavu ešte aj príjemne dostupný?
Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - dostupný hltač trailov

Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - dostupný hltač trailov

Univerzálne bicykle sú stále populárnejšie. Tento v hliníku je so zaujímavou cenou a má našincovi čo ponúknuť.
keyboard_arrow_up