Unboxing: Superior XP 999 – jednou nohou na pódiu

Unboxing: Superior XP 999 – jednou nohou na pódiu

142 komentáre

redakcia 20.07.2019 30 fotografií   Cross Country Horsky Bike Unboxing Horska Cyklistika Preteky Superior

Pre nadšencov XC pripravila značka Superior na rok 2019 veľa noviniek. Jednou z nich je aj model XP 999, pri ktorom si užijete nielen zábavu. Vďaka ľahkosti karbónového rámu a komponentom je tento špeciál hodný ašpirovať na pódiové miesta v pretekoch.

 

Označením top by sa okrem rámu dala označiť aj vidlica so zdvihom 100 mm od DT Swiss určená pre profesionálnych jazdcov. Určenie tohto modelu je viditeľné aj na spracovaní rámu, kde masívnejšia spodná rámová trubka a rovnako aj stred sa strieda s jemnejšími líniami hornej trubky a zadnej stavby.

Práve to kombinuje tuhosť a potrebný športový komfort. Navyše Superior ako jeden z mála výrobcov montuje kolesá už rovno na bezdušový systém. Geometria je ladená tak, ako sa na pretekársky špeciál patrí...




Balenie bolo ako vždy poctivé, stačí sa popasovať s obalmi a bicykel je na svete.



Superior zvolil kombináciu výbavy od SRAM s 12 rýchlostnou kazetou 10-50 a karbónovými kľukami. Doslova láska na prvý pohľad.



O hladkú jazdu a držanie stopy v teréne sa stará vidlica DT Swiss OPM O.D.L.



Doladenie riadidiel momentovým kľúčom, nastavenie výšky sedla.



Shimano stráži brzdnú dráhu, konrétne model XT s veľkosťami kotúčov 180/160 mm.



Plášte od Schwalbe, Racing Ray sú osadené na kolesách DT Swiss X 1900 Spline 25. Ako sme už vyššie uviedli, sú priamo od výroby prerobené na bezdušový systém.



Dôležitou informáciou je aj hmotnosť bicykla, ktorá je veľmi pekných 10,12 kg pri veľkosti rámu 21.



Superior XP 999 vám dá doslova krídla, ktoré využijete na pretekoch, kde budete bojovať o každú sekundu. Farebné variácie pri tomto modeli sú dve - matná červeno-biela kombinácia, alebo menej nápadná čierna. Cena daného modelu sa pohybuje okolo 3099 €. Tento bicykel nájdete aj na našom MTBIKER shope.



Doručenie bicykla


Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma, pričom viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze. Bezplatný dovoz až domov pre bicykle od 1 000 €.

Ak nechceš bicykel dostať v krabici a zároveň nemáš čas či možnosť prísť do nášho centra, alebo máš problém si bicykel odviezť domov, vieme ti ho doviezť my osobne. Po telefonickej dohode a platbe prevodom ti bicykel dovezieme zložený, vysvetlíme základné nastavenie a zodpovieme akékoľvek otázky.

Službu ponúkame zákazníkom v okresoch BA, SC, PK, TT, PN, HC, NM, MY, TN, IL, PU, PB, BY a v meste Žilina, po dohode aj inde. Dovoz robíme minimálne raz za týždeň v podvečerných a večerných hodinách, okolie BA a TT väčšinou v stredu. Služba sa vzťahuje len na objednávky bicyklov, pričom ak jej hodnota prekročí 1 000 €, tak dodanie do 24-48 hodín získaš zadarmo. V prípade nižšej ceny bicykla je táto služba spoplatnená sumou 29,99 €.

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Komentáre

Laro22 20.07.2019 (12:55)

1


Kedy budú v ponuke 2020 modely?

 
Luigi 20.07.2019 (21:04)

0


Vyrobcovia nedoporucuju upinat do stojanu priamo za karbonovy ram ak mam dobre info

 
Pridaj komentár