Pozvánka: Nemec® Cez Iľovnícky hrebeň 2020 - výzva s aplikáciou STRAVA

Pozvánka: Nemec® Cez Iľovnícky hrebeň 2020 - výzva s aplikáciou STRAVA

413 komentáre

redakcia 08.05.2020   Horska Cyklistika Priroda Vyhra Pozvanka Preteky Strava Horsky Bike

Aj vám chýba v tomto období pocit z účasti na pretekoch, porovnávanie sa s ostatnými a nakoniec slastný pohľad do výsledkov? Nezúfajte a zúčastnite sa virtuálneho podujatia Cez Iľovnícky hrebeň 2020.

 

Súčasný stav nás v mnohých smeroch obmedzuje možno viac, akoby sme skutočne chceli. Navyše, nehovoriac o športe, akým je cyklistika a s ňou spojené akcie. Nie je však všetkým dňom koniec a organizátori sa aj v tomto smere snažia prísť s niečím zaujímavým a kreatívnym.Už tento víkend, 9. mája sa malo v obci Lackovce konať podujatie s názvom Nemec® Cez Iľovnícky hrebeň 2020, ktoré bolo súčasťou Východ MTB Ligy. Zo známych dôvodov ho však usporiadatelia museli predčasne zrušiť. Trojica tratí s dodatkom detských pretekov, prípravy a nadšenie tak vyšli navnivoč... A možno ani nie!

Jazdite v prírode, porovnajte sa cez Stravu


Po zrelej úvahe sa na stránkach Laboreckej MTB o.z. objavila informácia, že podujatie sa konať bude, avšak v pozmenenej forme. Vopred vás ubezpečujeme: nemusíte sa báť toho, že budete musieť potrebné kilometre odkrútiť na trenažéri. Práve naopak. S bicyklom sa jednoducho musíte vydať na trať. Prostredníctvom aplikácie Strava zaznamenáte svoj prejazd celej trasy. Vďaka tejto forme si môžete ihneď pozrieť aj časy konkurentov a zistiť, ako na tom ste. Navyše, ak si budete myslieť, že máte naviac, kľudne si to zopakujte - množstvo individuálnych pokusov nie je limitované. Podmienkou je absolvovať segment medzi 8. a 17. májom 2020.Presný segment je dostupný na tomto odkaze. Stačí sa registrovať na Strave a prostredníctvom tejto aplikácie aj zdokumentovať prejazd trasy. Kto má záujem aj o .gpx trate, stačí kliknúť na tento odkaz.

Samotná trať je pripravená na ostrý štart. Slovami organizátorov: „Trasa tejto výzvy je z veľkej časti na prírodných cyklochodníkoch hrebeňa. Celý úsek je dokonale pripravený a jazdou jednotlivcov dosiahneme jednak väčšiu návštevnosť, ale aj zjazdnosť samotných "singláčov".“

Čo sa týka konkrétnych čísel, ide o 51 km dlhý úsek s 1 300 m prevýšenia, vedúci Iľovníckym hrebeňom a Sninskými singletrackmi, takže o zábavu je postarané. Štartuje a finišuje sa v obci Lackovce, na poľnej (asfaltovej) ceste smer Kochanovce. Samozrejme, každý z účastníkov sa vydáva na trať na vlastné riziko s vedomím, že nie je značená a neposkytuje sa klasická forma občerstvovačiek.Čo by to bolo za výzvu bez výhry?


K skutočnému súťaženiu patrí aj záverečné vyhodnotenie. To prebehne po skončení časového intervalu, kedy sa môžete pokúšať o víťazstvo, teda konkrétne 19. mája 2020. Vyhodnotených bude 10 najrýchlejších jazdcov podľa „Leaderboard“ na segmente Stravy.

Podmienkou je:

  • Zajazdiť celý segment NEMEC® Cez Iľovnícky hrebeň 2020
  • Absolvovať ho v termíne 8. - 17. mája 2020
  • Počas jazdy si urobiť a uverejniť 2 selfie fotky s bicyklom na určených stanovištiach - Vysoký vrch a Sninské singletracky

Čo sa týka trofejí, prví 10 najrýchlejší jazdci získajú vecné ceny. Keďže odovzdávanie nie je tradičné, jednotliví účastníci budú kontaktovaní na základe dohody s usporiadateľmi výzvy a následne odmenení.Zúfať nemusia ani ostatní. Všetci účastníci výzvy totiž automaticky získavajú aj darček od Očnej Optiky Gerboc v podobe pevného puzdra na okuliare značky Puma, ktorý si môžete vyzdvihnúť medzi 19. a 31. májom 2020 v Očnej Optike Gerboc, 26. Novembra č. 7, 0661 Humenné alebo na Študentskej č. 2997/44, 06901 Snina.

Dôležitým pravidlom je aj nevyhnutné rešpektovanie nariadení vlády, ktoré zakazuje zhromažďovanie sa v skupinách, povinnosť nosenia rúška a rukavíc. Preto svoje výkony podávajte výlučne ako jednotlivci a s dostatočnou ochranou.

Kompletné informácie o tejto aktivite nájdete na tomto odkaze.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby ~ XC a Tour prilby)

Komentáre

elmatador76 12.05.2020 (20:39)

0


Prida sa niekto v sobotu rano? Vyrazam autom 7:30 z KE...9:00 najneskor start z Lackoviec

 
DudySVK elmatador76 14.05.2020 (09:40)

0


Ahoj ja planujem tiez som z KE

 
miskozla 20.05.2020 (04:30)

0


Ďakujeme všetkým účastníkom 🚵‍♂ výzvy s aplikáciou 𝕊𝕋ℝ𝔸𝕍𝔸 - NEMEC® Cez Iľovnícky hrebeň 2020.

O umiestnenie v tejto výzve sa pokúsilo až 58 jazdcov. Celkový počet pretekárov, ktorý splnili všetky podmienky bolo 25 💪

Výsledky si môžete pozrieť v tomto odkaze:
https://bit.ly/3e2ZlZf

 
Pridaj komentár