MTBIKER rastie a otvára novú predajňu v Žiline

Po dvoch rokoch od uvedenia bratislavského showroomu prišlo „do rany“ stredné Slovensko a MTBIKER otvára svoju tretiu predajňu.

Všetko pre dvojkolesového miláčika tak bude Stredoslovákom opäť o niečo bližšie. 14. augusta sme totiž na žilinských Solinkách otvorili nové priestory. Moderná predajňa sa nachádza v biznis centre Hlavná na ulici Prielohy 1166/1D a pôjde ruka v ruke s už zabehnutými trendami tak, ako ich poznáte z Bratislavy. To znamená nielen výdaj tovaru, no i kvalitný a profesionálny servis, či sezónny tovar a základné „spotrebáky“ hneď k vyzdvihnutiu.


I tu platí, že pokiaľ si objednávku vytvoríte do 12:00 a objednané kúsky sú skladom, ešte v ten deň si môžete vyhradiť čas na návštevu predajne – tovar sem totiž pred „záverečnou“ vďaka nášmu rozvozu z trenčianskeho skladu určite dorazí. Tovar označený „V Žiline“ zas bude dostupný k okamžitému vyzdvihnutiu. V prípade, že si objednáte oblečenie, môžete si ho vyskúšať v kabínkach a rozhodnúť sa, či ho na seba najbližšie nahodíte na výjazd, alebo poputuje späť.


V prípade, že si cez náš MTBIKER shop objednáte bicykel, budete si ho môcť vyzdvihnúť poskladaný, nastavený a prichystaný na jazdu. Zároveň sa tu môžete pokochať i niekoľkými skutočnými „lahôdkami“ z cyklistického sveta, rovnako ako aj dostupnejšími modelmi.


Pri kúpe bicykla u nás je samozrejmosťou aj garančná prehliadka, ktorá je aj touto predajňou opäť o niečo dostupnejšia. Chalani v servise však s prehľadom zvládnu aj široké spektrum iných úkonov tak, aby vám už nič nebránilo užiť si ďalšie výjazdy.


Záverom by sme sa vám všetkým radi poďakovali za podporu a dôveru. Veríme, že naše nové priestory prídete navštíviť a budete sa u nás cítiť dobre. Všetky objednávky, ktoré budú mať ako výdajné miesto zvolenú predajňu v Žiline (týka sa aj tovaru, zakúpeného priamo v predajni), získajú zľavu 10 % z celkovej ceny – túto akciu však nie je možné kombinovať s inými zľavami a potrvá do 30. septembra. Zároveň pri „otváračke" nesmie chýbať oslava, ktorá sa uskutoční 26. 8. 2023 od 10:00 so sprievodnými akciami pre deti aj dospelých.... viac detailov už čoskoro.
Zdroj fotografií: archív redakcie MTBIKER
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
redakcia 
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Žilina, nové značky, výpredaj – čo má nové MTBIKER

Žilina, nové značky, výpredaj – čo má nové MTBIKER

Ani sme sa nenazdali a leto sa nám blíži ku koncu. Kilometre pribúdajú a osobne sa veľmi teším, že takto v polovici augusta môžeme priniesť dávku zaujímavých noviniek.
Predstavenie: MTBIKER požičovňa – bicykel a príslušenstvo pre každého

Predstavenie: MTBIKER požičovňa – bicykel a príslušenstvo pre každého

Dlhoočakávaná novinka je tu – MTBIKER spúšťa požičovňu. Čo všetko u nás momentálne nájdete?
MTBIKER novinky – naše plány do sezóny 2024

MTBIKER novinky – naše plány do sezóny 2024

Nové značky, nové spolupráce, nová predajňa, komunitné jazdy, ale aj jeden veľký letný projekt na východe. Pozrite si prehľad toho, čo chystáme.
keyboard_arrow_up