Športservis testovací deň už túto nedeľu

Športservis testovací deň už túto nedeľu

PR článok

Bajkeri pozor!

Športservis opäť prináša testovací deň bicyklov. Chcete si vyskúšať bicykle svetových značiek Giant, Cannondale a Scott ? Potom príďte v nedeľu 5.mája na lúku Snežienka pri Železnej studničke.

Pripravili sme pre vás viac ako 50 testovacích modelov špičkových bicyklov. Zadarmo si budete môcť odskúšať najhorúcejšie novinky tejto sezóny, napríklad 27,5 palcový Scott Genius či 29 palcový Giant Trance X, a iné horské, ale aj cestné bajky. Stačí, ak sa preukážete dvoma dokladmi aj s fotografiou a na pol hodinu si môžete vyskúšať bicykel, ktorý si vyberiete. Bicykle, na ktorých prídete, budú uschované na bezpečnom mieste.

Tak nezabudnite: už túto nedeľu 5.mája na lúke Snežienka. Teší sa na vás Športservis!

Viac informácií nájdete na našom webe sportservis.sk, alebo na blogu kazdydenjenabicykel.sk

Športservis testovací deň bicyklov
Dátum: 5.5.2012, nedeľa
Čas: 10:00 – 15:00
Miesto: Lúka Snežienka pri Železnej Studničke (spodná stanica lanovky na Kolibu), Bratislava

report_problem Našiel si v texte chybu?

Športservis testovací deň

calendar_today 05.05.2013
label Ostatné
place Bratislava (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down comments 4 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Kupujete bicykel? Najprv ho otestujte! PR článok

Kupujete bicykel? Najprv ho otestujte!

Plánujete kúpu nového bicykla, ale neviete, či je pre vás ten pravý? Vyskúšajte si, ako sa na ňom jazdí! Bojíte sa, či vám sadne nový bicykel? Kamarát vám hovoril o elektrobicykloch, ale nie ste si istí, či by sa vám takýto typ bicykla páčil? Najlepší spôsob, ako to zistiť, je bicykel pred kúpou otestovať. Mnohokrát sa tak vyhnete investícii, ktorú by ste mohli neskôr ľutovať.
Športservis testovací deň už túto nedeľu PR článok

Športservis testovací deň už túto nedeľu

Rozmýšľate nad kúpou bicykla, ale neviete, ktorý je pre Vás ten pravý? Príďte si ich vyskúšať na vlastnej koži! Už túto nedeľu 11. mája na lúke Snežienka pri Železnej studničke. Športservis pre vás pripravil 4. testovací deň, na ktorom si budete môcť vyskúšať viac ako 50 bicyklov svetových značiek Giant, Scott, Cannondale, CTM či Kellys. Horské, cestné aj elektrobicykle, to všetko nájdete na jednom mieste – v nedeľu 11. mája od 10:00 do 15:00 na lúke Snežienka pri Železnej studničke pod spodnou stanicou lanovky na Kolibu.
Športservis Petržalská časovka PR článok

Športservis Petržalská časovka

Druhý ročník Petržalskej časovky opäť prináša možnosť zapretekať si na cyklistickom trenažéri. V predajni Športservis v Petržalke na vás čakajú rôzne kategórie a trate, zasúťažia si jednotlivci aj tímy. Všetci zúčastnení pretekári budú zaradení do tomboly o zaujímavé ceny z našich predajní.
keyboard_arrow_up