Váš bicykel v bezpečí Vášho auta

Váš bicykel v bezpečí Vášho auta

PR článok

Mnoho cyklistov uvažuje ako prepravovať svoje bicykle bez toho aby boli vystavené poveternostným vplyvom, vyhli sa zvýšeniu spotreby pohonných látok a nemuseli na parkovisku sedieť pri aute. Sú medzi nami takí, ktorí chcú voziť svojich miláčikov vo vnútri auta.

Doteraz však nemali veľké možnosti ako prepravovať svoje bicykle bez rozoberania, obkladania a iných menej príjemných aktivít. Od teraz je tu alternatíva, ktorá Vám bicykle bezpečne odvezie bez neporiadku v kufri a improvizovania. Spoločnosť Walteron s.r.o. prináša na trh Cyklonosiče do auta – JSK.

Cyklonosiče JSK sú skladacie hliníkové rámy prispôsobené na pripevnenie dvoch alebo troch bicyklov po odmontovaní predného kolesa.Cyklonosiče ponúkajú možnosť bezpečne upevniť bicykle do vybraného rámu, zasunúť nosič do kufra a cestovať na maratón, cyklozraz alebo obľúbený trail. Jedinou starosťou zákazníka je zabezpečiť nosič proti posunutiu. Cyklonosiče naviac ponúkajú možnosť uskladniť bicykle na nosiči v garáži, hale alebo predajni. A to bez potreby odmontovania bicyklov z nosiča.Cyklonosiče JSK su prispôsobené pre potreby cyklistov na horských aj cestných bicykloch. Sú vyrábané v špecifikáciách ROAD a MTB. Zároveň ponúkajú možnosť osobného prispôsobenia svojim preferenciám v závisloti na geometrii svojho miláčika. Cyklonosiče ponúkajú možnosť upevniť biky s 26, 27a pol a aj 29 palcovými kolesami. Jediným limitom je veľkosť úložného priestoru Vášho auta. Minimálne požiadavky ako aj ďalšie užitočné informácie, fotky a videá nájdete na http://www.walteron.sk.

report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down comments 26 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

EUROBIKE 2019: Zaujímavosti, inovácie aj šialenosti – 4. časť

EUROBIKE 2019: Zaujímavosti, inovácie aj šialenosti – 4. časť

V predchádzajúcich článkoch sme sa venovali najmä technologickým novinkám, no Eurobike je obrovské panoptikum, kde sa dajú vidieť naozaj netradičné veci. Napokon veď posúďte sami.
EUROBIKE 2019: Novinky a trendy na rok 2020 - 2. časť

EUROBIKE 2019: Novinky a trendy na rok 2020 - 2. časť

Extrémne geometrie, bezdrôtové riešenia, originálne konštrukcie...aj to sú ďalšie trendy a zaujímavosti z výstavy Eurobike.
EUROBIKE 2019: Novinky a trendy na rok 2020 - 1. časť

EUROBIKE 2019: Novinky a trendy na rok 2020 - 1. časť

Pozrite si trendy a novinky, ktoré sme mali možnosť vidieť na výstave Eurobike.
keyboard_arrow_up