Svetový líder v oblasti výroby a predaja skladacích bicyklov DAHON uzavrel partnerstvo pre strednú Európu so spoločnosťou DEMA Senica

Svetový líder v oblasti výroby a predaja skladacích bicyklov DAHON uzavrel partnerstvo pre strednú Európu so spoločnosťou DEMA Senica

53 komentáre

PR článok 21.10.2014   Cyklistika Bicykel Dema

Svetový líder v oblasti výroby a predaja skladacích bicyklov DAHON potvrdil, že podpísal dohodu o distribúcii svojich produktov pre slovenský trh so spoločnosťou DEMA Senica. DEMA bude produkty značky DAHON distribuovať tiež v Českej republike, v Maďarsku a na Faerských ostrovoch. Dohoda má byť impulzom pre ďalšiu expanziu značky DAHON na európske trhy.

 

Spoločnosť DEMA Senica bola založená v roku 1991 a disponuje veľkou existujúcou sieťou predajcov, čo predstavuje pre lídra v oblasti skladacích bicyklov, značku DAHON, príležitosť nájsť svojho zákazníka prostredníctvom nových predajných kanálov. Vďaka viac než 1000 odberateľom predáva DEMA nielen vlastnú bicyklovú značku DEMA, ale zastupuje tiež mnoho významných svetových výrobcov príslušenstva na bicykle. Môže sa pochváliť vlastnou výrobnou linkou priamo v mieste sídla spoločnosti, v Senici. Svoje bicykle DEMA predáva na 15 zahraničných trhoch. Vďaka tomuto partnerstvu rozšíril DAHON svoju silnú existujúcu distribučnú sieť v Európe o ďalšie štyri krajiny. DAHON nedávno informoval o presune výroby do nových priestorov a ambicióznych plánoch zdvojnásobiť výrobu v najbližších štyroch rokoch na 1 milión bicyklov ročne. Dohoda s firmou DEMA Senica je preto krok správnym smerom k dosiahnutiu tohto cieľa.
„Toto partnerstvo nám urobilo veľkú radosť“, hovorí Rob Kozich, Market Development Manager pre značku DAHON v Európe. “Spolupráca je pre obe strany veľmi výhodná. DAHON predstavuje strategický doplnkový segment pre firmu DEMA v kategórii mestských bicyklov, zatiaľ čo DEMA ponúka partnerstvo v podobe rozsiahlej maloobchodnej siete a tiež predajných a servisných službách na vysokej profesionálnej úrovni.”

DAHON


So zavedením svojho prototypu HON Cabrio v roku 1982, rozpútal DAHON revolúciu skladacích bicyklov. Dnes je značka DAHON uznávaná na celom svete ako líder v oblasti skladacích bicyklov. Počas posledných troch desaťročí nastúpil DAHON na cestu inovácií a neustáleho technického zdokonaľovania pri tvorbe vysoko kvalitných bicyklov pre ľudí, ktorí radi kombinujú svoj aktívny životný štýl so zreteľom na životné prostredie. DAHON so sídlom v Kalifornii v USA má kancelárie, výrobné a montážne závody, ako aj distribučných partnerov po celom svete. Viac informácií o produktoch DAHON nájdete na http://www.dahon.com

DEMA Senica a.s


DEMA Senica a. s. je výrobno-obchodná spoločnosť s hlavným sídlom v Senici. Vznikla v roku 1991 ako konzorcium 2 podnikateľov. V roku 1996 bola na trh uvedená značka DEMA a s ňou aj prvá kolekcia bicyklov. V roku 1996 zároveň bola zahájená montážna činnosť bicyklov DEMA. DEMA Senica, a.s. disponuje výrobnými kapacitami viac ako 100.000 bicyklov za rok a rozsiahlymi skladovacími priestormi, ktoré sú umiestnené v areáli firmy s rozlohou areálu viac ako 50.000 m?. Spoločnosť vyváža bicykle až do 15 štátov. Zastupuje viaceré svetové značky na slovenskom, českom, ale aj ďalších zahraničných trhoch ako sú napríklad Maďarsko, Slovinsko či Poľsko. Taktiež je úspešnou aj v produkcii pre automobilový priemysel, kde jej produkty využívajú také spoločnosti ako VW, TOYOTA, KIA a iné.

Okrem vlastnej činnosti podporuje športové a kultúrne akcie, projekty pre deti a mládež.
Organizuje cyklomaratóny, podporuje a spolupracuje so známymi osobnosťami slovenského, ale aj zahraničného športu. Svoje obchodné aktivity pravidelne prezentuje na výstavách na Slovensku i v zahraničí.

V tomto roku vstúpila spoločnosť DEMA Senica a.s. do partnerstva s rozvíjajúcim sa bikeparkom v Kálnici a spoločný projekt pod názvom DEMA bikepark Kálnica sa stal pre obe strany zárukou a predpokladom ďalšieho napredovania a rozvoja.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Komentáre

N/A 22.10.2014 (10:49)

0


Kúpim si ho na cestu do práce ,len zase mi ho tam ukradnú

 
palo14 N/A 22.10.2014 (11:10)

0


Vsak si ho zlozis a zoberes do kancelarie

 
N/A palo14 22.10.2014 (11:47)

0


škoda Palino že nerobím v kancli...... Jedine že ho zložím a schovám do skrinky na šatni

 
Pridaj komentár