CamelBak - Poriadny batoh s vodným rezervoárom

CamelBak - Poriadny batoh s vodným rezervoárom

PR článok

Značka CamelBak, ktorá batohu s vodným rezervoárom dala meno, predstavuje dokonalé riešenie hydratácie pri športovom výkone. Jej história siaha do roku 1989, kedy sa americký záchranár Michael Eidson rozhodol, že skúsi posunúť svoje hranice a zúčastní sa tradičného cyklistického závodu Hotter'N Hell 100 na 160 kilometrov.

A práve tu, z potreby dostatočného prísunu tekutín pri náročnom športovom výkone v teplom zaliatom Texase, sa zrodil prototyp batohu s vodným rezervoárom. Michaelov dômyselný hydratačný systém, ktorý príjem tekutín pri jazde na bicykli výrazne zjednodušil, sa skladal z infúzneho vaku a hadičky a - verte alebo nie - obyčajnej hrubej ponožky. Prvý CamelBak bol na svete! Od čias hrubej ponožky značka CamelBak ušla dlhú cestu. Jej poslanie sa ale nezmenilo - neustále inovovať svoje produkty a posúvať tak hranice športovej hydratácie, aby ste vy mohli posúvať hranice svoje vlastné. Pitný režim treba dodržiavať nielen na vyprahnutých trailoch v Utahu, Colorade alebo Arizone, ale kdekoľvek na svete. Ponuku batohov pre cyklistku, turistiku, horolezectvo aj zimné športy (vrátane všetkého príslušenstva a náhradných dielov) dopĺňa kolekcia športových fliaš.

CAMELBAK CLASSIC™ - 2l


Minimalistický cyklistický batoh pre kratšie výjazdy.Externé plnenie rezervoáru, hrudný pás, reflexný pás. Nové 2 kapsičky: hore s bočným vstupom a dole, odľahčené popruhy, pútko na blikačku.

REZERVOÁR: 2 l (Antidote™)
Chrbtový systém: Air Mesh™
Hmotnosť: 0,19 kg
Zmestí: náradie, peňaženku, kľúče
Viac na: http://eshop.progresscycle.sk/camelbak-classic-lemon-green-2l-detail-4W32000101.aspxV dlhodobom redakčnom teste čoskoro uverejníme LOBO 3L.

Viac na: http://eshop.progresscycle.sk/detailsklk.aspx?sklk_id=27K2000101

Špeciálne pre ženy
CAMELBAK Aurora (prvý zľava)
Obľúbený dámsky batoh ponúka externé plnenie, nastaviteľný hrudný pás, reflexné prvky a priehradky na uloženie vecí. Hodnotenie: „Ideálny spoločník pre každý výjazd“. Viac na: http://eshop.progresscycle.sk/camelbak-aurora-camelia-pink-2l-detail-2042000101.aspx

CAMELBAK Magic (v strede)
Batoh designovaný špeciálne pre ženy, s tvarovanými popruhmi, skráteným zadným panelom, externým plnením a vreckom na drobnosti. Helmet hook, Quick Link systém a Tube trap vo výbave. Viac na: http://eshop.progresscycle.sk/camelbak-magic-royal-purple-2l-detail-ADM1000101.aspx

CAMELBAK Luxe (vľavo)
Do batohu Luxe se vám zmestí všetko, čo budete potrebovať na celodennom bike výlete. Dámske tvarované popruhy, vrecko na MP3, vrecko na drobnosti, Tube Trap, Quick Link systém, Helmet Hook, hrudný a bedrový pás, reflexné prvky, pútko na blikačku. Viac na: http://eshop.progresscycle.sk/camelbak-luxe-clementine-light-purple-3l-detail-1Z32000101.aspx

K.U.D.U. 12L
Obľúbený batoh s bezpečnostným chrbtovým systémom Protector, ktorý bol vyvinutý v spolupráci so svetovou jednotkou na ochranné prvky na trhu – s firmou Komperdell. Systém je flexibilný, pružný a prispôsobí sa vášmu chrbtu. V prípade nehody dokáže absorbovať Protector až 95% energie nárazu a zostávajúcu časť energie spomalí a rozvedie do strán.

REZERVOÁR: nie je súčasťou výbavy
Chrbtový systém: XV™ + IMPACT PROTECTOR
Úložný priestor: 12 l
Hmotnosť: 1,21 kg
Podrobnosti o bezpečnostnom systéme IMPACT PROTECTOR a ďalšie užitočné informácie o batohu nájdete na http://eshop.progresscycle.sk/camelbak-kudu-12-silver-atomic-blue-3l-detail-O7K2000101.aspx

Sortiment batohov CamelBak je oveľa širší a pozrieť si ho môžete spolu s príslušenstvom na http://eshop.progresscycle.sk/znacky-camelbak-menu-8200000101.aspx


report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up6thumb_down comments 15 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Test: Ľadvinka CamelBak Mule 5 - dlho hľadaný kus výbavy?

Test: Ľadvinka CamelBak Mule 5 - dlho hľadaný kus výbavy?

Nad kúpou ľadvinky som uvažoval už dlhšie, no najskôr som ju chcel vyskúšať, či to nebude „mačka vo vreci“. Naskytla sa mi možnosť testovania, a tak som dlho neváhal.
Prilba – najpodstatnejší ochranný prvok cyklistu PR článok

Prilba – najpodstatnejší ochranný prvok cyklistu

Bez prilby môžeš stratiť omnoho viac, než si myslíš. Určite nezanedbávaj jej nosenie nech už vieš jazdiť akokoľvek dobre a na akokoľvek bezpečnom mieste.
Pohon a radenie – očisti, namaž, upgradni PR článok

Pohon a radenie – očisti, namaž, upgradni

Medzi „spotrebáky“ na bicykli patria aj rôzne časti pohonu, niektoré vydržia kratšie, iné dlhšie. Prinášame niekoľko tipov, po ktorých môžete siahnuť.
keyboard_arrow_up