ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2015 vyvrcholí veľkým finále v Slovenskom raji

ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2015 vyvrcholí veľkým finále v Slovenskom raji

PR článok

Séria najvýznamnejších pretekov horských bicyklov na Slovensku ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2015 už tento víkend spozná celkových víťazov. Finálne podujatie ŠKODA Slovenský raj ponúkne v horskom pásme v oblasti Spiša jedinečné zážitky priaznivcom horskej cyklistiky všetkých vekových kategórií.

Každý účastník dostane štartovací balíček s cyklo ponožkami ŠKODA. Hlavnou cenou v tombole je originálny horský bicykel ŠKODA MTB 29+. Cyklomaratón sa uskutoční v sobotu 5. septembra od 9:30 hod.

ŠKODA Slovenský raj je šiestym a záverečným podujatím série ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2015. Trasa horského cyklomaratónu vedie oblasťou Slovenského raja a ponúkne náročné stúpania aj zjazdy. Trať povedie cez severnú časť Slovenského raja, okolím Hrabušíc – Podlesku. Účastníci si tak budú môcť otestovať svoje sily na rôznych povrchoch, od štrku, kameňa, cez spevnené cesty až po lesné chodníky.

„Veľké finálne tohtoročnej ŠKODA BIKE OPEN TOUR je predo dvermi a už teraz sme zvedaví na celkových víťazov jednotlivých kategórií. Srdečne pozývam všetkých fanúšikov horskej cyklistiky na spoločné veľké finále do jednej z najkrajších prírodných oblastí našej krajiny,“ hovorí Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Štart pretekov v jednotlivých kategóriách sa začína už o 09:30 hod. Po skončení pretekov bude nasledovať slávnostné vyhlásenie výsledkov a dekorovanie víťazov. Nebude chýbať ani atraktívne žrebovanie tomboly s možnosťou vyhrať originálny MTB bicykel ŠKODA.
Každý účastník získa štartovný balíček s cyklo ponožkami ŠKODA.

ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2015


Tvárou ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2015 je Karel Hartl, minuloročný celkový víťaz série. Za volantom nového modelu ŠKODA Fabia Combi oficiálne reprezentuje značku ŠKODA a celú tohtoročnú sériu. Oficiálnym garantom série je Slovenský zväz cyklistiky a projekt podporil aj dvojnásobný majster sveta v časovke Peter Velits. Bližšie informácie nájdu fanúšikovia horskej cyklistiky na stránke www.skoda-bike-open-tour.sk, prostredníctvom ktorej sa môžu na preteky série registrovať.

Cyklistika je jedným z pilierov sponzoringovej stratégie spoločnosti ŠKODA AUTO. Okrem iného je už od roku 2004 oficiálnym partnerom, dodávateľom oficiálneho vozidla a oficiálnym partnerom bieleho dresu legendárnej Tour de France. Od roku 2015 ŠKODA mení partnerstvo bieleho dresu za partnerstvo prestížneho zeleného dresu. Novým oficiálnym partnerom zeleného dresu pre najlepších špurtérov bude od tohto roku aj na pretekoch okolo Španielska La Vuelta, ktoré podporuje od roku 2011.

ŠKODA AUTO je aktívna v podpore cyklistiky aj na národnej úrovni. Na Slovensku je partnerom prestížnych cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Okrem toho je partnerom najväčšej cyklistickej charitatívnej akcie na Slovensku - Cez Slovensko na bicykli za 5 dní. Spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko je zároveň už šiesty rok hrdým partnerom Petra Velitsa, trojnásobného majstra sveta v časovke družstiev a jedného z najúspešnejších cyklistov v histórii Slovenska.

report_problem Našiel si v texte chybu?

ŠKODA Slovenský raj - Finále

calendar_today 05.09.2015
format_list_numbered 6. kolo - ŠKODA BIKE OPEN TOUR
format_list_numbered 9. kolo - Slovak XCM Tour
label MTB - maratón
place Hrabušice - ATC Podlesok (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up2thumb_down comments 1 komentár report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: Príďte si porovnať sily na ŠKODA MTB Maratón Rajecké Teplice

Pozvánka: Príďte si porovnať sily na ŠKODA MTB Maratón Rajecké Teplice

September je plný akcií - či už ide o súťažné alebo menej pretekárske podujatia. Maratón ŠKODA v Rajeckých Tepliciach je svojím charakterom blízky obom. Spája totiž pôžitok z jazdenia s možnosťou porovnávať sa s ostatnými.
Pozvánka: Príďte si užiť maratón v Slovenskom raji

Pozvánka: Príďte si užiť maratón v Slovenskom raji

Nie každý víkend si môžete zajazdiť v Slovenskom raji, o to menej prechádzať tiesňavu pomocou rebríkov - to všetko a o mnoho viac zažijete na horskom maratóne ŠKODA Slovenský raj.
Pozvánka: ŠKODA HORAL MTB Maratón - legenda už po 21. raz

Pozvánka: ŠKODA HORAL MTB Maratón - legenda už po 21. raz

Nezabudnuteľná atmosféra, podmanivé horské terény a v neposlednom rade aj poriadna dávka kilometrov - to je ŠKODA HORAL MTB Maratón, ktorý sa bude konať už 8. augusta 2020 vo Svite.
keyboard_arrow_up