Vyvrcholenie letnej sezóny v bikeparku Kopřivná pod Pradědem

Vyvrcholenie letnej sezóny v bikeparku Kopřivná pod Pradědem

PR článok

Pozývame všetkých bikerov na vyvrcholenie letnej sezóny do bikeparku Kopřivná pod Pradědem v dňoch 26. a 27. septembra. Za vstupné 100,-Kč si budete môcť vyskúšať celodenné jazdenie v bikeparku, šmýkanie sa tubingovou dráhou, či preháňanie sa na horských kolobežkách. Samozrejme sme si pre vás pripravili aj preteky Mongol Race, na ktoré je potrebné si priniesť čelovky a svetlá, pretože sa budú konať až po zotmení.

Prázdniny nám skončili a počasie už pomaly naznačuje, že aj dni jazdenia na bicykli v bikeparkoch sa chýlia ku koncu. Sme veľmi radi, že sme túto sezónu mohli stráviť spoločne a zažiť veľa nezabudnuteľných okamihov. Či už ste k nám zavítali na Kopřivná Bike Opening 2015, na Enduro Race Morávka, FDF Bike Camp, alebo ste si k nám prišli len tak zajazdiť, ďakujeme.

Pretože si váš záujem o bikepark Kopřivná veľmi vážime, rozhodli sme si pre vás pripraviť menší darček v podobe MONGOL víkendu 26.-27.9.2015. Na čo sa môžete v týchto dňoch tešiť? Celodenné jazdenie v bikeparku, šmýkanie sa tubingovou dráhou, či preháňanie sa na horských kolobežkách. Jednoducho všetko to, čo tu máme.

Meraný pretek na trati FUNTRAIL


Úplnou raritou bude v sobotu večerný meraný pretek na trati FUNTRAIL, ktorý sa naozaj pôjde tak trochu na Mongola, takže po tme a bez poriadnej časomiery. Štart pretekov bude z hornej stanice lanovky po zotmení približne okolo 19 hodiny. Nabaľte si čelovky, svetlá a poďte si vyskúšať MONGOL RACE. Registrácia na preteky bude prebiehať počas celej soboty až do 17:00 v požičovni Lapierre priamo v Ski areáli Kopřivná.

Zaujímavým spestrením programu bude prezentácia bicyklov Lapierre s novinkami pre sezónu 2016.

Pokiaľ vám to náhodou cez víkend nevyjde, nič sa nedeje. Budúci rok sme tu opäť, a už teraz pripravujeme veľa noviniek a vylepšení, aby sme vám zase mohli ponúknuť trochu viac, a aby ste sa u nás cítili zase o trošku lepšie!

Tím Bikeparku Kopřivná pod Pradědem.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Video: Menej tradičná pozvánka na svetový pohár v Novom Měste na Moravě play_arrow

Video: Menej tradičná pozvánka na svetový pohár v Novom Měste na Moravě

Trať v Novom Měste je medzi pretekármi skutočne obľúbená a dôvodom sú tiež zaujímavé a náročné technické sekcie. Kolegovia v ČR niektoré prešli spolu s Karlou Štěpánovou z tímu Maloja Pushbikers.
Pozvánka: Otestujte si svoju výkonnosť na Šprintpolome už o niekoľko dní

Pozvánka: Otestujte si svoju výkonnosť na Šprintpolome už o niekoľko dní

Aj horská cyklistika sa skladá z viacerých disciplín a časovka do vrchu je jednou z nich. V okolí Žiliny sa 10. októbra stretnú nadšenci výkonnostnej cyklistiky, aby pokorili nielen svoje rekordy, ale aj rekordy súperov.
Pozvánka: Baynach MTB Marathon – ukončite sezónu v krásnom prostredí viníc

Pozvánka: Baynach MTB Marathon – ukončite sezónu v krásnom prostredí viníc

Tohtoročná sezóna organizátorom maratónov veľmi nepraje, no napriek tomu to mnohí nevzdávajú a robia všetko preto, aby sme si mohli kvalitne pojazdiť. Inak to nie je ani v prípade Občianskeho združenia REGIÓN PONDUS.
keyboard_arrow_up