Purple Harry: S ľahkosťou do pedálov

Purple Harry: S ľahkosťou do pedálov

PR článok

Purple Harry je mladá a inovatívna cyklistická značka z Anglicka. Firma sa špecializuje na čistiace a mazacie prostriedky vyvinuté špeciálne pre údržbu bicykla. Výrobky Purple Harry sú kvalitné, osvedčené a testované profesionálmi.

Chlapci z Anglicka to berú naozaj vážne - všetky výrobky sú veľmi účinné a vrátia vášmu biku 100% funkčnosť a kondíciu po jazde na ceste a v teréne.

Purple Harry Bike Cleaner & Degreaser


Bicyklový odmasťovač a čistič je bez aerosólov. Sprej sa aplikuje šetrne a bez toho, aby zanechával vodu a je určený pre rýchle a ľahké čistenie po jazde.
Objem: 1000 mlPurple Harry Maintenance spray

Univerzálny sprej na údržbu po umytí bicykla, slúžiaci na odstránenie vlhkosti a na ochranu všetkých mechanických komponentov. Súčasne pridáva mazacie vlastnosti. Vhodný pre všetky materiály rámu a farebné povrchy. Sprej od Purple Harry používajte na celkovú údržbu na prevodovú kazetu, hnacie ústrojenstvo, čapy, na oblasť stredovej osi a pedálov. Ideálny pre matné a titánové rámy.
Objem: 750 mlPurple Harry Wet Lube

Lubrikant na dlhé jazdy do vlhkého prostredia Purple Harry Wet Lube zachováva reťaz a pohyblivé časti premazané a tiché, a tým redukuje trenie. Chráni proti korózii a predlžuje životnosť. Vysoká viskozita zaručuje dobrý adhézny účinok.
Objem: 125 mlPurple Harry Glove, Shoe and Helmet Sanitiser

Dezinfekčný prostriedok s miernou vôňou jablka, ktorý odstraňuje nežiaduce pachy z výbavy oblečenia pre cyklistov, ako sú topánky, tretry, výplne prilby, rukavice a podobne. Prostriedok obsahuje biocídy, ktoré nielen jednoducho maskujú zápach parfumom, ale aj hubia baktérie nachádzajúce sa v pote.
Objem: 250 mlPurple Harry Bike Polish and Frame Protector

Leštič vysokej kvality obsahuje mazivá a silikáty pre zachovanie a ochranu nalakovaných rámov. Zároveň im dodáva mimoriadne hlboký lesk. Vhodný taktiež na karbónové bicykle.
Objem: 500 mlRevolučná rada gélov od Purple Harry


Muscle Warming Cream

Hrejivý gél na svaly Jemný a zároveň stimulujúci krém s olejom z eukalyptu, ktorý pripraví svaly na vynaloženie energie pri nedostatku času, prípadne v chladnom počasí.

Muscle Cooling Gel

Chladivý gél na svaly
S mätou a mentolom pre upokojenie svalov po tvrdej alebo dlhej jazde. Pomáha im zotaviť sa pre tú ďalšiu!

Anti Chafing Chamois Cream

Chamois krém proti treniu
Zvlhčujúci športový krém pre poskytnutie pohodlia a predchádzaniu zapareninám počas jazdy na ceste, v lese či na závodnej dráhe.Kompletnú kolekciu výrobkov Purple Harry testovali počas celej sezóny 2015 chalani z CTM Riders Teamu, ktorí potvrdili kvalitu a účinok prípravkov v ťažkých podmienkach.Firma vsetkonabike.sk získala zastúpenie značky Purple Harry pre Slovenskú republiku začiatkom roka 2015 a od septembra získala zastúpenie aj pre Českú republiku. Kompletnú kolekciu nájdete v online shope http://www.vsetkonabike.sk/.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up1thumb_down comments 3 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Test: Trio šikovných pomocníkov od Park Tool

Test: Trio šikovných pomocníkov od Park Tool

Bicyklovanie okrem radosti občas prináša aj nejaké tie poruchy, alebo potrebu výmeny dielov. V dnešnom teste si posvietime na troch pomocníkov, ktorí by nemali chýbať v dielni žiadneho bikera.
Tuning vášho bicykla - zlepšenie vlastností aj investícia pre radosť PR článok

Tuning vášho bicykla - zlepšenie vlastností aj investícia pre radosť

Ak ste už pred sezónou skontrolovali všetky dôležité súčasti vášho bicykla a všetko funguje ako má, nastáva ideálny čas na menší tuning. Či už pre zlepšenie vlastností, alebo čisto pre radosť...
Video: Jednoduchá kontrola elektrobicykla pred sezónou play_arrow

Video: Jednoduchá kontrola elektrobicykla pred sezónou

Tieto veci si dokážete na elektrickom bicykli skontrolovať aj doma, ideálne po zimnej pauze, alebo ak ste ebike dlhšie nepoužívali.
keyboard_arrow_up