Pozvánka: Zážitok pre vás, vaše deti a všetkých bikerov

Pozvánka: Zážitok pre vás, vaše deti a všetkých bikerov

PR článok

V dňoch 23.6.2016 - 26.6.2016 sa na letisku v Liskovej pri Ružomberku uskutoční II.ročník Najväčšej výstavy stanov, kempingových potrieb a outdoor výstroje na Slovensku.

Príďte si užiť víkend plný zábavy a potešenia. Je to určené pre všetkých priaznivcov spánku pod holým nebom: či už bivakovaním na horách, na cyklotúrach s rodinou alebo s priateľmi v kempe, pri vode počas letných dovoleniek, počas letných festivalov až po expedičné stany a rodinné karavany.Všetko na jednom mieste v reálnych podmienkach. Vyberiete si zo širokej ponuky stanov, spacákov, karimatiek a kempingových doplnkov v tých najlepších cenách na Slovensku, so zľavami až do - 60% .
 
Veľmi radi privítame rodiny s deťmi, pre ktoré sme pripravili množstvo atrakcií a sprievodných podujatí, ako sú ukážky policajných zásahov so psovodom, ukážky hasičskej techniky, ukážky požiarnych zásahov, vyhliadkové lety na vrtuľníku, výstava modelárov, motoriek, lietadiel, tandemové zoskoky, nafukovacie atrakcie, animátorske hry pre deti... a množstvo ďalších atrakcií.
 
Všetci, ktorí si zakúpia akýkoľvek produkt, budú zaradení do žrebovania o hodnotné ceny v sútaži: "Vyhraj svoj veľký rodinný stan Husky Boston".

AS / Najväčšia výstava stanov na Slovensku
Viac informácií nájdete na stránke: vystavastanov.sk.Všetci bikeri si nájdu v ponuke outdoor eshopu adamsport.eu špecializovaný výber karimatiek, stanov a cyklospacákov pre svoje viacdňové cyklistické výlety a túry.Odporúčané stany, karimatky a spacáky pre bikerov, teda váha a kvalita bez kompromisov: Camp Minima 2SL, Coleman Aravis 2, Terra Nova Voyager, Wild Country Coshee 3, Yate Blacthorn...Spacáky – Husky Micro, Coleman Biker, Husky Cyklo mini, atď.

Karimatky – Coleman Touring Mat, Thermarest Evo lite, Yate X-tube, Thermarest Neo Air, ad.Prečo Adam Sport?


  1. Overený obchod – Sme tu pre teba.
  2. Garantujeme najnižšie ceny – Garancia najnižšej ceny.
  3. Odbornosť a profesionalita – Ochotne ti poradíme.
  4. Tovar skladom – viac ako 95% tovaru skladom k okamžitému odoslaniu.
  5. Viac ako 1 200 overených recenzií Adam Sportu z cenového porovnávača Heureka s 98% spokojnosťou zákazníkov.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Pozvánka: Detská Tour Petra Sagana - deti to „odpália“ ako prvé

Pozvánka: Detská Tour Petra Sagana - deti to „odpália“ ako prvé

Už 10. apríla sa začne pretekárska sezóna aj pre našich najmenších cyklistov a bikerov. Po zimnej príprave či oddychu je načase dofúkať kolesá, namazať reťaz a stráviť pekný deň na jarnom slniečku. A je sa na čo tešiť.
Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

V septembri v nás ešte doznievajú zážitky z dovoleniek, ale zároveň nás už čakajú pracovné aj školské povinnosti. Aby ten koniec leta nebol až taký náročný, pripravili sme prehľad cyklistických akcií, na ktorých sa môžete zúčastniť či už ako pretekári alebo ako diváci.
Pozvánka: Časovka do vrchu Zlatá Idka - Kojšovská Hoľa - pre vrchárov aj výletníkov

Pozvánka: Časovka do vrchu Zlatá Idka - Kojšovská Hoľa - pre vrchárov aj výletníkov

Oslávte aj vy 5. narodeniny tejto časovky a poďte si „zamakať" do pekného horského prostredia - či už po vlastných alebo na bicykli.
keyboard_arrow_up