Pozvánka: Zážitok pre vás, vaše deti a všetkých bikerov

Pozvánka: Zážitok pre vás, vaše deti a všetkých bikerov

PR článok

V dňoch 23.6.2016 - 26.6.2016 sa na letisku v Liskovej pri Ružomberku uskutoční II.ročník Najväčšej výstavy stanov, kempingových potrieb a outdoor výstroje na Slovensku.

Príďte si užiť víkend plný zábavy a potešenia. Je to určené pre všetkých priaznivcov spánku pod holým nebom: či už bivakovaním na horách, na cyklotúrach s rodinou alebo s priateľmi v kempe, pri vode počas letných dovoleniek, počas letných festivalov až po expedičné stany a rodinné karavany.Všetko na jednom mieste v reálnych podmienkach. Vyberiete si zo širokej ponuky stanov, spacákov, karimatiek a kempingových doplnkov v tých najlepších cenách na Slovensku, so zľavami až do - 60% .
 
Veľmi radi privítame rodiny s deťmi, pre ktoré sme pripravili množstvo atrakcií a sprievodných podujatí, ako sú ukážky policajných zásahov so psovodom, ukážky hasičskej techniky, ukážky požiarnych zásahov, vyhliadkové lety na vrtuľníku, výstava modelárov, motoriek, lietadiel, tandemové zoskoky, nafukovacie atrakcie, animátorske hry pre deti... a množstvo ďalších atrakcií.
 
Všetci, ktorí si zakúpia akýkoľvek produkt, budú zaradení do žrebovania o hodnotné ceny v sútaži: "Vyhraj svoj veľký rodinný stan Husky Boston".

AS / Najväčšia výstava stanov na Slovensku
Viac informácií nájdete na stránke: vystavastanov.sk.Všetci bikeri si nájdu v ponuke outdoor eshopu adamsport.eu špecializovaný výber karimatiek, stanov a cyklospacákov pre svoje viacdňové cyklistické výlety a túry.Odporúčané stany, karimatky a spacáky pre bikerov, teda váha a kvalita bez kompromisov: Camp Minima 2SL, Coleman Aravis 2, Terra Nova Voyager, Wild Country Coshee 3, Yate Blacthorn...Spacáky – Husky Micro, Coleman Biker, Husky Cyklo mini, atď.

Karimatky – Coleman Touring Mat, Thermarest Evo lite, Yate X-tube, Thermarest Neo Air, ad.Prečo Adam Sport?


  1. Overený obchod – Sme tu pre teba.
  2. Garantujeme najnižšie ceny – Garancia najnižšej ceny.
  3. Odbornosť a profesionalita – Ochotne ti poradíme.
  4. Tovar skladom – viac ako 95% tovaru skladom k okamžitému odoslaniu.
  5. Viac ako 1 200 overených recenzií Adam Sportu z cenového porovnávača Heureka s 98% spokojnosťou zákazníkov.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Virtuálne MTBIKER jazdy na Zwifte - ako, kedy, prečo

Virtuálne MTBIKER jazdy na Zwifte - ako, kedy, prečo

Spoločné MTBIKER jazdy na Zwifte spúšťame aj túto zimu, okrem tréningu hlavne pokecáš a keď bude chuť, vyskúšame aj virtuálne preteky.
Test: Shimano EQUINOX4 Ridescape - na cestu aj do terénu

Test: Shimano EQUINOX4 Ridescape - na cestu aj do terénu

Do testu sa mi prvýkrát dostali aj okuliare a to priamo od známeho výrobcu komponentov Shimano. Ako si poradil pri tak dôležitom doplnku?
Test: HJC Furion 2.0 - na cestu, no nielen tam

Test: HJC Furion 2.0 - na cestu, no nielen tam

Je to jedna z top pretekárskych prilieb od firmy HJC. Bola vyrobená v spolupráci so svetovými pretekármi a skrýva v sebe všetko dôležité, čo by ste pri prilbe s takouto cenovkou čakali.
keyboard_arrow_up