Výpredaj modelov v predajni Cyklopoint v Bratislave

Výpredaj modelov v predajni Cyklopoint v Bratislave

PR článok

Ak hľadáte bicykle od značiek ako BMC alebo Look za veľmi dobré ceny, nenechajte si ujsť výpredaj modelov 2016 a 2017.

Cyklopoint Gagarinka po 2 rokoch fungovania svojej kamennej predajne potrebuje rozšíriť miesto pre nové modely. To je ale ideálna šanca na nákup tých starších, pretože tie sú teraz k dispozícii za veľmi priaznivé ceny. Máte tak príležitosť získať bicykle od značiek Look, BMC, Kuota alebo Cannondale, pričom ceny v niektorých prípadoch išli dole až o 40 %, vždy záleží od konkrétneho kúska...2017 Look 675 Light Ultegra


Originálne konštrukčné riešenia, a samozrejme dizajn sú kombinované v modely francúzskej značky Look s výbavou Shimano Ultegra. Pôvodná cena 3330 €, nová cena 2697 €.2017 BMC Teamelite 02 Deore/SLX


Švajčiarskú značku BMC medzi cyklistami netreba príliš predstavovať a svoje meno získala najmä prácou s karbónom a kvalitou svojich rámov. MTB model Teamelite sa ideálne hodí na rýchlu športovú jazdu, a samozrejme preteky. Pôvodná cena 2398 €, nová cena cca 1799 €.Cannondale CAAD X Tiagra


Cyklokrosový model nemusí byť len na jazdenie a preteky na okruhoch, môže sa z neho stať aj výborný univerzálny bicykel na cesty a ľahký terén, ktorý zvládne aj nástrahy zimného obdobia. Pôvodná cena 1350 €, nová cena 999 €.Celkovo je v ponuke bicyklov ešte ďaleko viac a bližšie sa o všetkých modeloch a cenách ozviete na tomto odkaze.

Oblečenie a doplnky


Okrem samotných špeciálnych cien stojí za pozornosť aj široká ponuka oblečenia a doplnkov určená pre vyznávačov MTB, cestnej cyklistiky ale aj triatlonu v podaní kanadskej značky Louis Gernau.

Priamo v predajni je možné si pozrieť aj štýlovú kolekciu od slovenského Isadore, ktorý je dielom bratskej dvojice bývalých profesionálov, Martina a Petra Velitsovcov.

Nenechajte si ujsť ani kompletný sortiment od Ritchey, komponenty SRAM s futuristickým RED eTAP, a tiež kolesá, prilby a textil Mavic.Zaujímavosťou je na Slovensku jediný model Look 795 Light Paris Modena Maseratti - je to ozajstný skvost a niečo pre „fajnšmekrov“ cestnej cyklistiky.Ak vás ponuka zaujala, neváhajte navštíviť ecyklopoint.sk alebo priamo predajňu na Gagarinovej 10/a v Bratislave.

report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Výbava do jesenných podmienok – sezóna nám ešte nekončí PR článok

Výbava do jesenných podmienok – sezóna nám ešte nekončí

Kvalitné kúsky oblečenia sú na výjazdoch dôležité, rovnako aj niektoré vychytávky, ktoré služia na zvýšenie bezpečnosti a pohodlia.
V sychravom počasí komfortne – jesenné oblečenie Sportful

V sychravom počasí komfortne – jesenné oblečenie Sportful

Rozdiel v teplotách v rámci dňa kolíše, občas už je mokro a aj keď svieti slnko, vietor vie byť pekne studený. Vďaka kúskom oblečenia od Sportful si jeseň napriek tomu užijete.
Ako sa obliecť do podmienok, v ktorých vám hrozí dážď a blato? PR článok

Ako sa obliecť do podmienok, v ktorých vám hrozí dážď a blato?

Jeseň je spojená s premenlivosťou počasia, ktorá so sebou prináša jednu z najväčších obáv cyklistiky – premočené oblečenie a kombináciu vody s blatom všade tam, kde ich nechcete vidieť (a ani počuť). Ako si s tým poradiť?
keyboard_arrow_up