Unboxing: Počítač Sigma ROX 11 GPS - ak máte radi dáta

Unboxing: Počítač Sigma ROX 11 GPS - ak máte radi dáta

Dnešný unboxing nebude až taký “veľký”, kedže do rúk sa nám dostal šikovný cyklopočítač Sigma ROX 11 GPS.

Presná analýza dát, už nie je len doménov profesionálov, ale stala sa koníčkom aj mnohých rekreačných jazdcov. ROX dokáže merať, nielen rýchlosť, kadenciu a ostatné údaje o jazde, taktiež činnosť srdca pomocou hrudného pásu. Všetky tieto dáta sa zobrazujú na displeji, a následne ukladajú, takže si ich môžete po jazde pozrieť a postupne analyzovať.Poďme ho rozbaliť a nahodiť na bike.

Úvodná inštalácia prebehla intuitívne a bez problémov. Systém ponúka ANT+ a dokáže komunikovať so sadou SRAM eTap alebo systémom Shimano Di2.A teraz, len pustiť GPS, rýchlo do lesa, a následne môžete analyzovať - napr. niektoré segmenty na obľúbenej Strave...Ak sa vám Sigma ROX 11 GPS páči, tak kompletný set nájdete u nás v MTBIKER shope za 237.90 €. Detailné informácie vrátane zoznamu funkcií sa dozviete na tomto odkaze.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up11thumb_down comments 14 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Novinka: XPLR gravel kolekcia - vyťaž z biku viac

Novinka: XPLR gravel kolekcia - vyťaž z biku viac

Tri renomované značky SRAM, RockShox a Zipp prinášajú na trh tri sety produktov, aby dali každému jazdcovi presne to, čo potrebuje.
Nalini – charakteristické dizajny, talianske skúsenosti PR článok

Nalini – charakteristické dizajny, talianske skúsenosti

Talianska značka Nalini má za sebou takmer 50 rokov skúseností. Navrhuje cyklistické oblečenie nielen pre profesionálne tímy ako napríklad Astana, Total Direct Energie či Cofidis, ale ich výrobky radi nosia aj bežní ľudia a športovci všetkých kategórií.
Unboxing: Muc-Off 8 v 1 cleaning kit – aby umývanie bavilo

Unboxing: Muc-Off 8 v 1 cleaning kit – aby umývanie bavilo

Aby vás umývanie tešilo, alebo aspoň nevadilo, aby stál výsledok za to a aby vám k tomu stále niečo nechýbalo, so všetkým pomôže správne zložená umývacia sada.
keyboard_arrow_up