Hej hej na mtb :D

na ceste som padol len 2 krat....druhy raz bolo za mokra na kruhaci..(moja chyba) neuvedomil som si ze ten vyjazdeny asfalt bude smyklavi ako lad....osmyklo predne a preklzal som sa cely kruhacom po boku/ zadku.....ale vtedy to bolo na makko kedze som sa viac mene zosuchol na bok a len klzal.....ale na slovakiaringu to bol prelet cez rajdy....a par kotrmelcov....rozsypal som sa tam na celu sirku vozovky... :D

ked som potom po hodine stravenej na osetrovni znovu priskocil do vlaciku ku kamosovi tak ani on nechapal preco to chumaj pred nami urobil....uvodne hodiny 24hodinovky...unik proste nemal ziadny zmysel...vedel ze sme z tej strany poukladany za nim...aj tak hodil vlnu prave do tej strany.....

mne by to ani tak nevadilo viac menej som bol len dooskierany a doudierany...ale senior z ck svaty jur iduci zamnou sa porucal k zemi cezomna a chudak pukol prilbu a mal 20 minutove totalne okno...od padu az po to ako sa ocitol na osetrovni...a s otrasom mozgu siel do nemocnice..... Najviac ma sklamali dvaja jazdci co nas potom obiehali...nezastavili nepomohli...len zakricali po nas ze ''*****'' ....... mi moc sportove nedošlo :(

ale uz sme dost OT......
16.02.2014 - 21:39:44
00
len tu pekne zverejni vsetky tie mena, nech vieme kto su skutocni "*****"
16.02.2014 - 21:49:42
00
Aj kebyze viem tak nezverejnim....to uz je ich vec ako sa zachovali....ja som bol rad ze sa dokazem zodvihnut zo zeme a rovno som siel vymotat pana zo splete jeho a mojho bajku...nestihol som si vsimnit ani ich tvare ani cisla.... Viem len ze boli dvaja...v tej chvili som si ani neuvedomoval co to vlastne povedali....to bolo to posledne co ma zaujimalo....az ked ma osetrovali na osetrovni som sa nad tym zacal zamyslat...kedze pan sedel kusok odomna a chcel vediet co sa vlastne stalo kedze mal okno....a vtedy mi az doplo ze oni nielen ze nepomohli ale ze este nam aj nadavali.... :(

hlavne ale je ze sa nam nic vaznejsie nestalo.....
16.02.2014 - 21:55:37
00
Nechcem zakladať novú tému, chalani čo jazdíte na žiletkách, existuje nejaká cyklomapa s vyznačenými všetkými asfaltovými cestami v Malých Karpatoch? Je jedno ci tlacena alebo online. Ja jazdim na horskom, mne zly teren nevadi, ale momentalne potrebujem info pre cestaky a nie vsetko poznam. Vdaka.
22.02.2014 - 00:55:26
00
viac menej vsetky plne fialove trasy + klasicky v mape znacene ako spevnene na http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/ su prejazdne aj pre cestaky... zalezi, ako je clovek uchylny k svojej masine :-)
inspiraciu najdes aj tu http://www.sportreport.sk/index.php/trasy/zoznam-stupani
22.02.2014 - 06:23:19
02
este si dovolim doplnit kolegu Dzuch-Bana, tuto sa spominala selaronda pezinska http://lnk.sk/bpy
pripadne este tuto http://lnk.sk/bpz
22.02.2014 - 08:24:03
00
Vďaka za odpovede, viac menej som si bol týmto stavom istý, kamarát má favorita, tak som mu chcel ukázať čo si tu môže pojazdiť. Ja najviac poznám asfaltku, Sv.Jur-Biely Kríž-žel.studnička, zvyšok som sa vždy niekde odpojil do lesa na lesné cesty, cestičky. Takže nemám presný prehľad kde začína nejaký dobrý asfalt a kde ho to vyvedie. Však ak príde na návštevu tak niečo vymyslíme. Už sa sľubuje rok.
22.02.2014 - 14:34:03
00
Dzuch-Ban zaujimava stranka, diky.
22.02.2014 - 16:58:49
00
Dosť na rýchlo, ale ak by mal niekto záujem sa pridať dnes na cca 65km výjazd
tak štartujeme o 17:00 na zastávke MHD Vrančovičova ul. (BA-Lamač) smer
Stupava-MA-Pernek-Lozorno-Stupava-BA
16.04.2014 - 14:43:48
01
pod radsej 17:30 intergalakticku ligu :)
16.04.2014 - 14:45:42
00
Mišo nemôžem, mám časovkárske riadítka a ešte je to príliš skoro na mňa ..
16.04.2014 - 14:49:18
00
Zajtra/pozajtra nič také neplánuješ?
16.04.2014 - 23:33:14
00
haha ma casovkarske riaditka a vola ostatnych na vyzajd. to planujes tahat vpredu len ty?
16.04.2014 - 23:39:53
00
Mato, ja som vcera na teba uplne zabudol, myslel som na teba, ze ti napisem cez den, len v robote mi to z hlavy vyfucalo, som si na to spomenul uz ked som sedel na bic... aj dnes je plan ist, resp. a aj zajtra rano... dame si vediet co a ako...
iron.hide je to v pohode, Julo nie je sam, pokial ideme za sebou, nie je problem, aj tak sa chalani ukladaju len v usekoch, ktore su bezpecne... myslim, ze je to bezpecnejsie, ako ked sa ja poskladam na klasicke barany... :-)
17.04.2014 - 05:44:49
03
Maťo sorry, tiež som ťa zabudol dať do rozdelovnika :( napravím dnes ;)
iron.hode ako píše Lubo, to že mám časovkarske riaditka neznamená že musím ťahať stále špicu.. a v háku sa s tým takisto dá jazdiť, len musím byť obozretnejší..
17.04.2014 - 06:59:18
00
keyboard_arrow_up