cicamica : zjavne trpis dyslexiou, co odhalilo tvoje moralne hodnoty (zrejme rodicia nieco zanedbali) !
17.03.2011 - 00:33:26
00
heh ako keby tu uz raz nebol niekto s fajnovym bikom , nakoniec sa zistilo ze je to akurat tak fajna prestriekana lopata :D ....
17.03.2011 - 03:34:42
00
borze, povedz mi pls kolko penazi by si bol ochotny dat za jazdeny bike? Pre mna za mna by mohol povodne stat aj 10.000e
17.03.2011 - 07:36:56
00
toto je jedne z dôvodov prečo tu neuvádzať ceny, nech slúži
17.03.2011 - 07:45:33
00
Nic v zlom, ale ked si aj ja dam par faktov do kopy, tak mi to nesedi.
-

Kazdy clovek, pokial nie je debil, sa snazi v prvom rade konat v svoj prospech. Nepocul som o tom aby hatina, jakabovic alebo niekto iny predavali svoje auta za par soplov. A zeby prave ,,profik,, z hornej dolnej je taky samaritan alebo je tak za vodou, ze on si to moze dovolit ?
Na slovenskych maratonoch jazdi vacsia polovica ,,profikov,, na bicykloch nie celkom koser povodu.


ty z akej jahody spadol !!! :lol:

tieto biky sa predavaly a este stale predavaju ..minuly rok celkom hojne na ceskom bazare za 70 az 60 000 kc a to jazdene od tymu Kolokram Svijany !

neviem odkial si zobral tu cenu 6000 eur ..asi sa ti sniva ,kamos to kupoval priamo od pana Svobodu a vedely sa dohodnut na velmi zaujimavec cene,inak jazdeny bike sa predava min za polovicu nakupnej ceny ak ho chces predat hnet a nie cakat pol roka kym sa najde debil ktory ti da tolko aby si nahodou neprerobil !

O dukle trencin by som pomlcal a hlavne o hospodarenie s materialom !

co sa tyka rozpredavaniu materialu tak sa len pozri okolo seba ze zopar:
Feltov -Velitsovci
Simplonov-Riska,Valach
Merid-dukla trencin
jazdi veselo okolo nas ..a to nehovorim o ostatnom materiale .

a co sa tyka povodu bikov na slovensku ..je to kapitola sama o sebe a je to kazdeho osobna vec ,ale nediv sa ...kazdy kto ma moznost tak je iba na nom ci to kupi alebo nie ...ja viem ze to

nepatri do toho fora ..ale nedalo mi !
17.03.2011 - 08:47:51
00
suhlasim s tebou po BA hradzi beha kopec silničiek lopát
17.03.2011 - 09:31:16
00
Ale uprimne, tie rozpredavane fondriesty boli na S.Recorde ?

co sa tyka rozpredavaniu materialu tak sa len pozri okolo seba ze zopar:
Feltov -Velitsovci
Simplonov-Riska,Valach
Merid-dukla trencin
jazdi veselo okolo nas ..a to nehovorim o ostatnom materiale .


Treba to chapat tak, ze VSETKY Felty, Simplony, meridy co su na slovensku sem doviezli a popredavali horeuvedeni a ze to bol vlastne im prideleny material ? :whew:
17.03.2011 - 09:39:50
00
jasne ze nie vsetky ..tolko ich zasa po slovensku nebeha :)

ale momentalne je na predaj TF 2 na super record za 80 000 kc uplne nova na kolokrame ..takze tak...

ale co sa cudujes ...kazdy mame v dnesnych casoch hlboko do kapsi a kazdy by sme chcely mat ten svoj vysnivany bike ...nekupis ty...kupi druhy ..ide to cez tolko ludi ze nemas ani pary aky je vlastne povod biku :(
17.03.2011 - 09:46:39
00
http://www.cyklobazar.cz/inzerat/125958/fondriest-tf-1/

je to dokonca TF jednotka ..no ceny su dneska nizke chvala bohu ..ale aj tak je to dost :( a co sa tyka vybavy v kolokrame to je individualne ...maju tam chlapci aj record ...podmienka je Fondriest ram ...

65 000 cena k jednani :)

Prílohy:

125958.jpg
125958.jpg 48.46 KiB thumb_up0thumb_down

17.03.2011 - 09:57:40
00
cicamica : zjavne trpis dyslexiou, co odhalilo tvoje moralne hodnoty (zrejme rodicia nieco zanedbali) !

Nechápem síce, ako dyslexia odhaluje morálne hodnoty, ale už aspoň viem, čo mi vlastne je. 8)
A ešte neviem, či si tým myslel, že rodičia zanedbali tú dyslexiu alebo tie morálne hodnoty? :?:
No a keď už si ich zatiahol do tejto "špinavej hry" :lol: , myslím si, že nakoľko ich oboch aj mňa poznáš už viac ako 22 rokov, mohol si im to naznačiť aj skôr, možno by sa vtedy s tým dalo ešte niečo spraviť, ale teraz, po štyridsiatke, už asi ťažko. :D

Inak, obaja ťa pozdravujú. ;)

Sorry za OT!!! :$
17.03.2011 - 14:15:07
00
sranda je tu :D cica vitaj v klube dyslektikou
17.03.2011 - 14:32:06
00
Nepocul som o tom aby hatina, jakabovic alebo niekto iny predavali svoje auta za par soplov.


ešte trošku OT na túto tému...pán Petržela isto nemá tolko € ako títo páni :)

Čo všetko ste si dovolili?
Objavil sa nový model mercedesu, tak som si ho kúpil. Vzápätí som videl nejaký športiak, tak som ho mal tiež. A v zime sa mi zdal výhodnejší džip. Pritom na bázu som mal niečo viac ako kilometer a autá som ani nevyužíval. Mal som ešte k dispozícii šoféra, ktorý ma vozil na rôzne akcie, športové i spoločenské. Krátko pred odchodom som vlastnil štyri mercedesy.

Čo ste s nimi urobili?
Nechal som ich za smiešnu sumu v klube. Robil som šialené obchody. Raz som si kúpil mercedes za vyše dva milióny a o týždeň som ho predal s miliónovou stratou. Moje problémy sa prejavili, až keď som sa vrátil domov. Ale medzitým som strávil bezmála rok v Azerbajdžane.

http://futbal.pravda.sk/trener-petrzela-zazil-idiotsku-radost-a-otocil-v-kasine-pol-miliardy-1j7-/sk_rfutbal.asp?c=A101222_201601_sk_rfutbal_p09
17.03.2011 - 15:41:18
00
odpisal som aspon borzemu cez pm-ku. Existuju aj kluby ZTP sportovcov a tam sa mozu vyskytnut aj ine znacky. 8) a ano, pre mna total-amatera je profik kazdy co jazdi rychlejsie ako ja a to je uz skoro kazdy, kto obcas ide na "okresny" zavod :)
17.03.2011 - 18:29:51
00
:y:
17.03.2011 - 19:50:02
00
pre mna total-amatera je profik kazdy co jazdi rychlejsie ako ja a to je uz skoro kazdy, kto obcas ide na "okresny" zavod :)


Vitaj v klube rekreačných cyklistov na drahých bicykloch. :D
17.03.2011 - 21:20:21
00
keyboard_arrow_up