opierat bicykel o hociktory stlp ci uz dreveny alebo ocelovy je barbarstvo, ale nemohol som si pomoct :D
joli, s ultegrou som maximalne spokojny, kedze je to moj prvy cestak, tak si myslim ze horsie si neviem predstavit...zmena prevodu je komfortna a zatial mi na nej nevadi nic, cize to je asi dokaz toho ze je vsetko v poriadku.
14.03.2011 - 23:08:28
00
btw. je to velke faux pas nosit pumpicku na ziletke? ja si ju nejak tak zabudam bravat do dresu, tak je to poistka. :?:


Prečo faux pas? Pokiaľ nejdeš preteky Pro Tour, určite nie. ;) Ale ak by to predsa bol prehrešok, potom sme v keli viacerí - aj ja ju tak nosím. :lol:

Fondriest je nádherný. :inlove:
15.03.2011 - 09:10:44
00
Shilanyas: fuuuu ten fondriest :rock:
15.03.2011 - 09:15:31
00
ten fondriest je uplna krasota a ta pumpička tam vobec neposobi rusivo :rock: :clap:
15.03.2011 - 09:46:35
00
pumpicka na kole sveci o tvojej zodpovednosti ...nic nenechavas na nahodu :)
15.03.2011 - 10:16:30
00
Ten Fondriest je paradny :y:
15.03.2011 - 14:40:59
00
pumpicka na kole sveci o tvojej zodpovednosti ...nic nenechavas na nahodu :)

Toto keby som vedel, tak ju nenosím v drese.... :lol:
15.03.2011 - 14:45:19
00
Ten fondriest s carbonovymi kolesami a record 11sp za 2200 je super cena.
15.03.2011 - 14:59:11
00
jooo, tak dakujem za priaznive ohlasy. :bow: Ten bike mam stale doma vnutri a strasne sa z neho stale radujem :sun: Ta zelena na kolesach sa aj mne zdala trosku zvlastna na zaciatku, ale zvykol som si a uz som sa mi aj celkom paci, tak sa pomaly aj farebne zladujem :emo:
Príloha:
Komentár súboru: Horsky hotel Antarik 740mnm - po skvelom obede, pred cestou domov
Antarik_marec11.jpg
Antarik_marec11.jpg 51.46 KiB thumb_up0thumb_down


Jo a dik Zani za nepriamy tip na navlek/satku okolo krku - je to super vec ked fuka/je zima. +ta plastova termoska je v poho postacujuca na 2-3 hodky jednym smerom (v restike radi predaju teply cajik do termosky :coffee: )
15.03.2011 - 15:19:41
00
Dnes veľmi krutý tréning + test Schwalbákov. Po skúsenostiach z horáku a cesty už inú značku nechcem, od radosti som výnimočne urobil fotku na konci tréningu 600m od domu :D
Nemôžem si pomôcť ale toho tvojho TREKa môžem :y:
:P :P :P
15.03.2011 - 20:22:35
00
Ja si tiez nemozem pomoct.
Carbonovy fondriestik na S. Recorde za 2.200,-?!
To je ako ked sused o 2 ulice dalej predava rocneho passata, kompletne nalozeneho za 8.000,-, lebo on si kupil dva, povozil sa a teraz ich predava.
Nieco mi tu nesedi.
16.03.2011 - 10:57:17
00
Shilanyas: ^_^ :bow:
16.03.2011 - 11:26:28
00
Ja si tiez nemozem pomoct.
Carbonovy fondriestik na S. Recorde za 2.200,-?!
To je ako ked sused o 2 ulice dalej predava rocneho passata, kompletne nalozeneho za 8.000,-, lebo on si kupil dva, povozil sa a teraz ich predava.
Nieco mi tu nesedi.

Ten predaj/nakup bol koser (+ tymto ho pozdravujem a este raz dakujem za super bike) Dedukujem, ze tam boli 2 veci v pozadi. Mal uz novy CUBE alebo FUJI (som na neho celkom zvedavy co je to za delo), pravdepodobne na elektrike na ceste a bolo treba ho dofinancovat + predpokladam, ze vramci klubu (alebo ako ZTP) ho mohol mat za priaznivejsich podmienok, ale to je len dohad... totiz 2 roky dozadu som mal moznost kupit nejake jazdene biky od profikov za priaznivejsie/obdobne ceny, len som tolko nejazdil ani som nemal :cash:


Naposledy upravil Shilanyas dňa 17.03.2011 - 18:33:06, celkovo upravené 1 krát.

16.03.2011 - 22:09:36
00
Super cesťáčik a ešte lepšia cena! Prajem veľa šťastných kilometrov! 8)
A vôbec sa podobnými príspevkami nezaťažuj, to ti len niektorí závidia dobrú kúpu. Keby si napísal, že si za neho dal 5000,- €, nikto ani nepípne. ;)

borze: dúfam, že si kúpil toho "rocneho passata, kompletne nalozeneho za 8.000,-", lebo inak mi nesedí niečo na tebe :lol:
16.03.2011 - 23:27:43
00
Nic v zlom, ale ked si aj ja dam par faktov do kopy, tak mi to nesedi.
- VO nakupna cena takehoto bike je cca 6000,-
- Nepoznam Slovensky KLUB, ktory by svojim zavodnikom po ukonceni sezony ponechaval alebo odpredaval bicykle. Dokonca ani nepoznam slovensky klub ktory by zavodnikom poskytoval fondriesty. Dukla Trencin jazdi na meridach a povinne sa po sezone odovzdavaju.
- Netusim od akych profikov si mohol pred rokmi kupit a za obdobne ceny, lebo na slovensku je len cca 10 profesionalov (1xLiquigas, 2xHTC, myslim, ze 1xbelgicko, 1x rakusko a potom par v CZ). Nokolko je mne zname, tak len ti prvi styria maju moznost ponechat si kola.
Ak mas na mysli profikov s ktorymi sa stretavas na pretekoch po slovensku, tak mi ver, ze su to asi taki profici ako aj ty. Mozno len s tym rozdielom, ze maju licenciu a klubovu prislusnost, avsak ten klub im urcite kola nenecha a uz vobec nie fondriesty na S Recorde. V najlepsom, ak klub patri nejakej predajni, tak im predajna da zlavu na nakup, ale pochybujem, ze by poskytovali zlavu v svoj neprospech.
Tito ,,profici,, si sami musia zabezpecit bicykle a je len na nich kde a ako. O tom svedci to, ze dotycny si uz objednal delo fuji, ktore uz ma na ceste.

Kazdy clovek, pokial nie je debil, sa snazi v prvom rade konat v svoj prospech. Nepocul som o tom aby hatina, jakabovic alebo niekto iny predavali svoje auta za par soplov. A zeby prave ,,profik,, z hornej dolnej je taky samaritan alebo je tak za vodou, ze on si to moze dovolit ?
Na slovenskych maratonoch jazdi vacsia polovica ,,profikov,, na bicykloch nie celkom koser povodu.
16.03.2011 - 23:58:31
00
keyboard_arrow_up