no veď práve. keď si pomyslím čo a ako jedávam na bicykli, tak si viem predstaviť ako by tá omotávka po pár výjazdoch vyzerala :) tiež pri čistení bicykla by som sa určite sem-tam pozabudol a omotávku chytil zamastenými rukami. u mňa jedine čierna
18.05.2013 - 19:56:53
00
mal si niekedy bielu? to si neutieras ruky, ked dojes, ale chytas zamastenymi radenie, riaditka a vsetko? dufam, ze nie :)
18.05.2013 - 20:03:34
00
bielu som nemal, ale áno, často sa mi stáva, že po jedení chytím čokoládovými rukami riaditká a až neskôr si všimnem/uvedomím, že som ich mal zasrané. skrátka biela omotávka nie je pre každého :)
18.05.2013 - 20:23:36
00
Zaujímavá debata. :D. Jazdil som iba XC až v minulom roku som kúpi cesťák. Úplne mi učaroval. No zdá sa mi komické ako si žiletkári potrpia na blbiny ..... Prilba so šiltom, veľká fľaša = fau-pax, vyleštený bike, ladiace doplny, oblečko, čistučké tretry.... Chalani kedy sa vozíte ? Ja mať biele omotávky tak ma vystrie .... čistím reťaz a mažem, chytím sa omotávky -šach-mat. Jazdím v daždi zastrieka ma .... zas len pucovať. Dosť ma bolelo už to že som si musel zohnať do garáže záhradný postrekovač aby som to občas kus občistil ( ináč by sa snáď so mnou ortodoxný ani nepreviezli) našťastie mám čierny bike, čierne,omotavky, čierne košíky (ešte že je karbon IN). No šiltu na prilbe sa nevzdám :D :D ..... ( neukameňujte ma len som chcel odľahčiť tému ;) )
18.05.2013 - 20:50:44
00
Som sa pobavil, inak biela neni ani pre mňa.
18.05.2013 - 21:03:35
00
ved aj mna minule spucovali že prečo ked mám všetko čierno biele mám červené okuliare tak som tomu podlahol a kupil si biele
18.05.2013 - 21:27:26
00
ved aj mna minule spucovali že prečo ked mám všetko čierno biele mám červené okuliare tak som tomu podlahol a kupil si biele

Vidíš na okuliare som zabudol.... som minule potreboval upraviť posed a bál som sa vytiahnúť multikľúč lebo mal modrý elox
18.05.2013 - 21:29:44
00
Ja nosím MTB tretry na cesťáku a dosť často sú aj od blata špinavé - a je mi to jedno ;)
18.05.2013 - 21:50:03
00
Luki.11 - to je spravny postoj :-) Nejde o to co si myslia ostatny ale ako sa citim ja. Ked mi je jedno ci mam napr okuliare inej farby tak su mi ukradnute aj reci ostatnych. A na rovinu, ked budu Oakley ruzove, aj tak si ich dam :-DDD
18.05.2013 - 21:58:05
00
silt na cestaku ?!? ... fuj tajbl...
18.05.2013 - 22:04:51
00
Ja nosím MTB tretry na cesťáku a dosť často sú aj od blata špinavé - a je mi to jedno ;)
Sakra mňa už dostali :D, kúpil som si kefku na tretry a čistím už aj MTBčkové. Na cesťákoch som stúpil do blata, tak som mal dilemu či prebehnúť kefou aj podrážku. Asi skúsim aj tie biele omotávky :makeup:
18.05.2013 - 22:14:46
00
No šiltu na prilbe sa nevzdám :D :D ..... ( neukameňujte ma len som chcel odľahčiť tému ;) )


Ja som sa šiltu na cesťáku musel zbaviť, pretože som kôli nemu nevidel na cestu :D .
18.05.2013 - 22:29:48
00
dex tebe radsej ruku nepodat, ak ta niekto stretne na vyjazde. nebude si isty, ci ju mas spinavu od cokolady alebo od niecoho ineho :D

masto ziletkarom nie je jedno ako vyzeraju. neschovaju sa v lese, kde ich vidia len kukucky a zatulane lisky. vidia ich ludia, pohybuju sa medzi nimi ;) prilba so siltom? neblazni, existuju ciapky pod prilbu so siltom. naviac silt na prilbe nie je pohyblivy ako na ciapke, brani vyhladu na cestu a clovek musi viac zaklonit hlavu. potom ho boli krk a sija. velka flasa? mala je pohodlnejsia, lahsie sa s nou manevruje pri piti v premavke, lepsie vypada, drzi v kosiku omnoho lepsie, pri jazde v baliku nevypadne. Sam som vymenil 0,75l za 0,55 :) a svetla omotavka? uplne normalne. vacsina si ruky po jedle ci po oprave utiera alebo nosi jednorazove rukavice na opravu. povazujem mat preto ruky rovnako ciste, ako ked idem von peso, na aute alebo mhd. pohybujem sa v civilizacii, nie po polnych cestach.
Ja mam bielu omotavku, svetle sedlo, bicykel, tretry, svetly dres. Som videny na ceste ovela lepsie a to je zaklad. Ked budem menit omotavku, kludne dam znovu bielu. Aj fosforeskujucu od Cinelli. nech ma je vidiet este viac. Ciernu farbu mam na par oblekoch a mokasinach. To mi uplne staci :D
18.05.2013 - 22:35:06
00
Proste žiletkári
18.05.2013 - 22:49:01
00
dex tebe radsej ruku nepodat, ak ta niekto stretne na vyjazde. nebude si isty, ci ju mas spinavu od cokolady alebo od niecoho ineho :D

masto ziletkarom nie je jedno ako vyzeraju. neschovaju sa v lese, kde ich vidia len kukucky a zatulane lisky. vidia ich ludia, pohybuju sa medzi nimi ;) prilba so siltom? neblazni, existuju ciapky pod prilbu so siltom. naviac silt na prilbe nie je pohyblivy ako na ciapke, brani vyhladu na cestu a clovek musi viac zaklonit hlavu. potom ho boli krk a sija. velka flasa? mala je pohodlnejsia, lahsie sa s nou manevruje pri piti v premavke, lepsie vypada, drzi v kosiku omnoho lepsie, pri jazde v baliku nevypadne. Sam som vymenil 0,75l za 0,55 :) a svetla omotavka? uplne normalne. vacsina si ruky po jedle ci po oprave utiera alebo nosi jednorazove rukavice na opravu. povazujem mat preto ruky rovnako ciste, ako ked idem von peso, na aute alebo mhd. pohybujem sa v civilizacii, nie po polnych cestach.
Ja mam bielu omotavku, svetle sedlo, bicykel, tretry, svetly dres. Som videny na ceste ovela lepsie a to je zaklad. Ked budem menit omotavku, kludne dam znovu bielu. Aj fosforeskujucu od Cinelli. nech ma je vidiet este viac. Ciernu farbu mam na par oblekoch a mokasinach. To mi uplne staci :D
Ja mám paradoxne biely full, biele sedlo a biely dres výrobcu, biele grips. Keď potrebujem vyčistiť hlavu sadnem na neho a idem na svoj obľúbený trail. Domov doťahám celý od blata, ruky sa mi trasú od adrenalínu. Musím sa vyzliecť na chodbe aby ma žena nezahlušila. Do práčky to nemôže lebo by zadrelo ložiská .... Ale ja to proste milujem :).
Bike je vec... má mi slúžiť nie ja jej. V každom prípade sa mi páči kultúra žiletkárov, má to čosi do seba, kultivovanosť je dôležitá. Rád pozerám toto vlákno lebo niektoré stroje sú fakt nádherné. Páči sa mi že na ceste ( som z malého mesta) hneď viem kto ide podľa biku, oblečka, posedu.... Takže moje príspevky ber ako malé odľahčenie ;). Však som sa aj prispôsobil až na šilt, tan je super proti slnku. Dosť som bojoval s fľašami lebo na 100 sú mi dve 0,55 málo, ale však na ceste je všade krčma alebo pumpa.

ps: k tomu aby ťa bolo vidno- pred rokom ma sundal kamion v zjazde, bol som na bielom horaku, mal som bagel a na ňom reflexný návlek proti dažďu a zapnutý červený blinker aj keď už svietilo slnko.
18.05.2013 - 22:54:14
00
keyboard_arrow_up