ano, suhlasim. bicykel ma sluzit mne nie ja jemu. je to prostriedok na presun a kondicku. ale mam ho rad. viac ako auto. to beriem ako nutne zlo :D nemam rad blato, preto nejazdim mtb. ked vidim napriklad vychadzat traktor z polnej cesty, ako mu pada blato z kolies a o par dni je stale na asfalte, ide ma rozhodit. napr. v rakusku som to este nevidel. tam traktorista vyjde na cestu, ocisti kolesa, pozameta blato a ide dalej. kultura naroda. tu take nieco nehrozi.
tiez som skusil silt. raz. ale bolela ma sija a krk. zvykol som si bez neho, obcas s ciapkou, ked treba. inak vsetko urobia dobre okuliare.
ps: vidiet a byt videny. predvidat aj za inych. niekedy ani to nepomoze. aspon vies, ze si urobil maximum.
18.05.2013 - 23:17:32
00
ano, suhlasim. bicykel ma sluzit mne nie ja jemu. je to prostriedok na presun a kondicku. ale mam ho rad. viac ako auto. to beriem ako nutne zlo :D nemam rad blato, preto nejazdim mtb. ked vidim napriklad vychadzat traktor z polnej cesty, ako mu pada blato z kolies a o par dni je stale na asfalte, ide ma rozhodit. napr. v rakusku som to este nevidel. tam traktorista vyjde na cestu, ocisti kolesa, pozameta blato a ide dalej. kultura naroda. tu take nieco nehrozi.
tiez som skusil silt. raz. ale bolela ma sija a krk. zvykol som si bez neho, obcas s ciapkou, ked treba. inak vsetko urobia dobre okuliare.
ps: vidiet a byt videny. predvidat aj za inych. niekedy ani to nepomoze. aspon vies, ze si urobil maximum.
Tak to hej, aj ja mám svoje stroje radšej ako auto. K tomu ešte jedna perlička. Pucujem si cesťáčik pred garážou a suseda od vedľa si neodpustí poznámku " sused vy na tom aj jazdíte alebo len čistíte". Hodil som formálnu odpoveď, že ako sa starám ja o neho tak ma on vozí. Na to suseda dala ďalšiu perlu " a to musí jazdiť samo keď ho tak stále umývate" to ma už dožralo tak jej vravím. Toto stálo polovicu z toho čo vaše auto, keby ste to mali v garáži tiež to umyjete ako vaše auto. Odvtedy uz mám pokoj oj blbých poznámok.
18.05.2013 - 23:32:45
00
Ja tiez pucujem moje motorky a bicykle viac ako auta. Akurat teraz , nove Doblo co mam, tak to umyvam pravidelne. Neviem si to vysvetlit. To bude asi tym, ze je talianske, ci co... :-)
19.05.2013 - 07:13:49
00
masto niektori ludia nepochopia, ze sa o veci treba starat. Ani to, ze bicykel nemusi byt len stara hrdzava liberta a moze stat viac ako jednu vyplatu. Sme premotorizovani narod. A nielen my. Auto urcuje hodnotu, nie dve kolesa jazdiace na ludsku silu.
19.05.2013 - 10:14:37
00
preto ja parkujem svoj cesťák v obývačke a auto musí byť vonku :-)
19.05.2013 - 10:45:32
00
Ja mám svoj cesťák vždy zaparkovaný rovno pri posteli :D
19.05.2013 - 11:05:45
00
Tak som sa konecne odvazil dat tu fotku mojej skromnej Demicky. Ale ja som na nu hrdy! :) Dnes som urobil nejakych 40km s novym sedlom Pro Turnix AF Ti a zatial spokojnost...

RIDLEY78, chcel som dat najprv fotku z obyvacky, ale spolu s manzelkinym ho parkujem na takom mieste, ze by ta foto nevyzerala dobre. :)

Prílohy:

dema-drapak.jpg
dema-drapak.jpg 247.38 KiB thumb_up-1thumb_down

19.05.2013 - 12:33:32
00
pekna Dema :y: az na tu mega kapsu
19.05.2013 - 12:50:48
00
Do tej "megakapsy" mi ledva vojde dusa, minikluce (ale fakt minisada) a montpaky. Tak bud neviem balit, alebo... :-)
19.05.2013 - 12:56:42
00
ved to dresu sa ti v pohode vojde pumpa, duša, multiklúč, montpáky :)
19.05.2013 - 12:59:15
00
mňa tak minule napadlo, vozím v kapsičke záplaty a mont páky, ale na čo mi to je, keď nenosím pumpu? :)
19.05.2013 - 13:06:50
00
Ja taketo veci nosim v pevnom puzdre od cyklo ukuliarov, a hodim si ho do vrecka dresu. Zmesti sa tam pumpicka, dusa, 2 montpaky, 2 samolepiace zaplaty, aj maly multikluc. Nitovac retaze nemam, tak nenosim.
19.05.2013 - 13:27:11
00
Do tej "megakapsy" mi ledva vojde dusa, minikluce (ale fakt minisada) a montpaky. Tak bud neviem balit, alebo... :-)

dusa, pumpa a zaplaty ti v pohode vojdu do jedneho vrecka na drese. Multikluc je zbytocnost :D
19.05.2013 - 14:34:17
00
Do dresu by mi nevoslo, bo tam mam doklady, kluce od bytu, mobil a horalku :-D pumpu nosim pod kosikom.
19.05.2013 - 14:45:38
00
aj keď demu ako značku moc nemusím táto je :y: už som to tu bolo niekoľko krát, ako podsedlová brašňa stačí v pohode táto, kde ja v pohode napchám dušu, 2 montpáky, 3 imbus kľúče a lepenie ;) pumpu vozím v zadnej kapse dresu
19.05.2013 - 15:19:39
00
keyboard_arrow_up