24h Slovakia Ring cycling race

26.06.2014 - 27.06.2014
Cestný maratón
Orechová Potôň (Slovensko)

Propozície, Foto, Reportáže, Výsledky
:lol: hehe my sme takticky prestavku nedali :D
27.06.2014 - 16:37:45
00
fu chlapi to bol pretek mne sa ešte teraz neukludnil tep :D
27.06.2014 - 20:45:15
01
nieco mi hovor....mi to pripadalo ze pokazde som si dal hodinovy interval a isiel dole... :/ minuly rok to bola pohoda oproti tomu co sa slo teraz....
27.06.2014 - 20:47:58
00
tak aj kilometrovo sa zašlo viac asi vo všetkých kategóriách, ale pred rokom bolo menej zúčastnených, nie? miso vy ste brali bednu ak som ťa spravne spoznal, gratulujem :) a sťažuješ sa :lol:
27.06.2014 - 20:53:29
01
my sme brali bednu dva krat :D 1 v kategorii stvorice a treti celkovo :) sme za sebou nechali aj osmicku z financneho centra :D

ale tak nam na zaciatku chybal mato scasnar...sme sa striedali len traja...on dosiel az o siedmej vecer...a to nas stalo vela sil :( ale zase mato potahal ako kral....dve hodky v kuse....a v poslednom kole zdrhol financnikom....a pol kola siel sam potom doskocil jedneho chalana a aj tak mal priemer 42km/h :D

ja som siel uplne dno.....na konci som mal dost.....teraz ani spat nemozem ako ma nohy bolia :( a uz chcem fotku z noci s mojimi super svietiacimi kolieskami :D :D :D
27.06.2014 - 20:59:28
01
Fuha tak to ste boli vy čo ste zrýchlovali a nedalo sa tam udržať :D to ti verím, tak regeneruj, aj ja ledva chodím :D no a na fotky som zvedavy lebo na každom rohu niekto fotil, či to aj niekde bude :)
27.06.2014 - 21:16:05
00
ja som zrychloval len sem tam....najviac asi v prvej mojej nocnej jazde...tam som roztrhal balik...na dva mensie.... ale po zbytok casu to bol pre mna boj o udrzanie sa v najrychlejsom baliku...a spicu som ani netahal..iba hakoval a hakoval aby som tam zostal :D potom dnes to uz bolo v pohode...balik sa uz hodne vliekol..oproti tym bombam co sa sli vo stvrtok v tom vetrisku... :D
27.06.2014 - 21:33:39
00
a tie bomby si dako neustal :P
27.06.2014 - 21:37:36
00
moj problem vseobecne na vsetkych pretekoch je..ze ma to taha dopredu a nastupovat.....a ked si sam seba s rozumom neustriehnem..tak to dopadne tak ako to dopadlo....nastupim zdrhnem....ale v takom vetre to dlho neni sanca udrzat..zavarim sa a balik uz ani nedoskocim....a presne to som urobil....nechtiac som netakticky nastupil :( ale tak dalsie hodiny som uz tu skupinu vzdy doskocil a udrzal...ale ta moja prva hodina bol totalne zly tah s tym nastupom... :(
27.06.2014 - 21:46:00
00
moj problem vseobecne na vsetkych pretekoch je..ze ma to taha dopredu a nastupovat....

Môj štýl jazdy je podobný :) Mišo, nič si z toho nerob, to preto, že sme mladí a sprostí, niekedy je ale rozumnejšie ísť v úzadí :)
Ja som pretekal za 8-členný tím GREENBIKE REALIZ Racing team, v ktorom som pôvodne nemal figurovať, lebo ma to fakt nelákalo, ale naskytla sa možnosť, pretože jeden člen odstúpil a ako som to pochopil, ambície tímu boli vysoké, tak som nesmel sklamať :D V prvej časti preteku sme striedali iba dvoch pretekárov, z toho jeden (Karol) si odjazdil 3 hodiny, druhý mal hodinu (Michal ktorý ešte šiel na poslednú hodinu prestriedať Roba Nagya) k dobr (dvaja sa striedali 1a:1b, 1a:1b, 1a:JA...). Nemali sme v zásade dohodnutú žiadnu taktiku, pretože ako chalani sa poznáme skôr z videnia/počutia/, ako z nejakých výsledkových listín, až na pár jedincov.

Ja som mal asi trochu smolu, pretože vždy keď som bol na okruhu furt som ťahal, prvú hodinu dvadsať, som strávil na špici možno až 70% viacero kôl som odtiahol fakt sám... Chalani v balíku nechceli striedať, dokonca som im potom povedal, že čo blbnú, že striedajme po cca 30s, že to pôjde lepšie. Neveril som vlastným očiam, oni poslúchli :mm: Dôvod PREČO som sa nažil zvýšiť tempo bol, že cca 2min pred nami bola skupina, kde sa nachádzal vtedy na druhom mieste team CK KOLOSEO a môj cieľ bol pred prestriedaním mňa ich dobehnúť a mať tak kolový náskok, tým pádom sa nám išlo lepšie aj v noci. To sa podarilo :-) Neskôr sme si uvedomili, že sa dá ísť aj na absolútne víťazstvo, to sa však rozpadlo niekedy večer o 10-tej, kedy nastala chyba pri striedaní, chalani z Procyclingu si našeho pretekára strážili a omedzená rýchlosť v depe dovolila balíku "odísť" a nášmu sa už nepodarilo balík dobehnúť... Kolo teda počkal a už bolo rozhodnuté....

Môj druhý nástup začínal o 4:03 ráno, to som šiel pôvodne na 10-kôl, ale naši chalani zaspali, chudáci, bola im zima a neustrážili ma, mali aj budík, žiaľ stáva sa... bola im zima, tak som si dal 12kôl (1:40:00 cca) :-D V noci celkom slušný výkon, problém bol, že v balíku nechcel nik ťahať, tak som sa zase snažil niečo vymyslieť, zhodou okolností v mojom 11-tom kole sa balík rozdelil a ostali sme už iba piati, aspoň som mal dobrý pocit pred tým, ako som si na 30minút pospal....

Zvyšok preteku mi už bolo jedno, čo sa deje... už som ani výsledky nerefreshoval, už len raz za čas, bol som rád, že mám hotovo a môžem oddychovať na dnešné a zajtrajšie preteky :-)

Musím sa pochváliť, tím sme mali zabezpečený perfektne, dokonca sme mali vlastný catering v boxoch a stále bola vysoko-pozitívna nálada a to naozaj spraví veľa pre celý tím, hlavne pozitívne slová a pochvali a tak, lebo niekdy má človek toho naozaj dosť, ale vie, že spravil niečo, čo pomohlo celému tímu :-)

Prílohy:

greenbike_realiz_racing.jpg
greenbike_realiz_racing.jpg 159.38 KiB thumb_up0thumb_down

28.06.2014 - 09:15:28
02
Ja len taku malu vsuvku , resp odkaz : her ugly a pod. .... Super skvela praca , porazili ste 250 amaterov , hobikov , pupkacov, jazdcov co sadnu na bike 10 krat do roka a Tuliho ! Takze uplna bomba ste borci, nema na Vas nikto. Treba sa predsa ukazat a trosku ego podvihnut ked to uz na pretekoch so seberovnymi nejde :)

Kazdopadne moja pocta patri kazdemu zucastnenemu, hlavne jednotlivcom a jazdcom pre ktorych to bola skutocna vyzva :)
28.06.2014 - 10:43:43
03
isheep mozem vediet na koho si narazal? :)
28.06.2014 - 11:10:57
00
Nemaj strach Miso, na teba nie , s tebou je to na kazdom preteku bieda :D ale ved asi vies , kto sa tam ukazoval aky je borec a hral formu pri hobikoch :D
28.06.2014 - 11:23:10
01
ale tých "250 amaterov, pupkacov, hobbíkov čo sadnu na bajk 10krat za rok" išlo stále nad 40kmh :D :D ozaj a tuliho som si tam ani nevšimol :)
28.06.2014 - 11:37:34
00
Ja ano , ba dokonca sa nezaprel a aj nejaky ten joke povedal :) perfektny bol. Aj teba som si tam vsimol :)
28.06.2014 - 11:52:56
00
keyboard_arrow_up