čo sa týka Grand Tour pretekov, u mňa je na prvom mieste Vuelta, potom Giro a až potom Tour :) posledná zaujímavá Tour bola v r. 2011, keď išiel Voeckler 10 dní v žltom, odvtedy je to nuda... keď tú tohtoročnú porovnám s Girom (Astana vs Contador), tak to je riadny rozdiel, každú etapu sa niečo dialo a menilo sa poradie... pri Tour bolo naopak po prvej horskej etape rozhodnuté (nebyť Sagana, tak to ani nesledujem)
25.07.2015 - 18:57:01
07
a co ta bavilo? ako sa Froome, Contador a Quintana s Valverdem vyvazaju v baliku? tych par smiesnych utokov bolo fakt len na smiech. ked neratam ten jeden raketovy nastup Frooma kde si urobil naskok. Sagan pekne zavodil, Nibali trochu tiez, Bardet siel pekne a tiez zavodil...ale inac nikto nezavodil len sa vyvazali

a čakáš,že čo? to čo si opísal, je vlastne celá tour...
25.07.2015 - 20:04:55
00
mayo138, z tvojho komentu je jasné, že si posledné roky nesledoval Giro alebo Vueltu :)

...veď práve, to je celá tour, opakovane najnudnejšia z grand tours :)
25.07.2015 - 20:24:55
00
presne ako pise Steju, to co som napisal bola cela Tour. 21 etap a z toho mozno 5 etap co nebola nuda. Giro a Vuelta ma naozaj viac šťavy, tam sa zavodi. ak sa ti ale pacila tak v pohode, len dobre pre teba. ja len pisem svoj nazor a pohlad na tohtorocnu Tour
25.07.2015 - 21:03:27
00
Chlapci neplete si pojmy s dojmami, ked sa nahodou caka tak jedine na priebezneho vitaza co myslim nibali nie je.


ja by som len chcel pocut logicke zdovodnenie preco sa ma cakat na priebezne prveho a nie napr na priebezne stvrteho? ak to pritiahneme za vlasy tak ked bude mat lider slabu chvilku, zahra to na technicke problemy a ostatni budu cakat? :)
25.07.2015 - 23:09:35
06
Je to zavod a to nie len jazdcov, ale aj ich technickeho vybavenia a zazemia, atd. Na jednom zahranicnom serveri som cital na tuto temu zaujimavu uvahu, je zname, ze Chris Froome pouziva ovalne prevodniky, ktore su (aspon pre neho) efektivnejsie, pritom ale radia o dost horsie ako bezne prevodniky pouzivane ostatnymi jazdcami, takze si zrejme musi davat o dost vacsi pozor kde a ako radi. Ked sa mu nahodou podari zhodit v nevhodnom momente retaz, maju nanho jeho rivali (ktori pouzivaju standardny, menej problemovy setup) cakat ? Nie je to riziko, ktore na seba vedome zoberie jazdec/team tym aku techniku si zvolili a ako si ju vedia nastavit/vyladit ? Takisto kvalita pouzitych kolies (vid Contadorove problemy s nejako casto praskajucimi kolesami Roval), volba vhodnych galusiek na podmienky etapy...
25.07.2015 - 23:22:10
06
na bike-fore pisali, ze to nebola padnuta retaz, ale kamienok zaseknuty v brzde
25.07.2015 - 23:30:48
00
Jasne, ze nebola, bol to kamienok, toto bola len hypoteticka uvaha na zamyslenie.
25.07.2015 - 23:40:00
00
Pisal som to ako reakciu na otazku preco necakali na nibaliho,nuz preto lebo neexistoval ziadny dovod/nepisane pravidlo. Ci je to spravne alebo nie tak to nech si preberie kazdy sam. Doba sa kazdopadne meni a snou aj pohlad na taketo pripady. Inak to ze je to zavod technickeho vybavenia tak stym uplne suhlasim, prave to hladenie na displaye wattmetrov a prepocty teamu okolo robia preteky stale nudnejsimi a nudnejsimi.
26.07.2015 - 00:16:51
00
Tohto ročná tdf sklamala aj mňa. Všetci rozprávali o najväčšej bitke A nakoniec to bolo celé zle. Aspoň že ten Nibali to skúšal keď sa dostal aspoň trošku do pohody. Ale včera ten froome vyzeral veľmi zle riadne sa tam miestami trápil A na hladného Nairita sa dobre pozeralo páčilo sa mi ako to skúšali S Valverdem ale tieto útoky prišli už príliš neskoro keď už bolo rozhodnuté. Prvé etapy boli veľmi zaujímavé na to že neboli kopce stále bolo na čo pozerať no prišiel prvý kopec a bolo po tour. Ešteže tam bol ten Sagan. Ktorý je pre mňa V súčasnosti jeden Z najvýznamnejších osobností profesionálneho pelotónu. Vôbec to nesúvisí S tým že je to Slovák keby bol aj Japonec tak poviem že je to najväčší frajer v pelotóne. Verím tomu že dostane na konci tour červené číslo za najaktívnejšieho jazdca celej tour.
26.07.2015 - 08:30:55
02
Dnes na Tour v zavode zien 120 pretekarok na starte vid.: scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net

26.07.2015 - 09:12:42
02
images.cyclingtips.com.au
images.cyclingtips.com.au
images.cyclingtips.com.au
26.07.2015 - 09:19:01
00
Skoda, ze tam nie je ta ceska.. Martina Sablikova, ktora nici superky v rychlokorcuovani :-) Napr. teraz v Ziline s prehladom vyhrala tie majstrovstva o 6 minut a to mala v nohach iba 2500km,... ale tak ona ma asi x dalsich treningov :D
26.07.2015 - 09:29:26
00
Sábliková je silná a dlhoročný tréning na korčuliach je veľmi pomáha. V ČR a SR kde nie je žiadna konkurencia je kráľovná. Ale ona by sa uplatnila na svetových súťažiach možno iba v časovke kde by však nebola ani v Top 10. V etapách by mala veľký problém. Ona totiž nevie jazdiť v balíku.
26.07.2015 - 11:17:23
00
Tak nech sa nauci...
26.07.2015 - 11:18:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up