Nerozčuľujte sa. Koľko ľudí rozumie ekonomike a politike, a predsa smú voliť? Proti tomu je ich vyjadrovanie k cyklistike úplne banálna záležitosť...
17.07.2016 - 09:48:51
08
Tak tak...a stačí pozrieť len toto fórum, niekto pridá fotku jedla, hneď sa do neho pustia bio, raw a neviemčo vyznávači...niekto pridá bike s nedoladenou objímkou ku skrutkám na pedáloch a módna polúcia mtbiker ide po ňom, ako po údenom.
V tom je rozdiel medzi odborníkom a obýčajným tárajom. Odborník sa ozve, až keď je vyzvaný, kdežto tárajovja sa hádajú kto má väčší ..... pravdu :)
17.07.2016 - 10:06:37
08
Modna polucia je super, asi to budem pouzivat. Vyslo to vyborne ci umyselne, alebo neumyselne.
17.07.2016 - 10:24:09
00
MichaelG napísal:
Zas na druhej strane je dobre ze ludia aspon sleduju cyklistiku :-D aj ked potrva este aspon 5 rokov kym pochopia ako je mozne ze niekto vyhra TDF bez toho aby vyhral jedinu etapu :-D na margo sagana vsak treba poznamenat ze je pravda ze nikto z timu mu nepomoze....dvakrat mu pomohli bodnar a kroiziger a vyhral etapu :-D mozno je to len moj pocit ale pride mi zvlastne ze oleg postavil celu taktiku na contadorovi a sagan ostal ako taka "samostatna jednotka". A zrazu ked vyhrava tak zacne oleg prehlasovat ze ak vyhra sagan 3 etapy tak osstane v cyklistike. Je to take trochu vypocitave a manipulativne. Kazdopadne treba tolerovat fanusikov cyklistiky (sagana), lebo to co robi je skutocne fenomenalne, robi fantasticku reklamu celemu slovensku.

ak Rusak ostane v cyklistike, tak to nebude kvoli Saganovym trom vyhratym etapam, ale kvoli reklame pre siet hotelov La Datcha, ktoru buduje. Tak by sa volal aj jeho novy tim.
17.07.2016 - 10:41:52
00
Keď tu bola tá téma O sledovaní cyklistiky je pravda že občas je to až humorné. Cyklistiku ale obzvlášť tour sledujem už možno nejakých 13rokov možno viac ale tyto novodobý odborníci na cyklistiku ktorý sa objavili po tom ako sa saganovi začalo dariť ma občas dokážu veľmi prekvapiť. Niektorý nedokážu pochopiť prečo sagan nedokáže šliapať s najlepšími V najprudsich stupaniach a stále niekde v duši dúfajú že sagan raz vyhrá tdf(veď možno zasa O rok). A že celý pelotón ide práve proti saganovi všetci chcú aby nevyhral on. Už aj moja babka ma vie dostať tými otázkami teda obzvlášť jednou: ide celý pelotón a ona sa má spýta a kolkaty je sagan? :-D ja si myslím že tomuto všetkému nahravaju trošku aj slovenské médiá. V každom nadpise článku O cyklistike musí byť sagan. A taktiež tomu trošku nahráva aj STV. Áno ja som veľmi rád že vôbec začali vysielať cyklistiku ale väčšinu času hovoriť O saganovi je už také občas na hrane počúvania. A to tam bývajú pri mikrofóne tuším 3ľudia. Najlepšie sa počúvalo keď na eurosporte komentoval pán Bakalář jeho rozprávanie O wattoch novinkách V cyklistike prípadne jeho zážitkov boli veľmi zaujímavé a občas humorné na počúvanie. Keď boli slovenské vlajky pri ceste: "zdravime slovenské kamarady". :-)
17.07.2016 - 11:16:05
06
Buďme radi, ze ho mame o 15rokov možno nebude ani jeden slovak na tour...
17.07.2016 - 11:22:09
00
Federer ja som moc šťastný že ho máme určite by som bol jeho fanúšik aj keby bol Japonec. :-)
17.07.2016 - 11:23:28
01
Dnes bude zaujímavá etapa zo 6 stúpaniami ...
Ja by som tiez privítal keby sa v priamom prenose na STV2 počas Tour rozprávalo aj o iných jazdcoch...mam viac obľúbených ,nielen Petra...
Dnes sa tesim na súboje Froome vs ....všetci proti nemu:-),a Majkovi držím nech sa dostane do čela vrchárov ...
17.07.2016 - 12:12:05
01
Aku sekeru dnes dostane indian od frooma?
17.07.2016 - 12:35:28
02
Hlavne aby fukalo aby mal nairo opat vyhovorky :)
17.07.2016 - 12:45:49
00
K fanúšikom, tiež nechápem, prečo sa tu toľko rozoberajú, tak darí sa mu, tak aj toto k tomu patrí. To, že sa tomu nerozumejú, ako by ste si predstavovali je ale skôr Váš problém. Oni nie sú povinný sa tomu rozumieť, len chcú fandiť. Cyklistika nie je futbal, kde keď poviem, že po polčase je to 1:0, tak nezanietený fanúšik to vie hneď spracovať. Nakoniec, v cyklistike momentálny priebeh často nevedia presne spracovať ani len samotný cyklisti, nechcite to po fanúšikoch "necyklistoch" :) Ďalej, v tom úniku, čo Sagan prehral s Matthewsom, sa samotný cyklista týmu Orica vyjadril, že šli proti nemu, z čoho si opäť fanúšik zoberie, že "idú proti Saganovi". On nemá záujem študovať cyklistiku hodiny, on chce vidieť dojazd a Sagana vpredu. Hokej aj futbal sú podstatne rozšírenejšie športy a predsa majú rovnakých fanúšikov, čo sa až tak nerozumejú tomu, čo sa práve deje na ihrisku/klzisku :)
17.07.2016 - 12:47:28
01
pozeram,ze niektori uz v prvom kopci maju dobre vystarane:budu mat co robit,aby nechytili limitky a to je iba prvy kopec
17.07.2016 - 13:37:40
00
Tak nejak potichu fandim Nibalimu dnes:)
17.07.2016 - 13:59:28
00
Froomi sa uz dohaduje so Saganom? :-D
17.07.2016 - 14:01:13
00
Mam hľadať šejk kde ide TdF?
17.07.2016 - 14:03:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up