Ale treba pochvalit Ossa (alebo Kinga?). Fantasticky to dnes Petovi najprv cele uvaril a nasledne aj naserviroval na striebornom podnose. :) Vidno, ze su vynikajuco zohrati. Celkovo su tie Petove vysledky v Californii take vynimocne prave aj vdaka spickovej praci ostatnych z Liquigasu. :y:
17.05.2012 - 01:16:00
00
ale preco pred cielom prestal spurtovat Heinrich Haussler to nechapem aj ked si to pozeram opakovane. ved mal v konecne Peta ako na zlatom podnose keby este zopar krat sliapol do pedalov...
17.05.2012 - 01:56:32
00
dojazd
http://youtu.be/p9KFOrGZIbY
17.05.2012 - 07:01:47
00
matt: to uz mozno u Heinricha zapracovala psychika, kedze 4 den po sebe mal to iste "deja vu" pred ocami ;-)

edit: je len skoda, ze vysledok P. Sagana natolko zatienuje velmi pekne vysledky P. Velitsa na ToC a moc sa o nom nepise/nehovori napriek tomu, ze je priebezne na 12. mieste s velkou pravdepodobnmostou sa po dnesnej casovke posunut vyssie


Naposledy upravil Raver dňa 17.05.2012 - 07:14:59, celkovo upravené 1 krát.

17.05.2012 - 07:04:31
00
Mimochdom, anglictina pri rozhovore mu nejde tak ako bicyklovanie hehe


Čo už, v tom špagetožrútskom tíme tej angličtiny veľa nepocvičí.
17.05.2012 - 07:09:08
00
ale preco pred cielom prestal spurtovat Heinrich Haussler to nechapem aj ked si to pozeram opakovane. ved mal v konecne Peta ako na zlatom podnose keby este zopar krat sliapol do pedalov...


Preco?Ved tuto otazku sme tu uz raz riesili ked bol Peto druhy na jednej klasike.
17.05.2012 - 07:56:54
00
ale preco pred cielom prestal spurtovat Heinrich Haussler to nechapem aj ked si to pozeram opakovane. ved mal v konecne Peta ako na zlatom podnose keby este zopar krat sliapol do pedalov...



minule si ma zdrbal za takuto otazku a teraz ju sam pises heh zaujimave....
17.05.2012 - 08:03:03
00
Len vtedy mali jazdci za sebou niekolko kopcov hore dole, ale tu bolo 40 km pred cielom uplne kludny pojazd na rovine.. to je inak vycerpavajuce.
17.05.2012 - 08:25:42
00
Peťo mi prináša radosť. Skvelé výsledky, len tak ďalej Peťo ! :clap:
17.05.2012 - 09:03:21
00
ja si myslím, že matt to napísal práve preto, aby pochopili tí čo sa minule pýtali, že jednoducho je to tak.
a je jedno či je druhý Sagan alebo Svorada, alebo Haussler....
jednoducho, šlape a vidí, či sa približuje alebo nie.
ide na hranici svojich možností a vníma čo sa deje, na základe toho vyhodnocuje.
17.05.2012 - 09:04:51
00
...ja som to tentoraz videl takto:
Heinrich slapal naplno, aj Sagan slapal naplno.
Rychlost, ktorou sa Heinrich priblizoval na Saganovu uroven bola vsak prilis mala na to, aby Henrich v zostavajucich metroch Sagana dobehol, a tak predvcasne zvesil nohy.

Ak by Henrich nastupil skor, je velmi pravdepodobne, ze by mu dosli sily predvcasne a Sagan by ostal aj tak prvy. :P
17.05.2012 - 09:26:08
00
...ja som to tentoraz videl takto:
Heinrich slapal naplno, aj Sagan slapal naplno.
Rychlost, ktorou sa Heinrich priblizoval na Saganovu uroven bola vsak prilis mala na to, aby Henrich v zostavajucich metroch Sagana dobehol, a tak predvcasne zvesil nohy.

Ak by Henrich nastupil skor, je velmi pravdepodobne, ze by mu dosli sily predvcasne a Sagan by ostal aj tak prvy. :P

:y: :y: :y:
17.05.2012 - 09:28:41
00
duracer, preco nejakeho "cizaka" volas krstnym menom, zatial co nasho Peta len priezviskom? :P

P.S. Raver, chvile Peta Velitsa prave prichadzaju (snad) a aj ja sa celkom tesim. Zatial boli vsetci bez rozdielu celkom jednoznacne zatieneni terminatorovymi vykonmi a myslim, ze pravom. :)
17.05.2012 - 09:44:18
00
chlapci, neviem neviem, ale skutocne si pozrite ten dojazd este raz ( a mozno aj viac krat ) pretoze :
1. Haussler mal tentokrat rychlost, miesto aj cas Peta pohodne porazit
2. vyraz v jeho tvari nenapovedal o tom zeby mu fyzicky doslo ( tak ako Petovi na klasike o com sme tu pisali )

takze otazka bola polozena preto ze "preco"? ja by som sa priklonil k nazoru Ravera ze to mozno psychycky nezvladol. alebo mi to skor pripadalo tak ze sa nejakym sposobom pomylil a myslel si ze ciel je blizsie, nakolko ho mohli pomylit tie prechody svetla a tienov presne pred cielom. rad by som pocul vyjadrenie Hausslera na zaver tejto etapy :)

nech tak ci tak, Peto je borec :y: , ale vsetko nasvedcovalo tomu ze tentokrat ho Haussler porazi. nestalo sa tak a preto som sa opytal ze aky na to mate nazor.

ps : a skutocne sa nestotoznujem za nazorom duracera aj ked Peta obdivujem ze "Rychlost, ktorou sa Heinrich priblizoval na Saganovu uroven bola vsak prilis mala na to, aby Henrich v zostavajucich metroch Sagana dobehol"...asi aj preto ze fyziku som mal v skole docela rad :)
17.05.2012 - 10:07:53
00
fakt to vyzera ze sa pomylil - pozrel som to este raz a je vidiet ze prestal spurtovat na takej osvetlenej ciare asi 8-10 metrov pred cielovou :)
17.05.2012 - 10:13:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up