slavomirk napísal:
Skús po slovensky


aj ty skús po slovensky - nie do zadku ale do sedacieho svalu, keby ho tam hlavou búchal tak ho diskvalifikujú, hlavu mal 10 - 15 cm od jeho stehna

Prílohy:

1.PNG
1.PNG 122.28 KiB thumb_up0thumb_down

2.PNG
2.PNG 142.98 KiB thumb_up0thumb_down

03.07.2022 - 20:13:14
01
Veď ho aj chcel ale v tej rýchlosti sa mu to nepodarilo . Na kamere to tak vyzeralo .
03.07.2022 - 20:37:24
00
jaj tááák ? vyzeralo, ta potom dobre :D
03.07.2022 - 21:49:08
00
Hazard napísal:
Ja som ten posledný, čo by som si WvA zastával. ťahalo ho to síce doprava, nikto tam nejazdí po priamke. Podľa mňa tam Peter nemal dostatok miesta?


Ja ti "neviem"... asi som ovplivneny tym ze sportujem od svojich styroch rokov, ale snad aj podpriemerne inteligentny jedinec ktory ide na TdF spurt v 60-70kmh rychlosti do ciela podla mna vie, ze ked postupne spurtuje od stredu cesty smerom k barieram tak zopar superov "zatvara" a sranda to teda nie je...a to beriem z pohladu "Peter ne-Peter". Zjavne sa z tych Katovic nepoucili...
03.07.2022 - 21:59:51
08
neviem jak vám ale mne sa táto tour velmo páči :D ako Sagan,,vstal z mrtvych,, a zrazu poráža top WT špurtérov, v jednej etape Groenewegena, v dalšej Ewana, tie kila naviac sú fakt na daco dobré :D a kavendiš len slinta pred televizorom :D to má asi za Vittel 2017
03.07.2022 - 23:07:16
00
Vstal z mŕtvych? Nepreháňaš? :) Mal útlm spôsobený zdravotnými problémami (možno aj inými), ale stále je to ten istý Sagan :) Len niektorí ,,odborníci" ho odpisovali na základe poklesu formy.
Začína sa to nádejne, ale tour je dlhá, uvidíme. Hlavne nech sa mu vyhýbajú pády. Myslím že zelený dres v Paríži a nejaká tá etapa k tomu nie sú nereálne ciele, PS ani iné mať nemôže. Pri troche šťastia už etapa mohla byť, výkonnosť a forma je.
A keď aj nevyjde tento rok, času má stále dosť.

A Cav mi tam teda nechýba, aspoň je o čosi bezpečnejšie v balíku :D Aj keď WVA sa profiluje ako nástupca toho britského haraktera.
04.07.2022 - 00:00:54
02
v tejto kovidovej dobe zelený dres fakt neni úplne nereálny - treba len podat dobré výkony na testoch a nechytit limit v 12. etape :D
04.07.2022 - 00:42:45
00
LMS napísal:
Vstal z mŕtvych? Nepreháňaš? :) Mal útlm spôsobený zdravotnými problémami (možno aj inými), ale stále je to ten istý Sagan :) Len niektorí ,,odborníci" ho odpisovali na základe poklesu formy.
Začína sa to nádejne, ale tour je dlhá, uvidíme. Hlavne nech sa mu vyhýbajú pády. Myslím že zelený dres v Paríži a nejaká tá etapa k tomu nie sú nereálne ciele, PS ani iné mať nemôže. Pri troche šťastia už etapa mohla byť, výkonnosť a forma je.
A keď aj nevyjde tento rok, času má stále dosť.

A Cav mi tam teda nechýba, aspoň je o čosi bezpečnejšie v balíku :D Aj keď WVA sa profiluje ako nástupca toho britského haraktera.


Ako spomínal nedávo Peter Velits v jednom rozhovore. Saganovi je súper len on sám...
04.07.2022 - 07:15:33
00
Aj v tom Dánsku mu veria a majú ho radi.
64.media.tumblr.com
04.07.2022 - 08:35:25
09
je späť, približne tam kde bol v 2020 počas TDF ked takmer vyhral zelený dres, nebyt penalizácie kvoli Aertovi ktorý smeroval v 11. etape tiež k bariere a Sagan ho na to počas finišovania ,,taktne kontaktne,, upozornil, nebyť lahšieho itinerára tour pre zisk zeleného dresu ked vela etáp malo rýchlostné premie po pár kilometroch alebo pred väčšími kopcami teda bol šitý pre čistokrvných špurtérov, už vtedy niektorí Sagana po prvej etape odpisovali že je rýchlostne starý, potom sa ale v každom dojazde zlepšoval až skončil v 10. etape už na bedni, to isté v 11. nebyt tej penalizácie a v Paríži došiel tiež 3. kde za sebou nechal čistokrvných top WT špurtérov - Ewana, ...

Prílohy:

11. etapa 2020.PNG
11. etapa 2020.PNG 135.11 KiB thumb_up0thumb_down

04.07.2022 - 09:17:54
01
Ty máš dovolenku a komentujes všetko ? Skús prevádzať alebo čosi v záhrade kde nie je signál
04.07.2022 - 09:22:25
01
neskúsim :D ty komentuješ všetko co napíšem, skús nekomentovat :D
04.07.2022 - 09:24:02
00
doporučujem prečítať celý článok, schválne či v tom niekoho nevidíte odtiaľto... a to nie je myslené zle alebo útočne, skôr opačne... že je to pomerne bežné, tak by to chcelo aj zmeniť prístup k ľuďom s týmto spektrum a miesto zbytočných útokov, ktoré k ničomu nevedú to nejak potichu tolerovať..


Aspergerov syndróm bol v roku 1994 zavedený ako samostatná kategória v rámci autistického spektra. Spoločnou črtou ľudí s Aspergerovým syndrómom a ostatného autistického spektra je absencia intuície v oblasti sociálnej interakcie, komunikácie, stereotypné záujmy a zmyslová hypersenzitivita, predovšetkým citlivosť na nečakané zvuky a hluk.
https://eduworld.sk/cd/jaroslava-konickova/5660/aspergerov-syndrom-priznaky
04.07.2022 - 09:45:27
00
toto sedi skoro na každeho :D ked čítaš tie čím dalej viac hyper dokonalé poznatky vedatorov nakopene za staročia tak zistiš že pomaly nemaš v populacii jedneho zdraveho :D jeden taký vedátor s plutvami tu tiež ešte do nedavna bol ale nejak odmlčal, JoNesbo, také poznáš že - bavíme sa cyklistikou :D a JoNesko ten syndrom sa jak volá ked niekto na videu, ... vidí to co chce a nie to co je ralita ?


Naposledy upravil Hosť dňa 04.07.2022 - 10:24:24, celkovo upravené 1 krát.

04.07.2022 - 09:55:34
00
veď áno, skoro celá cyklistika je viac menej taká autistická disciplína, keď sa človek pozrie na tie hodiny strávené v sedle a na tie jednotvárne orientované životy tomu podriadené.
04.07.2022 - 10:13:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up