Sagan sa nepotrebuje zabiť . Idu
MS a ide vyhrať aby mohol oslavovať o 10r
08.07.2023 - 17:26:40
11
JOLI napísal:
No aspoň nespadol a nedolámal sa ako niekto. Predpokladám, že súčasťou konca kariéry Cava mali byť aj jeho posledné MS v rodnej krajine. Teraz môže zabudnúť. Peter, nech sa len drží v úzadí. Aspoň má šancu sa v rámci rozlúčky zúčastniť jeho posledných MS.

Pokiaľ som dobre videl, Cavendish bol skoro na chvoste pelotóna keď šiel k zemi. Viac v úzadí sa ani držať nemohol a aj tak si ho osud našiel. Uvidíme čo pripravil pre Petra. Snáď niečo pozitívnejšie.
08.07.2023 - 17:32:33
02
Peter paradoxne v období, keď prišiel na to, že sa nechce zabiť, padá omnoho viac, ako počas tých rokov, keď sa tlačil dopredu a špurtoval a zjazdoval na maximálnej hrane rizika.
08.07.2023 - 17:36:52
020
Ten jeho pád som nevidel, keďže som zapol až posledných 30 km. Ale radšej ukončiť kariéru s absolvovaním všetkého čo má PS v pláne aj keď s vlažnou motiváciou bez riskovania, ako sa dolámať. Cavo mal proste smolu a nebola to jeho prvá. Keď si zoberieš, že PS mal po tejto stránke veľké šťastie, cit a inštinkt sa vyvarovať 10 rokov pádov, ktoré by ho vyradili zo sezóny v časoch jeho top formy, tak môžeme dať rovno slúžiť omšu za tých anjelov strážnych.😉
08.07.2023 - 17:41:30
01
haruspex napísal:
Laport ale keď koncil tak ho zablokoval na pár sekund a to stačilo. Inak pogacar prespurtoval sagana(16), on sa aj snaží ci nato dlabe a len sa pohybuje v predu? V zabere ho nikdy neviem najst

Laporte si z toho vystupil snad v najhorsi moment...
08.07.2023 - 17:42:20
00
problém nebol Laport, toho Aert v momente ked Laport prestal šlapať začal obchádzať ale v MVDP ktorý svojim nebezpečným skrížením dráhy prinútil Aerta prestať šlapať, počas toho balansovať aby nebezpečnú situáciu vôbec ustál čím v 5 % sklone príliš stratil rýchlosť, potom ako MVDP urobil svoju robotu jazdou krížom doprava takmer cez celú cestu popred Aerta vrátil sa späť krížom cez celú cestu doľava a zvesil nohy :D toto keby urobil Sagan tak ho 10 krát vyhodia z tour :D
08.07.2023 - 17:57:47
12
Inak to je pravda, Philipsen a Van der Poel tam lietajú ako handry sprava doľava snáď všetky tieto dojazdy...

Tiež som v kútiku duše dúfal, že Sagan bude lepšie, ale čo sa dá robiť. Keď to nejde, tak to nejde. Nič s tým nespravíme. Minulý mal nejaké výsledky do päťky, teraz bohužiaľ...
08.07.2023 - 19:18:55
04
PS bol dnes prevarený 😁
https://fb.watch/lFwOMXh9pn/
08.07.2023 - 22:40:59
01
Chlapci ja som tu pisal, ze moje polotajne prianie je, aby Peto prisiel do Pariza. Zatial ide vyborne :P Ci si niekde skoci aj do uniku alebo ho uvidime zaspurtovat bude ceresnicka, ciel je Pariz ;)
09.07.2023 - 07:31:35
01
A možno sa šetrí a keď naňho všetci zabudnú ako na súpera, tak udrie.
09.07.2023 - 08:11:54
01
Petko4 napísal:
PS bol dnes prevarený 😁
https://fb.watch/lFwOMXh9pn/

Skôr predvareny. Lebo až dnešná etapa bude ako jazda v papiňáku. Hic, kopce a cely deň pražiace slnko. Keď príde do cieľa, tak ho už môžu rovno porcovať. :lol:
09.07.2023 - 09:32:19
00
Kto ešte stále obhajuje Saganove viac ako chabé výsledky by si mal uvedomiť, koľko je to TRI promile! To neviem či som to niekedy vôbec mal. Možno po maturite.
Toto si nedovolí ani nejaký čutálista, ktorý sa ešte vie schovať za ostatných 10, čo sú triezvi.
Urobiť takéto niečo počas sezóny??? To už chce totálne hrošiu kožu! Za toto sa vo vrcholovom športe rušia zmluvy! Toto by si u Olega Tinkova NIKDY nedovolil! Tam musel inak sekať latinu, inak by mu rus natrhol riť.
Dokonca v hokeji za toto vyhadzujú z reprezentácie.
Takto si ku koncu kariéry zničiť meno, to je fakt známka mimoriadne nízkej inteligencie. Kašle tým na zamestnávateľa, sponzorov, fanúšikov!
Fanúšikovia vedia takej hviezde veľa odpustiť, ale to tá bývalá hviezda musí chcieť. A on už evidentne nechce.
Pamätám si na jeho tri majstráky, ktoré som pozeral od prvého kilometra a na druhý deň som nemohol ani hovoriť!
Či je za poklesom jeho výkonu Covid, politika (treba nové tváre, hlavne z krajím, kde sídlia sponzori) alebo je za tým rozvrat jeho osobného života, to je úplne jedno. Vrcholový šport neni len o točení pedálmi ale hlavne o psychike.
Šampióni, ako bol napríklad Cancellara odchádzajú z vrcholu.
Sagan má našliapnuté na to, odísť s neskutočnou hanbou! Odchod z vrcholu je tá najťažšia vec na svete, ale čaká to každého šampióna. Hrozne som chcel aby toto ustál. Ale asi nemôžem chcieť všetko.
09.07.2023 - 10:31:42
015
cokupit napísal:
Chlapci ja som tu pisal, ze moje polotajne prianie je, aby Peto prisiel do Pariza. Zatial ide vyborne :P Ci si niekde skoci aj do uniku alebo ho uvidime zaspurtovat bude ceresnicka, ciel je Pariz ;)


17. etepa bude rozhodujúca, grupeto sa urobí už 15 km po štarte na začiatku 13 kilometrového kopca kde je 1 100 metrov s 8,2 percentami a potom co cieľa čaká pretekárov ešte 150 kilometrov s 5 400 nastúpanými metrami kde neni ani meter po rovine, toto zrejme každý nedá
09.07.2023 - 10:54:18
00
tazkyamater napísal:
Kto ešte stále obhajuje Saganove viac ako chabé výsledky by si mal uvedomiť, koľko je to TRI promile! To neviem či som to niekedy vôbec mal. Možno po maturite.
Toto si nedovolí ani nejaký čutálista, ktorý sa ešte vie schovať za ostatných 10, čo sú triezvi.
Urobiť takéto niečo počas sezóny??? To už chce totálne hrošiu kožu! Za toto sa vo vrcholovom športe rušia zmluvy! Toto by si u Olega Tinkova NIKDY nedovolil! Tam musel inak sekať latinu, inak by mu rus natrhol riť.
Dokonca v hokeji za toto vyhadzujú z reprezentácie.
Takto si ku koncu kariéry zničiť meno, to je fakt známka mimoriadne nízkej inteligencie. Kašle tým na zamestnávateľa, sponzorov, fanúšikov!
Fanúšikovia vedia takej hviezde veľa odpustiť, ale to tá bývalá hviezda musí chcieť. A on už evidentne nechce.
Pamätám si na jeho tri majstráky, ktoré som pozeral od prvého kilometra a na druhý deň som nemohol ani hovoriť!
Či je za poklesom jeho výkonu Covid, politika (treba nové tváre, hlavne z krajím, kde sídlia sponzori) alebo je za tým rozvrat jeho osobného života, to je úplne jedno. Vrcholový šport neni len o točení pedálmi ale hlavne o psychike.
Šampióni, ako bol napríklad Cancellara odchádzajú z vrcholu.
Sagan má našliapnuté na to, odísť s neskutočnou hanbou! Odchod z vrcholu je tá najťažšia vec na svete, ale čaká to každého šampióna. Hrozne som chcel aby toto ustál. Ale asi nemôžem chcieť všetko.


moc prežívaš ten jeho odchod z profycyklistiky, asi zato že on je tazkyprofesional a ty tazkyamater :D a tie 3 promile možno bol len preklep v desatinnej čiarke :D
09.07.2023 - 12:01:11
04
a za trest mu este aj padne retaz ;(
09.07.2023 - 13:55:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up