Ja najradsej jazdim od jesene do jarivtedy je aj na hradzi taky pokoj ze az.
05.07.2013 - 23:27:37
00
Ledavi kedy sa naucis editovat/double-postovat svoje prispevky?ci ti to mam vysvetlit? :tmi:
btw: kde bol HAGEN vs GERRANS...ich som sa obaval a nakoniec nic :^)
06.07.2013 - 00:09:11
00
JOLI, potom si este niekto kupi Cannondale (ehm) a pochopitelne to vyzera, ze kvoli Saganovi. :D No mna Petov tim a bicykel na akom jazdi vobec neovplyvnil pri vybere. Skor recenzie. Ale budiz.
06.07.2013 - 00:11:57
00
Uplynulo tri a pol hodiny od publikovania tohto môjho postu a krčmoví experti sú nejako ľaknutí... Predtým začali pindať pol hodiny po dojazde...

Chlapci od jednej jarnej klasiky vyhrali dnes Petrovi etapu.Nic to nemeni na fakte,ze ten team nie je vyskladany tak,aby zo Saganoveho petencialu vytazili co najviac.Az by v dnesnej etape nedali takym sposobom do RP,tak potom neviem kde by sa mohli ukazat a verim,ze to bol ich plan a potom sa uvidi.To,ze im to vyslo bola kombinacia=makali+co sa dialo za nimi+co sa dialo pred nimi.
P.s. nikdy som ich nekritizoval za nerobenie'vlacikov'pri dojazdoch pretoze to Peter aj tak nevie jazdit,ale ze som tam nevidel medzistupen medzi Petrom a zvyskom teamu.Resp.videl a dufam,ze aj bude len bohuzial tam nieco pohnojili a zadrhol sa,no dufam,ze len na zvysok tejto sezony a od novej do opat napali.
Samozrejme je to iba moja uvaha,verim,ze dalsich 99 fanusikov cyklistiky to vidi inak,ale to ma nejak netrapi.
06.07.2013 - 01:54:24
00
Joli, iron.hide: ja tiez pocuvam od vsetkych, ci ma inspiroval Sagan. Pritom cestnu cyklistiku sledujem uz od detstva. Je pravda, ze som po par rokoch minule leto sadol opat na bicykel. Ale to kvoli tomu, ze som mal zdrav. problemy. No zacala bicyklovat dcera, tak som sa donutil s nou. A zatial zijem. :-)
06.07.2013 - 07:53:50
00
Canopus porad mi s tym.
06.07.2013 - 08:00:22
00
To je škoda riešiť. Začalo leto, prázdniny, tak na bicykle nasadli aj sviatočný hrádzový bušiči. Všeobecne od jari do konca jesene jazdí viac cyklistov, len to akosi tí tvoji kamoši akosi po iné roky nepostrehli iba teraz, keď sa dozvedeli, že okrem futbalu a hokeju existuje ešte aj šport ako cestná cyklistika a tak majú pocit, že sa všetci teraz opičíme, lebo je to "cool" bicyklovať, lebo Peťo Sagan vyhráva.

Ku podivu prave o to ide Petrovi. Pritiahnut k cyklistike vela ludi. A napr.Aj na hradnej casovke to tak povedal aj myslel. Nedavno som stretol p. Korbela ktory mi povedal ze Petra tesi velky zaujem o cyklistiku. Je uplne jedno kto to je. Hlavne ze ludia bajkuju. A pridam jednu mudrost ktoru som kdesi pocul " Sampionom nemoze byt hocikto ale moze vzist od hocikial"
06.07.2013 - 08:11:01
00
Podľa môjho názoru fanúšikom kritizujúcim jeho tím ani tak nejde o vytváranie vláčikov pred cielom,ale skôr im vadí to že práve v okamžikoch kde sa rozhoduje o výsledku ,býva väčšinou na to už sám,bez podpory,a fanúšikovia si povedia-prečo tam Peter nemá aspoň 1-2 spolujazdcov,keď iné tímy sú tam kompletné?.Aspoň ja si myslím že tá kritika vzniká práve pre tento fakt,ale včera predviedli borci z Cannondalu impozantné divadlo.Ale príde nejaká rovinatá etapa,stane sa že Peter tam bude opäť sám,a kritika sa spustí znova.
06.07.2013 - 09:36:21
00
Už som to písal vyššie, jeho tým nie je univerzálny a nevie robiť vláčiky v rovinatých etapách a dojazdoch, tak ako to vidíme napríklad pri OPQS. To ako má vyskladaný tým a prečo to tak je, je skôr kritika na športového riaditeľa Cannondalu a nie na jazdcov. Oni robia to čo dokážu najlepšie a v tomto prípade to nie sú práve dojazdové vláčiky. Vedenie v Cannondale sa mohlo poučiť z jarných klasík a jeho tým inak upraviť, no asi žiaľ nemajú v zásobách jazdcov presne tú kvalitu, ktorú by na dojazdy pre Peťa potrebovali.
06.07.2013 - 09:58:41
00
Ku podivu prave o to ide Petrovi. Pritiahnut k cyklistike vela ludi. A napr.Aj na hradnej casovke to tak povedal aj myslel. Nedavno som stretol p. Korbela ktory mi povedal ze Petra tesi velky zaujem o cyklistiku.


Tí čo bicyklovali pred érou Peťa budú aj po nej. Tí čo si vysadnú na bicykel, lebo je to teraz strašne "cool", tak tí aj skoro skončia. Určite sa nájde mizivé 0,percento, ktoré sa nechá inšpirovať, ale to skôr v radoch adolescentov.
A pánovi Korbelovi sa ani nečudujem, že ho teší veľký záujem o cyklistiku, hlavne ho teší veľký záujem o Peťa ako osobu, ktorá mu prináša slušné osobné príjmi, na nejakú cyklistiku myslí akurát, tak keď jeho zverenec ide etapu. Rád by som videl súčet, koľko z tých peňazí inkasovaných z Peťovho mena, ktoré urobilo takúto fanúšikovskú eufóriu, pôjde napr. na podporu mládežníckej cyklistiky a iných oblastí v cyklistike.
06.07.2013 - 10:05:13
00
Už som to písal vyššie, jeho tým nie je univerzálny a nevie robiť vláčiky v rovinatých etapách a dojazdoch, tak ako to vidíme napríklad pri OPQS. To ako má vyskladaný tým a prečo to tak je, je skôr kritika na športového riaditeľa Cannondalu a nie na jazdcov. Oni robia to čo dokážu najlepšie a v tomto prípade to nie sú práve dojazdové vláčiky. Vedenie v Cannondale sa mohlo poučiť z jarných klasík a jeho tým inak upraviť, no asi žiaľ nemajú v zásobách jazdcov presne tú kvalitu, ktorú by na dojazdy pre Peťa potrebovali.

Tak to bolo aj myslene.Sport.riaditel podpisoval jednotlivych zelenych po min.roc.vypredaji.Podpisat niekoho pred jeho sport.dochodkom a nepodpisat(resp.nechat ho utiect) mlady talent bolo zaujimave.
06.07.2013 - 12:54:30
00
By bolo zaujimave az by sa Sagan zranil alebo stratil formu a celu sezonu by bol mimo.By sa nasledujucu sezonu ani nedostali medzi pro tour teams.V tejto sezone tak nevyrovnany team ako je CAN medzi pro tour teams sa asi tazko najde.Vsetko vsadene na Sagana a Mosera,ktory sa hned na jar odpalil.
06.07.2013 - 13:04:27
00
Tata Velits prave v TV pekne vysvetlil, jak sa Omega odfajcila tym, ze to slepo hraju na Cava. Kwiatkowski mohol byt od timovej casovky v zltom...
06.07.2013 - 14:50:18
00
dnes to vidím na Frooma...a bude vymalované.


Naposledy upravil triki dňa 06.07.2013 - 16:40:17, celkovo upravené 2 krát.

06.07.2013 - 15:04:34
00
Porte to dnes nehorázne rozbil...
06.07.2013 - 16:38:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up