http://www.letourdefrance.cz/kreuziger-nejspis-zas-prijde-o-tour-nahoda táto trápna vec nemá konca...
24.03.2015 - 18:23:43
00
no dnes z tej catalunye teda vela vidno nebolo ;)
24.03.2015 - 21:47:20
00
pohoda, tej stranke sa treba vyhybat velkym oblukom, ta stranka je tymto spôsobom velmi znama,ze tam tocia o hovnach niekedy,vid tento pripad :( picus,co pise niektore tie komenty,nema zjavne zmysel pre fyzikalny cit a sedliacky rozum,ked sa jedna o brutal kopcovitu etapu a on tam drbne 52km/h a vypusta tieto mlete hovna do eteru!!!!
Autor: Lukáš Timko :D mozgomlat strapaty
je to najpomalsia stranka, aku som kedy videl a zazil za cele internetove posobenie, ak neberiem nemenovane warez forum v jeho top slave :n:

Canopus, ty si liečiš nejaký komplex ? Zjavne tvoje vyjadrenia hovoria o tvojej inteligencii a asi si jeden z dalších slovenských odborníkov na všetky športy, ktoré idú v krčmách v telke :D
24.03.2015 - 21:56:22
04
Náhodou, Canopusove komentáre nemusím, avšak v tomto prípade má pravdu (že sa treba tejto stránke vyhýbať veľkým oblúkom). Pravdu nemal v tom, že tú priemerku spískal babrák Timko - na Eurosporte bol jasne v cieli čas víťaza okolo 3.30 hod. a priemerka okolo 52/km/hod. Timko len usilovne opisoval...
24.03.2015 - 22:09:08
00
Danska televizia prisla s vysvetlenim kauzy Riis - vraj po etape na Tirrene kde Conta nestacil na Quintanu bol Tinkov nastvany a chcel aby Riis miesto DS siel v zavode v timovom aute, co Riis vraj odmietol so slovami ze veri svojim ludom.. Nasledne sa mal Oleg strasne rozzurit a kricat, kedy sa mu vraj postavil P. Sagan a obhajoval Bjarneho :) ktovie co je na tom bulvare pravdy, ale nejake vysvetlenie by to bolo hh
24.03.2015 - 22:11:19
00
Surek2 comments, zeby trafena huska zagagala?komplex mam jedine z tej krcancovej stranky :rofl: opisovaca viem robit aj ja....nemusim byt odbornik,aby som vedel,ze ziadny horsky etapak sa nechodi priemerkou 52,to iba trulo odpise, aj tak to nemeni nic,ze ta stranka je topsuxx,
JoKo a kto iny ju spiskal,ked nie ten,co nemal dovtip a nedal si 2 a 2 dokopy,nemusi robit zo seba ovcu predsa, vidiet,ze nepouziva hlavu,ked chodi tliachat do RTVSky
24.03.2015 - 22:38:53
00
Ešte čo sa týka priemerky 52 km - ako totálny truhlík je predovšetkým český komentátor na eurosporte, lebo ten zobral číselný údaj z obrazovky, kde sa akosi stratila celá hodina z času etapy a ešte to okomentoval, že fíha aká súper priemerka. Ďalší truhlík z cykloserveru sa "len" pridal. Eurosport vie vždy prekvapiť , je mi z neho na sranie
24.03.2015 - 23:08:05
00
Tu vôbec nešlo o to čo tam ten Timko napísal, ale tu išlo presne o to čo si opäť potvrdil, že tvoje vyjadrenia majú úroveň krčmových odborníkov. Ja som sa pred dvomi rokmi opäť po dlhšom čase vráti zo zahraničia na Slovensko, ale vidím, že sa tu za 10 rokov nič nezmenilo. Nemôžeme si vážiť jeden druhého a nechať ľudí pracovať ? Veď nič nie je jednoduchšie ako kydať na iných ľudí keď sa skrývam za nejaký nick. Možno práve ty si ten čo sa s tým Timkom osobne poznáš, keď ho tak verne opisuješ, možno sa pred ním tváriš ako jeho najlepší kamarát, ale tu keď ťa nikto nepozná tak si dovoľuješ urážať kohokoľvek.
24.03.2015 - 23:12:54
01
No bóóóóóže, je tam toho. No tak sa na cycling-info pomýlili, pri tých stovkách článkov, čo ročne uverejnia je to snáď ospravedlniteľné. A nepochopím, ako môžete nadávať na najlepší a úplne jedinečný, unikátny projekt na Slovensku o svetovej a slovenskej cyklistike, ste dosť obmedzení.
24.03.2015 - 23:42:20
04
Dnes http://www.steephill.tv/classics/dwars-door-vlaanderen/ s Jurom a Michalom.
25.03.2015 - 08:50:24
00
No bóóóóóže, je tam toho. No tak sa na cycling-info pomýlili, pri tých stovkách článkov, čo ročne uverejnia je to snáď ospravedlniteľné. A nepochopím, ako môžete nadávať na najlepší a úplne jedinečný, unikátny projekt na Slovensku o svetovej a slovenskej cyklistike, ste dosť obmedzení.

suhlasim s tebou .. najjednoduchsie je nieco kritizovat, ale vytvorit nieco a drzat to pri zivote, pri nedostatku penazi je vacsie umenie .. kazdy projekt raz musi zacat, ako aj popasovat sa s nedostatkami a prejst nejakym vyvojom .. trosku viac tolerancie by nezaskodilo .. mne osobne chybny udaj o priemerke vobec nevadi .. nic katastrofalne sa predsa nestalo .. konieckoncov sa za to aj neskor ospravedlnili .. na cycling chodim pravidelne a aj budem chodit, pretoze na tej stranke je kopec zaujimavych informacii, ako aj aktualne spravodajstvo z pretekov .. stale sa snazia o napredovanie a ja im v ich snahe fandim ..
25.03.2015 - 10:57:56
010
Cycling-info je podľa mňa v pohode. Nájde sa tam dosť zaujímavých článkov. Na Slovensku je bez konkurencie. Ale je pravda, že tá stránka je neuveriteľne pomalá + netreba čítať komentáre, lebo človeku stúpa tlak akí mudrlanti tam vypisujú...
25.03.2015 - 13:54:03
01
asi taki ako tu :)
25.03.2015 - 14:34:55
04
radšej kukajte DDV - http://www.bvls2013.com/ss21.php
25.03.2015 - 14:46:41
03
pekne s nimi Topsportaci vydrbali :D
25.03.2015 - 16:28:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up