podľa komentátora na ES majú skôr vyhodiť zbytok shimana a nahradiť to celou sadou FSA, ktorá sa chystá


hej, viem :) a mozno za to este zaplacu hh... podla mna to moze byt dost risk nahodit prakticky novy produkt v prvej generacii, ak to teda naozaj spravia u vsetkych zavodnikov
22.03.2015 - 22:59:03
02
Športový riaditeľ Tinkoff-Saxo Bruno Cenghialta bol spokojný s výkonom Petra Sagana, ale na konci mu chýbal vpredu ešte jeden jazdec, ktorý by mu pomohol. "Bohužiaľ, preteky sa nevyvinuli tak, ako sme očakávali. V závere sme potrebovali mať vpredu jedného silného jazdca, ktorý by asistoval Petrovi na záverečných kilometroch. V zjazde sa odohral pád, do ktorého sa zaplietli aj Kreuziger a Bodnar, takže sme stratili dvoch ľudí z nášho taktického plánu. A Matti Breschel už nemal na konci silu, aby mu viac pomohol. Kvôli tejto chýbajúcej podpore Petra nemal kto dostať do pozície, čo je nesmierne dôležité, pretože na takýchto pretekoch môžete v zlomku sekundy stratiť svoj priestor. Toto je presne rozdiel medzi úspechom a neúspechom na Miláno - San Remo."
23.03.2015 - 07:05:39
03
Nemal nikto silu? A 12 špurtoval jeden s Petrovych kolegov..
23.03.2015 - 07:22:47
02
Keď som si to pozeral spomalene, Peter pekne akceleroval a javilo sa mi to, že dosahoval vyššiu rýchlosť ako všetci šprintéri okolo, ale štartoval príliš zozadu. Takže nakoniec rozhodlo, ako si kto vedel vybojovať poprednú pozíciu pred samotným špurtom. Neviem si ani predstaviť aké to je, byť v rútiacom sa pelotóne, uprostred adrenalínom napumpovaných mladých chlapov, z ktorých sa každý snaží urvať si najlepšiu pozíciu a nemá dôvod uhnúť.
To, že Sagan je pravidelne blízko medailovej pozície mi pripadá ako nepredstaviteľná vec. Nevšimol som si, že by ktorýkoľvek špurtér bol takto konzistentne takmer pri každom finiši vpredu.
23.03.2015 - 07:37:04
010
nech si hovorí kto chce čo chce, faktom ostáva že sa v závere zašil moc ďaleko a už jednoducho nemal šancu ... prečo sa zašil je už jeho vec ... ale faktom ostáva že to bola sprostosť
23.03.2015 - 08:32:04
03
Tam si zas človek príliš nevyberá kam sa zašije, ako tu bolo napísané, balík je živý, vpredu chcú byť všetci. Občas to výjde, občas to nevýjde, určite by som to ako jeho chybu nevidel, jednoducho sa to stalo. Iné by to bolo keby mu tam ten v cieli špurtujúci Breschel (12 miesto) dokázal pomôcť a urobil mu na poslednom kilometri trochu miesta. Ale asi už tiež nemal na to, aby to tam obehol a ešte aj potiahol Petra.

Z hľadiska posledných 1500m bol aj tak rozhodujúci tento okamih, keď sa musíš v zlomku sekundy rozhodnúť:
Príloha:
sagan.jpg
sagan.jpg 427.49 KiB thumb_up0thumb_down

23.03.2015 - 08:58:36
04
Priklanam sa k Pali65...ja neviem, iba par krat som sa zucastnil tzv. vyletov na biku kde som si vyskusal ako sa jazdi vo vacsom pelotone...asi tri rocniky na jednej charitativnej akcii okolo slovenska, a ked ides v pelotone, kludne a kazdy je ohladuplny a predsa...spadli sme jak vrecia zemiakov, poudierali sa atd atd...bolo to blbe a to davas pozor a vlastne o nic nejde a tu?v takom napeti a strasnej rivalite kde by snad kazdy kazdeho prevalcoval keby mohol? tolko adrenalinu ? pochopte my tam nie sme a nikto s nas si toto neskusil ..teda neviem o nikom tu s fora kto by jazdil v profi UCI pelotone aby to mohol hodnoverne posudit...a dost vela ludi dokaze Peta kritizovat..a toto ked niekto napise ze to ze skoncil na 4. mieste kde prakticky boli vsetci naraz na ciare, rozostupy ani nie na bike a dokonca 3 a 4 fotofinis a niekto naozaj povie ze bol slaby a nema na to tak to je hnus...a aj ja som na neho nastvany ze robi blbosti a prilis saskuje a ine veci aj ze to neskusil jak to ukazoval pred koncom ale toto napisat ze clovek , jazdec po skoro 300km v tak silnom baliku pride naozaj rovno s prvym a niekto napise ze na to nema tak nic v zlom ale toto si nezasluzi, nikto si uz nevazi jeho 2. miesta a to nevravim o 3. a 4. atd do prvej desiatky...je mi luto nasej mentality...bud vsetko alebo nic a hlavne od ludi na fore ktore sa ma tesit s cyklistiky a od ludi co vedia ako to je tazke ked musis odkrutit co i len par km do kopca pocuvat taketo nazory ze byt druhy ci stvrty je o nicom a pomaly nech odide s cyklistiky je blbe...ano napis skoro vyhral nebol az tak na mieste ale nazor ze "pretože podľa môjho názoru mal dnes Sagan od víťazstva teda poriadne ďaleko" je uuuplne od veci
23.03.2015 - 09:00:42
01
pochopte my tam nie sme a nikto s nas si toto neskusil ..teda neviem o nikom tu s fora kto by jazdil v profi UCI pelotone aby to mohol hodnoverne posudit


Tieto argumenty ja neberiem, to by sa človek vlastne nemohol vyjadrovať k ničomu - ani k politike, ani k športu, ani k filmu čo práve videl v kine. Na to aby som si na niečo urobil názor, kritiku, nemusím byť predsa ani politik, ani vrcholový športovec, ani režisér či producent.
23.03.2015 - 09:06:07
04
Tu je to tak, slavu berie len vitaz preto to sklamanie a zatracovanie -podla mna zbytocne
23.03.2015 - 09:16:10
00
Chris Juul-Jensen po vcerajsom pade na MSR. opuch,modrina a par stichov. chvalabohu nic horsie

scontent-ams.xx.fbcdn.net
23.03.2015 - 10:35:37
00
to je holt profi cyklistika - zaujimavy je len vitaz, uz druhe miesto je prehra :P
23.03.2015 - 10:38:03
00
O com piše Dodo-Carlos nejak som nepostrehol na co reagoval. Napísali sme presne to iste, co povedal sám Sagan a jeho športový riaditeľ, vecne pekne, viac so sklamaním ako zatracovanim, lebo bolo vidieť, ze silu mal na víťazstvo tento rok. Minuly rok ked bolo na ňom vidieť, ze je rad ze aspoň dosprintoval v prvej skupine sa povedalo, ze dneska nevidalo sily, ale tento rok to bolo o inom, bolo to len nezvládnuté takticky, co urcite viac hnevá aj Sagana a jeho tím.


Naposledy upravil reeller_sk dňa 23.03.2015 - 16:21:08, celkovo upravené 1 krát.

23.03.2015 - 10:54:00
00
http://style.hnonline.sk/kultura-135/nohavica-rozdelil-slovakov-jeho-ironicka-skladba-je-hitom-internetu-697363
o športovcoch a fanúšikoch, nielen v hokeji.
23.03.2015 - 11:27:17
02
Mne sa velmi pacil team CCC boli stale vidiet a myslim, ze dvaja skoncili v prvom baliku.
Su tusim lepsi ako boty ich sponzora :-D
23.03.2015 - 11:49:58
04
to je holt profi cyklistika - zaujimavy je len vitaz, uz druhe miesto je prehra :P

Keď si napísal túto vetu,tak hneď som si spomenul na jeden dávny rozhovor s velikánom F1 M.Schumacherom,ktorý povedal krásny výrok ,,2 a 3 miesto je úspechom pre pretekárov,ktorí nemajú ambície byť najlepší.Pre mňa to znamená prehru,pretože iba víťazi sú nesmrteľní.2 a 3 miesto už zajtra nikoho nebude zaujímať"
Ešte ma zaujalo,keď komentátor ES povedal,že Degenkolb je prvým nemcom od Erika Zabela,ktorý vyhral MSR,ale v roku 2013 to vyhral Ciolek,ktorý je tiež Nemec,tak neviem,ako to myslel. :^)
Tak isto ako Reeller_sk ani ja som nepochopil príspevok od Dodo Carlos,pre mňa sú to len alibistické frázy a vyplakávanie,ako si nevážime jeho 2,3,4 alebo aj ,,fantastické" 6 miesta alebo umiestnenia v top 10.Samozrejme je to hlúposť,pretože na každého športovca doľahne kríza a obdobie keď sa mu darí menej,no podľa môjho názoru,ho jeho zlá pozícia cca 500m pre cieľom stála víťazstvo.Ale nemá zmysel to rozoberať,pretože sa nikdy nezhodnem s tými ,pre ktorých je Sagan doslova modlou a tým pádom tam objektivita absentuje.Ale zase na druhej strane,ma mrzia urážky na jeho adresu,to si určite nezaslúži. Treba už pozerať na 5 apríl. ;)
23.03.2015 - 16:08:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up