Neviem nikdy ako to je s tými vodorovnými a zvislými prúžkami, čo robí chudším a tlustejším :), ale určite nie je každý postavou ako chrt. Pozri napr. na Greipela, Kittela, Cavendisha... svalnaté korby :D
22.03.2015 - 19:16:33
00
Degenkolb,Kristoff a Paolini su tiez dobre "hebeda"
22.03.2015 - 19:20:49
00
1,80m a vaha 77kg......
22.03.2015 - 19:46:19
00
Taký Ian Stannard je čisté prasiatko 1,89 a 83 kg :)
22.03.2015 - 19:52:07
00
Tie argumenty, ze odmakajte vy 290km, ako malé deti :)
22.03.2015 - 19:55:33
01
po poslednom zjazde keď nikto nechcel ťahať zostal na môj vkus trochu viac vzadu a tam mu tie metre na konci evidentne chýbali.Inak išiel dobre a síl na konci mal dosť na víťazstvo.To,že nešiel tých 1700m na konci do úniku bolo podla mňa dobré rozhodnutie.Snáď ešte trochu tej taktiky v novom tíme a nebude mať problém vyhrať tieto klasiky.
22.03.2015 - 20:12:30
00
neverim co tu citam..:-o

Jediný normálny koment za posledné 3-4 strany...
22.03.2015 - 20:14:17
04
skoda toho 4teho miesta, pocitovo by bolo lepsie bud piate, alebo v lepsom pripade tretie a tym padom bedna. to stvrte je take nestastne :( kazdopadne gratulujem Petovi. cely svet vie ze je zo Slovenska, vela komentatorov spomina aj Zilinu...hovori sa o nom stale a vsade, ja osobne som na neho ako slovak velmi pysny. vitazstva verim este pridu. je len chvilku v novom time, treba to cele este doladit, poucit sa z chyb a ist dalej za dalsimi cielmi v sezone. to ze nevysiel jeden neznamena, ze nevide cela sezona. je iba marec...
22.03.2015 - 20:22:16
00
Tie argumenty, ze odmakajte vy 290km, ako malé deti :)

Nie, písal som, že keby som mal ja :) Za druhých hovoriť nemôžem, ako poniektorí tu ;)
22.03.2015 - 20:24:11
00
Nezdalo sa vám, že bol tretí? :) Mne sa ten fotofiniš tak javil...
22.03.2015 - 20:26:29
00
Tak to utnem a napíšem, že niektorí v tom nemáme nič viac, len podobný názor ako Peter:

But at the end, although I was feeling very well and in form, I think I made a mistake, when I approached the final sprint too far down in the pack. I was too far down after the last corners, which meant that I had to overtake too many to be successful at the end.

says Peter Sagan
22.03.2015 - 20:58:48
01
hehe Cavendishovi znova spadla retaz z velkej pily pri slapani :) este stale nevyhodili FSA a nenahradili Shimanom... :D
22.03.2015 - 21:17:23
00
podľa komentátora na ES majú skôr vyhodiť zbytok shimana a nahradiť to celou sadou FSA, ktorá sa chystá
22.03.2015 - 21:23:45
00
Chlapi... celkom sa mi páči, ako o tom dokážeme diskutovať z tepla domova a kľudu pri počítači. Ja s pretekmi skúsenosti nemám, ale keď si predstavím, žeby som mal odmakať 290km, niečo skúsiť, čo nevyjde, a následne ešte zašprintovať tak, aby som došiel na štvrtom mieste, tak to si veru ani v sne neviem predstaviť, akoby som to spravil. Vidím, že všetci mu vidíte do hlavy, viete, čo mal v pláne, čo chcel... Keby to všetko tak krásne fungovalo, ako to niektorí spomínate, tak by sa ani nemuselo pretekať, lebo všetko by sa muselo dohodnúť už dopredu. Balík je "živý" stále sa v ňom niečo deje, KAŽDÝ bojuje o tú najvýhodnejšiu pozíciu (nie len Peter), mnohí skúšajú nečakané... Úprimne, ak ste schopní empatického vnímania, prijať schopnosti ostatných cyklistov a tiež ich taktickú vyspelosť, neveril by som, že niektorí by ste tu napísali, čo tu čítam :) V tom je krása športu, že nikto nevie čo sa stane a následne rozoberanie je už len vŕtanie sa v minulosti. Po vojne je každý generál, aj Peťo, tomu verte ;)

//edit: ešte dopĺňam, že práve jeho taktickej vyspoelosti a šikovnosti sme sa po minulé roky mohli pozerať na jeho priam neuveriteľné víťazstvá :) To len tak na okraj... Teraz je už priveľmi známy na to, aby mu to tak ľahko prešlo :)


Takéto komentáre mi silno pripomímajú ,,propagandu" našich médií-a to nekritizovať Sagana v žiadnom prípade,aj keď výsledok je totálne fiasko(tým nemyslím dnešné MSR,ale všeobecne).Treba len chváliť a chváliť do nemoty,veď takého cyklistu sme ešte nemali a ani tak ľahko nebudeme mať,preto hlavne žiadny názor ktorý ide ,,proti prúdu"Ja sa od určitého času zdržiavam komentárov na Saganove výsledky,lebo akýkoľvek opačný názor ako ten ,,správny" sa tu v momente kameňuje.No napísať takýto nadpis ako som našiel na azete-citujem "Miláno-SanRemo:Sagan takmer vyhral" to je pre mňa silná káva a jasná ukážka propagandy,pretože podľa môjho názoru mal dnes Sagan od víťazstva teda poriadne ďaleko, z cca 9 -10 pozície kam sa pre mňa nepochopiteľne zaradil 500m pred cielom,špurt nikdy nemôže vyhrať.Naozaj ukážka vysokej taktickej vyspelosti.
22.03.2015 - 21:24:19
03
No napísať takýto nadpis ako som našiel na azete-citujem "Miláno-SanRemo:Sagan takmer vyhral" to je pre mňa silná káva a jasná ukážka propagandy,pretože podľa môjho názoru mal dnes Sagan od víťazstva teda poriadne ďaleko


nesuhlasim s tebou nakolko je ten nadpis vystizny v tom ze naozaj takmer vyhral ;), bohuzial skoncil tesne 4ty a to doslova len milimetre od podioveho tretieho miesta.. poriadne daleko od vitazstva by mal keby bol niekde dajme tomu kolo pre neho nelichotiveho 10.-15. miesta.. na druhej strane je pravda ze par jeho spurterskych konkurentov Kwiatkovski, Ciolek atd. spadlo, ale to su zas uz spekulacie nakolko sa mohol zavesit na jedneho z nich ako ma on vo zvyku a prespurtovat ho.. nikdy sa neda dopredu povedat nic konkretne kedze kazdy pretek a kazdy finiš je iny ;) hawk..
22.03.2015 - 21:54:24
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up