Subhlasim s canopusom...
22.03.2015 - 17:35:08
00
Dneska to bolo takticky zasa riadne fiasko, som čakal, ze Saxo aspoň nieco vymyslia na ciprese potiahnu soru a poodtrhuju šprintérov, ale nikde neboli. Na podgio zas sa každý iba pozeral ako sprostý, ze Pauliny ťahá s Kristoffom na kolese, ktory bol uz odtrhnutý na ciprese. Nakoniec Sagan vybehne za Thomasom a van avermetom a ked sa oni vybúchajú a zrazu sa za nim vytvorí riadna diera namiesto toho, aby sa teda rozbehol sám, ked sa tam uz trepal za nimi do predu sa zaradí na 15 miesto a odtiaľ sa snaží sprintovat, uplna debilina.
22.03.2015 - 17:39:08
06
uplny suhlas s tvojim komentarom!! nech si mysli kazdy co chce..ale jeho takticka uroven je podobne tej jeho inteligencnej-uboha!!
22.03.2015 - 17:50:15
00
neverim co tu citam..:-o
22.03.2015 - 17:55:37
07
uplny suhlas s tvojim komentarom!! nech si mysli kazdy co chce..ale jeho takticka uroven je podobne tej jeho inteligencnej-uboha!!


Ty musíš byť iný inteligent. LOL
22.03.2015 - 18:06:38
00
Cca. 650 m pred cieľom a skutočne bol dosť vzadu. Na druhú stranu je hneď za Degenkolbom, takže tá pozícia nebola úplne stratená. Možno stačilo, keby boli s Degenkolbom naopak :)
Príloha:
700.jpg
700.jpg 207.73 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil kava dňa 22.03.2015 - 18:20:10, celkovo upravené 3 krát.

22.03.2015 - 18:15:27
01
ak by sa vtedy rozhodol ist sam, tak by si spravil naskok asi 5 - 10 sekund a v zavere by ho spurteri prevalcovali...

komentar v stupani na Cipressu:
"Juan Jose Lobato. Vidíte tu hrůzu v jeho očích? Peloton se mu začíná vzdalovat." :D
22.03.2015 - 18:18:01
00
Prevalcovali ho spurteri aj tak a jednoznacne mal ist.Pokial by im docvaklo ze nastupil tak by mozno trosku spekulovali a nechcel by to nikto docvaknut a to bola jedina sanca ako uspiet nad sprintermi.Tam taha Peto za kratsi koniec.Taky je fakt
22.03.2015 - 18:20:43
00
Chlapi... celkom sa mi páči, ako o tom dokážeme diskutovať z tepla domova a kľudu pri počítači. Ja s pretekmi skúsenosti nemám, ale keď si predstavím, žeby som mal odmakať 290km, niečo skúsiť, čo nevyjde, a následne ešte zašprintovať tak, aby som došiel na štvrtom mieste, tak to si veru ani v sne neviem predstaviť, akoby som to spravil. Vidím, že všetci mu vidíte do hlavy, viete, čo mal v pláne, čo chcel... Keby to všetko tak krásne fungovalo, ako to niektorí spomínate, tak by sa ani nemuselo pretekať, lebo všetko by sa muselo dohodnúť už dopredu. Balík je "živý" stále sa v ňom niečo deje, KAŽDÝ bojuje o tú najvýhodnejšiu pozíciu (nie len Peter), mnohí skúšajú nečakané... Úprimne, ak ste schopní empatického vnímania, prijať schopnosti ostatných cyklistov a tiež ich taktickú vyspelosť, neveril by som, že niektorí by ste tu napísali, čo tu čítam :) V tom je krása športu, že nikto nevie čo sa stane a následne rozoberanie je už len vŕtanie sa v minulosti. Po vojne je každý generál, aj Peťo, tomu verte ;)

//edit: ešte dopĺňam, že práve jeho taktickej vyspoelosti a šikovnosti sme sa po minulé roky mohli pozerať na jeho priam neuveriteľné víťazstvá :) To len tak na okraj... Teraz je už priveľmi známy na to, aby mu to tak ľahko prešlo :)
22.03.2015 - 18:23:06
017
už to je len o keby, podľa mňa je to pekné miesto, po tých 290 km v sedle nie v príliš ideálnom počasí. možno keby mal v tom zjazde ešte jedného tímového kolegu, ktorý by tam s ním uvisel a potom ho na tej rovinke chvíľu potiahol, tak mohli nastúpiť, inak sám by nemal šancu. pohoreli aj väčší favoriti na víťazstvo ako sagan, pochybujem o tom, že im za to niekto nadáva že sú neinteligentní
22.03.2015 - 18:27:24
00
AKo fanusikovi by mi bolo sympatickejsie, keby sa rozhodol ten posledny 1,7 KM tahat "do mrtva" a zavere by ho prespurtovali. Mozno by nastala situacia, ze by sa kazdy kukal na kazdeho, kto bude stihat sagana a nakoniec by sa taky nenasiel.....Casy ked bol v sprinte taaazko porazitelny su asi v nenavratne.. ..Vsetci ocakavali, ze Sagan sam nepojde. Skoda ze ich neprekvapil.....A aj keby to nevyslo, nevadilo by mi to tak, ako ta takticka hra co tam robil.. :( Mozno niekedy je lepsie nevymyslat...Sak obcas aj motyka vystreli----Ale vysledok je pekny..ziadna katastrofa sa nekonala..
22.03.2015 - 18:31:53
03
skoda toho padu Kwiatka a spol.... ten mohol so Stybarom vymysliet nieco lepsie ako hromadny sprint... riadna smola
22.03.2015 - 18:39:22
02
Škoda pádov, hlavne tejto mega štvorice... Ciolek po páde ešte skúšal odolnosť prilby :D. Ale niet sa čo čudovať, že mal nervy.
https://www.youtube.com/watch?v=w0dZXTjqN-g
22.03.2015 - 18:40:58
00
Toto iste spravil aj na tirene, tam ale este k tomu odsotil Pauliniho, ze letel na druhu stranu cesty a zachytil ho az dalsi cyklista. Z 15 miesta sa sprinty nevyhravaju, ked uz sa rozhodol sprintovat tak uz nemal pustit koleso degenkolba. Tak ako pise Johny, keby mu nevysiel samostatny unik a na konci by ho predbehli tak by sme vsetcia napisali, ze skoda skusil nevydalo dal zo seba vsetko a snazil sa velmi pekne vyuzit situaciu. Osobne si myslim, ze by to mzno aj vyslo, lebo bolo vidiet, ze silu mal a ostatni boli kazdy sam az na kristoffa s paulinim a oni neboli este v tom case na cele balika, takze by sa tam este zopar sekund kazdy okunal a sagan by uz mal 200m fora. On si musi konecne uvedomit, ze ked chce sprintovat tak musi mat nasalame utoky van avermeta a neist za nim a ked uz ide za nim tak nesmie zacuvat do pelotonu, lebo tam su ludia ako degenkolb, ktori proste cakali a kaslali na to ci dorazi unik, vedeli ked nie ze budu mat oni sancu. Neda sa proste vsetko odpracovat a nasledne vyhrat.A ked sa zaradoval, tak sa mohol pichnut niekde na 3-4 miesto a nie do stredu. Darmo sa tu bude moralizovat o tom, ze ake tazke to je bicyklovat a podobne, dneska bolo vidiet, ze mal viac sily ako rozumu. Sklamanim su pre mna aj jeho kolegovia, ktory tam boli dvaja v baliku, jedeneho z nich dokonca vidno sprintovat, naco sa setrili mali sa dat do kopy a jeden vytiahnut druheho pred Sagana a nasledne mu potiahnut na koleso Kristoffa alebo podobne. Jediny tam boli 3-ja a absolutne si nepomohli.
22.03.2015 - 18:55:49
04
to Ciolek hadzal prilbu? ten dres "Juventusu" ho dako rozsiruje okolo pasa, ci to nie kazdy profik je chrdas..
22.03.2015 - 19:06:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up