Za mna len :y: :y: :y: . minuly rok bike pre mna a teraz bike pre syna. mail,telefon vsetko prebehlo ok. takze vela zdaru .Kubica . :y:
07.04.2011 - 16:56:14
00
... a by ma zaujímalo či to ten Kubica aj číta ? :rofl:
07.04.2011 - 20:13:02
00
neboj sa číta....inak by tu neboli tie príležitostné reakcie na negatívne príspevky ;)
08.04.2011 - 08:13:35
00
ak to teda cita tak sa snazi pristupovat ku kazdemu zakaznikovy co s najvacsou ochotou aby sa tu na fore nedockal dalsich negativnych prispevkov :D a si myslim ze sa tu z dost velkej miery formuje jeho dobre meno..
Ja ked som kupoval u neho bike tak si ma stary veduci absolutne nevsimal obsluhoval ma mlady veduci az ked som ho siel platit tak spozornel a zacal sa mi venovat pan Kubica st. :lol: ale to bolo uz davnejsie...ale pristup velmi na dobrej urovni...inac mechanik :y: super velmi ochotny chalanisko a mal som aj taku drobnejsiu reklamaciu na prislusenstvo a okamzita vymena za novy kus bez jedineho zavahania...super obchodik myslim ze sa tam kazdy rad vrati aj ked je to trochu od ruky(sice ako pre koho ze?) :)
15.04.2011 - 09:02:05
00
tak pridam aj moj postreh. pre mna bola navsteva v tomto obchode jednym velkym sklamanim. p.Kubica ml. nemal asi svoj den no tak to aj dopadlo. no a o nejakom profesionalnom pristupe by som moc nepisal... bo potom vsetkom co som tam zazil by sa mi to ani napisat nedalo. jediny prijemny okamih bol ochotny mechanik.. asi tolko k tomu.. :^)
25.04.2011 - 20:26:22
00
Sorry ale takéto všeobecné drísty nemám rád :emo:
Ak sa sťažuješ tak sa sťažuj konkrétne.... máš tu priestor, napíš čo si konkrétne chcel a v čom ti nebolo vyhovené podľa tvojich predstáv. Myslím že je to aj voči nemu seriózne, pretože nie vždy je chyba v predávajúcom.
26.04.2011 - 06:36:52
00
Presne tak L_lac má pravdu...treba to aj niečím podložiť...nie,že ty si sa nevedel vykoktať co vlastne chces a on ti nevedel poradit..tak uz je zly?! :lol: ,nehovorim ,že su uplne super ale este sa mi to nestalo u nich...
26.04.2011 - 13:29:16
00
Osobne si myslím že táto téma je tu úplne zbytočná a admin by ju mal zrušiť ... predpokladám že p.Kubica ju nečíta a keby aj, tak jedine s úsmevom na tvári :finger: rovnako, ako by to robil každý z vás keby sa jednalo o vás, pretože sa tu nič konkrétne nerieši.
Sú desiatky obchodov kde vás denne niekto naserie a nerozoberá sa to tu ... tak neviem prečo toto hej? ...a hlavne takým spôsobom ako volodaM.
26.04.2011 - 13:51:28
00
je to taká istá téma ako ktorákoľvek iná o obchodoch v SR a aj mimo...každý má právo napísať svoj názor, či už pozitívny alebo negatívny...

či to už daný predajca číta alebo nie, je len jeho vec, každopádne sa to nejakou tou cestičkou asi ku každému dostane... ako príklad uvediem túto tému - post249043.html#p249043

takže mazať sa nič nebude... 8)
26.04.2011 - 14:27:40
00
Ja som tam bol tento rok prvý krát a hneď som tam kupoval bike, vlastne cross .... a ich prístup bol parádny. Ešte v žiadnom obchode ma "nenútili" vyskúšať si viaceré veľkosti a povoziť sa na každej z nich popred predajňu, za čo som im vďačný, pretože veľkosť ktorú som chcel zobrať ja by mi bola asi malá a veľkosť o ktorej som ani nesníval (22 " ) mi sedí perfektne. Takže za mňa :y: :handshake: .
26.04.2011 - 16:30:58
00
l_laco: vseobecne dristy? iste ved som sem ani nechcel pisat. nevadi tak konkretne dohoda cez mail bola ina ako skutocnost 1vec. 2vec kludne by mi predali doskrabany bike. 3 vec po upozorneni na skrabance som dostal odpoved ze mi to prestreknu sprejom. ako ze toto je co? tak som povedal ze nie. ked zbadali ze nemam zaujem velka snaha o dohodu... to uz som neuniesol a podakoval. to co som navrhol hned maly snahu riesit uz ked som nemal zaujem.. podotykam k tomu ze nakoniec mi dosiel mail o tom aky je mlady pan prepracovany... to ma iba utvrdilo o ich neskonalej profesionalite... hadam som popisal aspon cast zazitku...
26.04.2011 - 21:29:54
00
aj mne chceli predať poškriabaný bike... Teda vlastne aj predali, kua :D
26.04.2011 - 21:57:11
00
Pani a co si bike neobzerate ked ho kupujete? Vsak ked uz do niecoho idem vrazit peniaze tak to skontrolujem.

Uz som rozoberal aj pol palety obkladaciek ked som kupoval na kupelnu to ste mali vidiet tie pohlady... :-)

dodo
26.04.2011 - 22:07:10
00
:) moje boli už pekne zamaskované nejakou farbou :D Ale tie škrabance z predajne sú fakt minimum oproti tomu čo sa nazbiera počas sezóny, takže som to neriešil :lol:
26.04.2011 - 22:14:18
00
dodo_mt: ved prave asi pozeram az moc. iba som dopisal moj zazitok.. aby tu niekto nemal stym problem..
26.04.2011 - 22:14:45
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up