S kevlarovou nechodi pekne zlozeny?
17.05.2024 - 17:11:15
00
juju_pepe ako pisali tuto pani uz stvrtym rokom krutime. Kvalitativne to neutrpi ale pomaha to z viacerych pohladov pri preprave. Krabica na droty je draha voci cene produktu, je problem so spracovanim na triediacej linke u kurierov a nebolo mozne posielat do boxov. Krutenim vsetko vybavene, takze za nas dobre tak. Ak ide velky balik tak na 99% je objednavka s viacerymi polozkami a teda dava zmysel pouzit velku krabicu.
17.05.2024 - 17:58:55
00
jj, plast je ok

Ohladom toho, ze to nerobi problemy – uz ste mi vlastne takto poslali dva Conti plaste (furt na to zabudam), poslali v 8ke a oba vypadali ok, robia ale problem pri nasadzovani, nesada patka, a uz sa mi 2x stalo, ze som to musel fukat v lese a vzniklo vajce a bolo s tym kopa roboty.

Uvidim ako tento novy, ak sa to bude opakovat, nabuduce snad nezabudem a kludne si priplatim za vacsi balik..
?

Prílohy:

IMG_20240516_130203.jpg
IMG_20240516_130203.jpg 225.05 KiB thumb_up0thumb_down

17.05.2024 - 19:41:11
00
juju_pepe skor si myslim ze je to plastom a nie tym ze bol poskladany do 8ky. Uz som sa viackrat stretol s tym ze conti isli dost tazko obut/vyskocit patka.
17.05.2024 - 20:01:39
02
tie plaste som pouzival aj predtym, ked este chodili v „celku" a take problemy som nikdy nemal, ale neviem to dokazat.. to je vsetko z mojej strany °)
17.05.2024 - 22:04:15
10
Ahojte, kedy bude dostupný osobný odber na predajni v Brne? Skúšal som na svk webe, potom som sa prihlásil aj do mtbiker.cz (som veľmi rád, že mi tam funguje svk login) a nejde mi vybrať doručenie do Brna ani tam.

edit: trebalo zmeniť krajinu doručenia Svk-Cz v pravo hore na záložke e-shop. Už funguje.
29.05.2024 - 08:44:09
12
Na začiatku mesiaca som si v MTBIKER shope objednal bicykel CTM RASCAL 2.0 29.
https://www.mtbiker.sk/shop/bicykle/horske/pevne-a-hardtail/ctm-rascal-20-29-bicykel-siva-cervenomodra-p261902.html
Zvolil som si dovoz bicykla domov a netrpezlivo čakal kedy príde, asi po týždni sa sa objavil pán na aute, zložil bicykel, dal mi do ruky záručak a rýchlosťou blesku zmizol.
Nadšený som si sadol na bicykel že idem vyskúšať, moje nadšenie však opadlo asi po desiatich metroch keď som zistil že osmičkuje predné koleso a nebola vôbec nadstavená zadná prehadzovačka takže sa na bicykli dalo jazdiť iba na najväčšom prevode, "nevadí stane sa" povedal som si.
Zohnal som si teda od kamaráta nosič na bicykel za auto aby som bicykel mohol previesť 25km z Trenčína do Hrádku čomu som sa snažil vyhnúť preto som si nechal doviesť bicykel domov. V Hrádku mi prehadzovačku nadstavili, odviezol som sa na ňom pár metrov pred predajňou a všetko fungovalo tak ako malo, tak som spokojne išiel domov. Doma som asi po 200m zistil že mi v servise zabudli dotiahnúť zadné koleso, je to vpodstate maličkosť ale nerobí to veľmi dobrý dojem.
Na bicykli som si spokojne najazdil 200km a prišiel čas na prehliadku, opäť som prišiel do Hrádku, Bicykel mi po prehliadke vrátili a opäť som sa previezol pár metrov pred predajňou, mal som pocit že prehadzovačka ide ešte lepšie ako predtým, prehadzovala možno 2x tak rýchlejšie. Nadšený som išiel opäť domov. Doma som asi po 1,5km zistil že mi pri najväčšom prevode, teda najmenšom kolečku ale iba pri silnom šľapaní trocha šúcha reťaž, resp. vydáva také divné zvuky, ktoré tam však predtým neboli. Pravdepodobne to bude opäť nesprávne nadstavenie prehadzovačky.
Úprímne MTBIKER shop ma celkom dosť sklamal. Táto neschopnosť spraviť úplne základný servis na bicykli ma celkom dosť naštvala. Nehovoriac o tom že od bicykla za 1000€ by som očakával že takéto problémy nebudem musieť riešiť, a že si dajú aspoň trocha záležať pri skladaní a nadstavovaní.

Teraz mi iba zostalo premýšlať čo ďalej, má vôbec cenu viesť bicykel do Hrádku ? spraviť 50km, a približne 1 a pol hodiny. Alebo to dať do servisu v Trenčíne, zaplatiť niekomu kto hádam vie čo robí aby to dal opäť dohromady, poprípade sa stým potrápiť sám ? Neviem ale jedno je isté táto skúsenosť mi celkom znechutila celý bicykel a MTBIKER shop.

24.06.2024 - 23:27:55
00
12sp sa tazsie steluje. Tonsa ti rozsteluje aj za chodu,ked je novy, odporucam sa to naucit nastelovat.
Ak ti ale toto znechutillo bike, tak to radsej predaj, kym je novy.
24.06.2024 - 23:54:21
04
Ivo2002 mrzí nás, že nákup bicykla neprebehol podľa predstáv a trápiš sa s tým. ako ale sám popisuješ, nevidím tu nejaké zlyhanie na našej strane. Čo sa týka rozladenia radenia, áno, je to jav, ktorý s novým bicyklom súvisí. Prvé kilometre pri záťaži komponenty "sadajú", aj preto sa robí garančka, aj preto problémy, ktoré popisuješ sú úplne bežné aj keď samozrejme nie príjemné. Rovnako sa bike môže správať odlišne ak je na stojane a inak ak je pod záťažou jazdca a v plnom zábere. Skrátka materiály pracujú a fyzika nepustí.

Ak si s tým nevieš rady, napíš mi súkromnú správu a zariadim aby sa u Teba doma zastavil niektorý z našich kolegov, v TN ich máme niekoľko a skúsime ti pomôcť na mieste aby si nemusel opäť do Hrádku. Len teda upozorním, že jemné rozladenie radenia môže nastať z mnohých príčin, ak by sme toho kolegu poslali v pohode sa ho popýtaj ako to donastaviť aby to fičalo, je to myslím v pohode zvládnuteľné aj v domácich podmienkach.
25.06.2024 - 09:29:22
012
juju_pepe napísal:
12sp sa tazsie steluje. Tonsa ti rozsteluje aj za chodu,ked je novy, odporucam sa to naucit nastelovat.
Ak ti ale toto znechutillo bike, tak to radsej predaj, kym je novy.


jazdim 12s uz strasne dlho, sice posledne 3r wireless, ale kym som jazdil lanko (sram gx aj shimano xt, nikdy sa mi "nerozstelovalo za chodu", a uz vobec nesuhlasim s tym, zd sa tazsie nastavuje.
21.07.2024 - 17:08:32
02
Dakujem mtbikeru, ze ma preradil z VIP do standardu (nakupovanie som obmedzil ked zacali uctovat 1e za vyzdvihnutie na predajni pod 50 euro, chvilu to trvalo. Ale ze sa dostanem az na -276 bodov to som necakal 😂.
Urcite ma to bude motivovat nakupovat viac a za drahsie 👍.

Prílohy:

IMG_1628.jpeg
IMG_1628.jpeg 50.1 KiB thumb_up0thumb_down

21.07.2024 - 17:12:09
02
:-) chalani pozru. Tusim to ale bude mat nieco spolocne s reklamackou, co sme riesili. Fixneme.


mondzo jojin kuk, nakolko Rachela ma klasicku SVK dovolenku plnu piesku, vody a miesacky.
21.07.2024 - 17:16:52
00
tomasspura - diky za nahlasenie. Ano specialny pripad s Tvojou vratkou/reklamackou. Zamyslime sa nad tym. Body som TI fixol.
22.07.2024 - 11:28:28
01
mondzo diky moc.
Najjednoduchsie je podla mna dat stornu/ reklamacii pre vernostny system interne datum z dokladu, ku ktoremu bolo storno/ reklamacia vystavena 🙂.
Tym padom ked skonci platnost bodov z nakupu co bol neskor stornovany/ reklamovany, mate automaticky +/- a vysledok za tuto operaciu 0 a nie minus kvoli posunutym datumom.
22.07.2024 - 12:43:22
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up