Lepší obchod nepoznám ;)
30.05.2012 - 20:39:11
00
Lepší obchod nepoznám ;)

:lol:

Si kukni ceny na bike-palast, asi naj ceny.
30.05.2012 - 21:12:46
00
Napr.:

http://www.bike-palast.com/en/Racebike/Saddles/Prologo-C-One-Nack.html?listtype=search&searchcnid=2bf5d95d01494b926cc79a773be3664e

http://www.suncycle.sk/sk/produkt/sedlo-prologo-cone-nack-biele/2389


Niekde je lacnejšie to - niekde ono :lol:
...a ja do PE aj dopľujem - nie ešte si po niečo zájsť :!:
:hai:
30.05.2012 - 21:26:51
00
Asi tak SC moje numero uno :)
30.05.2012 - 21:38:46
00
to sedlo je skôr jedno z mala,

http://www.bike-palast.com/en/Racebike/Cranks/Campagnolo-Athena-11-fach-Carbon-Kurbel.html

http://www.suncycle.sk/sk/produkt/kluky-campagnolo-athena-11sp-pt-carbon/2794
30.05.2012 - 21:42:02
00
Sego:



Niekde je lacnejšie to - niekde ono



Nikdo Ťa nenúti tam nakupovať :!:
ja mám jasno - a vždy sa dá na :cash: dohodnúť :)
30.05.2012 - 22:23:08
00
Ale veď ja sa nehádam, ja som len reagoval na to tvoje "Lepší obchod nepoznám"
Pre mňa jedna z prvoradých priorít je nízka cena a potom možno až jednanie pri reklamácií.
Pri takých priepastných cenových rozdieloch sa určite nedohodnete :)
30.05.2012 - 22:34:46
00
no takze po urcitej dobe trosku zareagujem aj ked som dlho nevedel co mam k urcitym veciam napisat...

Ronzon22, ak budes na nete, prosim odpis mi o ktore tretry islo. osobne myslim ze za vsetky tretry ktore sa vratili a zakaznkom nesedeli by mali byt vratene peniaze ( ale mozem sa mylit, tiez som len clovek )

statusak, pozeral som vsetky objednavky a akymsi vyradovanim som dospel k tomu ktora z objednavom moze byt tvoja. mozno sa aj tak mylim, ale jedna polozka uz pri objednavani bola v stave "Na sklade: 2-4 dni ( od objednávky )" a bohuzial dodnes neprisla na sklad. podla vsetkeho vsak bude skladom opat v pondelok tak sa bude tovar obratom zasielat. tazko vsak nieco riesit a odhadovat ktora objednavka to moze byt, ked nedostanem na mail ziadnu oficialnu staznost, reklamaciu alebo mail. ( takze ako som pisal vyssie, mozem sa mylit )

canopus, vies mi prosim ta poslat cislo tvojej objednavky? lebo opat akosi nemam ani ponatia o co moze ist. pises tu na fore ako nic nechodi ale v mailovej schranke som taktiez nic take nenasiel. a prosim ak sa da tak si odpust vety ako "aktualizuj doprdele tie hovadiny co mas na stranke,lebo ak ta to nebavi,tak to nerob" ( myslim ze ja som nikdy neznevazoval tvoju pracu ani nic podobne ) , alebo "tak ked ma cas prispievat na forum a na dalsie,tak by mohol mat cas aj odpisat"...ako som pisal, na vsetky maily som odpisal a tvoje som bohuzial nenasiel. rovnako si nemyslim ze az tak prispievam na forum ( asi 5 prispevkov za posledny tyzden ), ale ak aj to vadi, ospravedlnujem sa

sego, co sa tyka lepsieho/horsieho obchodu, to treba nechat na zakaznikov kde sa rozhodnu nakupovat a kde sa im oplati nakupovat ;) . proste niektore dohody s dodavatelmi nedovolia ist s cenami nizsie ako su uvedene na stranke a pri niektorych sa to uz ani neda :)

a ak teda tymto mozem poprosit, vsetky maily, reklamacie, staznosti, podnety a podobne smerujte vzdy cez kontaktny formular co je na stranke, alebo mailom ktory tam je uvedeny. jednoducho nie je z casoveho hladiska mozne odpovedat na SS tu na mtbiker, alebo dokonca na FB kde som uz nebol snad rok. mnoho ludi vie ze pocas tyzdna robim pomaly od rana do rana a odpisat na mail este o druhej rano nie je nic neobvykle.

taktiez Vas chcem poprosit robit vsetky objednavky oficialne cez stranku pretoze vtedy v tom je poriadok a na ziadnu objednavku sa nezabudne. dufam ze chapete ze ked nie je cas pomaly na nic, tak sa tazko lepi objednavka poslana dajme tomu aj mailom ked vacsinou este nie je presne specifikovana. moc diky za pochopenie :bow:
30.05.2012 - 23:54:26
00
U mňa spokojnosť...
Od objednávky, cez dodávku až po reklamáciu.
No problemo :y:
31.05.2012 - 09:36:05
00
matt tie gripy esi(sram) su stale problemove na dodanie?
31.05.2012 - 09:39:20
00
No tak umna uplna spokojnost :Rychla komunikacia,vsetko poslane 1. triedou ,reklamacia vybavena bez problemov - vymena za novu ... Spokojnost :) :y: :handshake:
31.05.2012 - 09:49:22
00
large, bohuzial nemam stale info kedy by opat mohli byt skladom
31.05.2012 - 12:12:07
00
matt predavate aj patky prehadzovacky? na stranke to nemas
31.05.2012 - 19:50:54
00
patka sa predava k ramom... podla znacky hladaj predajcu
31.05.2012 - 19:57:11
00
ospravedlnenie Matt prijimam,lebo si si tu spravu precital :P tak sup sup,poslat cim skor...objednavku mas u seba,1 windstopper bunda tam nebola,lebo ju nemaju ani u vyrobcu S,co nechapem,ale dobre :D,v PMke mas doplnenie objednavky,
k tomu formularu=poslal som otazky,doteraz neboli zodpovedane,tak budiz som sa vykakal aj na ten formular a vsetko riesil cez MTBiker,kedze tu si min.1x za den
dtto si aktualizuj stranku,lebo sa ma v robote uz viaceri pytali,ze mas tam velkosti ktore mas skladom a na druhej strane to nemas vobec a ni vyrobca,len tolko k tomu
31.05.2012 - 20:08:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up