Ešte že si tam napísal "podľa mňa", tvoj názor ti nikto vziať nemôže. :)
Že bicykel s pomalými plášťami prinesie aj "bežnému" bikerovi o dosť vyššiu a samozrejme teda aj citeľnú záťaž navyše na rovinke/do kopca (najmä v nízkej rýchlosti kedy do toho veľmi nevstupuje odpor vetra) je fakt.
Preto každý kto chce to najlepšie pre seba sa zaoberá aj valivým odporom, najmä v kategórii XC/AM bicyklov a najmä na zadnom kolese.
05.09.2013 - 20:52:36
04
kazdy kto jazdi viac, tak jednoducho musi poznat vyssi odpor takeho plastu, nemusi to byt pritom ziadny zavodnik.
ten hans dampf je podla mna dost siroky pre XC, je jedno v akej verzii. uz NN 2.25 je prilis siroky, ale drzi najlepsie grip aj za mokra, tak len preto ho vpredu stale vozim
05.09.2013 - 22:31:09
00
osobne!!!! si myslim ze na tento typ bicykla sa minimalne dopredu hodi lepivy plast aby si to clovek mohol dole bez obav spustit.. ale to je moj nazor. radsej obetujem nejake tie vaty, par kvapiek potu a par nadavok naviac hore kopcom ale dole nemusim riesit ze nemam dostatocny grip. ale kazdy jazdi inak. keby mam takeho krasneho yetiho tak dopredu by urcite islo nieco makke a siroke!
06.09.2013 - 08:25:04
01
ked si niekto objednave presnu verziu plasta asi vie preco, zrejme vie co je pre neho vhodne, co mu vyhovuje, ktoru vlastnost preferuje.....
06.09.2013 - 08:56:41
05
Nič v zlom,celkom zaujímavá diskusia sa tu vyvinula kvôli tým plášťom,no toto je téma o suncycle.sk
06.09.2013 - 09:03:34
00
lubo28, ma to suvis s beznymi praktikami suncycle - ze ti namiesto tebou presne vybrateho tovaru daju nejaku nahradu, ktora ti nemusi vyhovovat. Potom musis zbytocne minat peniaze na vratenie tovaru.
06.09.2013 - 15:18:07
00
Fabian, nic v zlom, ale vaz prosim slova. o akych beznych praktikach tu pises? kolko penazi si musel zbytocne minut zeby som ti to nejakym sposobom nevratil/nepreplatil? pri kolkych objednavkach ti prisiel iny tovar aky si objednal? to ze sa obcas pomylime a zasleme nieco ine sa bohuzial stane, ale vzdy sa to snazim so zakaznikom vyriesit k jeho spokojnosti s tym aby pri tom nebol nejako stratovy. predstav si, aj mylit sa je ludske. ale ako si priebezne citam niektore prispevky tu na fore, tak zistujem ze tu mame kopec dokonalych, bezchybnych ludi, najlepsich vo svojom obore, ktori pracuju v bezchybnych firmach atd atd. len skoda ze som na nich realne este za svoj zivot nenarazil. a ano, obcas zasleme aj iny tovar aky si zakaznik objedna len kvoli tomu sa objednavka vybavila cim skor. napr namiesto retaze 971, model 991, namiesto Deore presmyku model SLX a podobne. samozrejme to malo ludi spomenie, alebo ako je ako je v mode, radsej si do toho este rypne.

ospravedlnujem sa Vam za trosku emotivny prispevok, ale niektore veci sa ma vedia dotknut osobne. ludia ktori ma nepoznaju tu budu vypisovat o "beznych praktikach".

prajem Vam vsetkym prijemny vikend :bow:
06.09.2013 - 17:26:22
019
Dnes ma potesila krabica s jontakom, na ktory som uplne zabudol. :)
Vobec som si neuvedomil, ze v prvom baliku nebol a teraz pozeram, ze na fakture je dopisane "doposleme"

Diky.
06.09.2013 - 17:39:39
01
Ja som tu uz spravil kopu objednavok a vzdy na moju spokojnost. Tento shop na zaklade tychto skusenosti uprednostnujem a odporucam. Za mna proste :y:
06.09.2013 - 18:22:26
03
ja sa musim matusa zastat :)

pokazde ked som objednaval..aj ked dodanie trvalo dlhsie napr z dovodu ze neboli skladom campa kolesa....vzdy mi to bolo oznamene mailom ze co sa deje... :)

dalsia vec...ked som chcel presmyk shimano XT shadov plus zda sa mi ze strieborny vtedy nemali...dosla mi otazka ze ci mi nebude vadit ked poslu strieborno cierny....

popripade namiesto mnou objednanej kazety campa VELOCE mi dosla campa CEntaur za cenu veloce.....s vysvetlenim ze dovozca poslal centaura....

to su vsetko pozitivne skusenosti ....

tak isto ked som objednal komplet sadu campa...tam mi boli nechtiac zaslane 2 zadne brzdove celuste...(predna ma dlhsi srob) po mojom maily mi bolo do 24 hodin v emaily oznamene ze v pisali do sireru a ze staci ked poslem jednu zadnu brzdu na adresu ktora bola v maily...kde mi brzdu vymenili za prednu a poslali jedny campa ponozky ako bonus :)

zo strany suncycle som pokazde zazil prijemnu, ochotnu komunikaciu....ked poslali inu vec ako bola objednana bola to vzdy vec vyssej triedy ako objednana ale za cenu objednanej ale v rovnakej farbe ako objednana vec... :)



Fabian ked ti vadi ze dostanes inu vec ako je objednana...aj ked dostanes kvalitnejsiu ako objednanu tak co uz s tebou ked ti to vadi nakupuj inde...

to som este nezazil aby sa niekto stazoval na toto...
06.09.2013 - 19:16:40
05
prešmyk robia Shadow plus? hmmm :P
06.09.2013 - 19:24:59
02
Ano, presmyk je Shadov plus. Je to podobna technologia ako Shadow plus u prehadzovacky, retaz potom vobec nelieta a netreba ju ani mazat. ;-)
06.09.2013 - 19:43:31
00
Ja sa takisto opäť zastanem matta. Prístup, komunikácia, dodanie o rady vyššieho modelu, prípadne osobné zastavenie sa s tovarom keď som mal požiadavku dodania do pár dní. To sú veci ktoré som v žiadnom inom e-shope nedostal. Nehovoriac o cenách a prístupe k zákazníkovi.
Možno by matt mohol dať štatistiku koľko objednávok vyriešia za mesiac a koľko z toho počtu (vidíme tu na fóre) má negatívny ohlas. Tipujem že je to mizivé percento.
06.09.2013 - 19:57:00
01
prešmyk robia Shadow plus? hmmm :P


moja chyba pisal som to v rychlosti...jasne ze som myslel prehadzovac.....
06.09.2013 - 20:11:53
00
Ano, presmyk je Shadov plus. Je to podobna technologia ako Shadow plus u prehadzovacky, retaz potom vobec nelieta a netreba ju ani mazat. ;-)


Toto mi moc nejde do hlavy.
06.09.2013 - 21:10:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up