Ani nemoze. Je to hovadina. :-)
06.09.2013 - 21:12:46
00
K obchodu - v podstate uz v inom slovenskom cyklistickom e-shope nenakupujem a tesi ma to :-) Niekedy pride tovar vyssej rady ako som objednal, niekedy potesi cena, a niekedy nic navyse (nemoze byt vzdy). Aj tak sa vzdy tesim a nemozem povedat zle slovo.
06.09.2013 - 21:48:45
00
lol vsetkym tu chodia vyssie rady nez si objednaju, to je kua dobry eshop! :)
07.09.2013 - 03:55:38
02
skorej by som povedal ze jeho dovozca je súper ked mu posiela drahší tovar za cenu lacnejsieho :)
07.09.2013 - 07:14:44
00
Pani, čakal som kedy sa tu objavia podobné infantilne príspevky. Neviem či mám ten pocit iba Ja, ale mne sa zdá že najviac tu rypu tí, ktorí zo suncycle ani nenakupuju ;)
07.09.2013 - 12:03:41
00
Vidim ze tu opat chce silou mocou do niekoho vrtat(aj ked chapem ze ked si niekto objedna istu verziu produktu tak ju chce dostat, ale toto je jednoducho riziko nakupu z e-shopu)... A ak by som dostal lepsi produkt tak by som bol stastny ako blcha :)
Opat pripominam, nemal som s tymto obchodom ziadne problemy, a som za to vdacny :)
07.09.2013 - 12:12:31
00
Objednaval som zo SUNCYCLE retaz, kazetu , a prevodník v hodnote dokopy 30€ + 3.95€ pošta . Všetko ok , bol som spokojny až do doby kym som si všimol prevodník.. Shimano deore 32z každý zub ináč ... Totalne nekvalitne zpracovanie , tak som im napisal mail že prečo to tak je a oni odpovedali že kvoli lepšiemu radeniu z velkej pily na malú... No neviem .. Ja mam v strede len 1 prevodník ( pilu ) a potrebujem všetky zuby rovnake tak som sa s nima dohodol ze ci im to možem poslať naspák . Povedali ze mozem nech im to pošlem zadarmo a oni pošlu na učet peniaze... poslal som im to 23.8.2013 o 14:00 poštou 1 triedou. Dnes je 7.9.2013 peniaze doteraz niesu na učte... Napi*u kontakt dovolat sa im nedá na mail odpišu vždy až v noci alebo na druhý den. Vzdy napisu sekretarka vam poslala.. Najprv mala poslat sekretarka v pondelok, potom v utorok , a terza som sa dozvedel že posielala vo štvrtok rano este ze mam aktivovanu službu ze mi pipne telefon ked dačo nabehne alebo sa vyberie z uctu pride sms, tak aspon viem ze prachy doteraz neposlali ... Co je to ku**a za prístup ?
07.09.2013 - 13:34:51
00
Podľa mňa nastala niekde chyba :-) Že je každý zub inakší na prevodníku nie je nekvalitné spracovanie ako sa mylne domnievaš, ale je to skutočne tak ako ti napísali. Ak si chcel všetky zuby rovnaké mal si hľadať iný prevodník. Čo sa týka peňazí na tvoj účet, skús si to pre istotu overiť v IB. Nie je to tak dávno čo viaceré banky menili podmienky posielania SMS notifikácií až od určitej sumy (TB 10€, SLSP 20€).
07.09.2013 - 13:52:20
03
Aha mno to môže byť , overím si to dakujem . Prevodník som kupil SHAMANRACING určený na DH . Ale to bolo tak že ten Deore bol najlacnejší a chcel som ušetriť . Nevyplatilo sa .
07.09.2013 - 14:04:24
00
Pár mesiacov dozadu to naozaj menili a ak chceš dostávať sms aj naďalej, musíš si ich aktivovať v nastaveniach v IB. Hoci napr. TB to mala tak, že pohyby nad 10 € ti hlásili aj naďalej...
07.09.2013 - 15:01:04
00
Hardtail, citanie sa ucilo v 1.triede zakladnej skoly. Ja ked pridem na stranku suncycle tak mi hned udrie do oci :
"Vážení zákazníci,
Týmto by sme Vás chceli poprosiť, aby ste aj naďalej uprednostňovali e-mailovú komunikáciu s nami pred telefonickou. Pri e-mailovej komunikácii Vám vieme poskytnúť presnejšie informácie na Vaše otázky a dotazy. Na e-mailovú komunikáciu môžete použiť aj náš Kontaktný formulár a na všetky Vaše otázky Vám odpovieme počas pracovných dní do 24hodín. Bohužial Vaše telefonické dotazy nedokážeme z časových dôvodov vybavovať. Vopred ďakujeme za Vaše pochopenie a tešíme sa na príjemnú vzájomnú spoluprácu.
Váš Suncycle.sk team"
Takze asi preto si mohol volat kolko si chcel. Tiez ti odporucam skonrolovat si ucet ako ti radili, mne tiez sumy pod urcitu hodnotu uz davno neoznamuju sms-kou.
No a k tomu prevodniku. Asi si vymysleli ze prevodniky maju nieco ako nabehove zuby :D Moj boze, matt musi mat nervy zo zeleza aby vysvetloval aj taketo veci a niekto to bude este spochybnovat.
07.09.2013 - 15:29:51
03
Ľuďom s kontom na azete dovolia mať banky vlastný účet? :o :shake:
07.09.2013 - 16:40:19
05
Mimochodom podľa obchodných podmienok a aj zákona má predajca poukázať peniaze na účet do 15 dni od prevzatia tovaru. Tak ak dobre rátam,ak by tí peniaze prišli na účet aj koncom buduceho týždňa, tak nemozes povedať ani slovo.
07.09.2013 - 16:51:09
00
Hardtail, citanie sa ucilo v 1.triede zakladnej skoly. Ja ked pridem na stranku suncycle tak mi hned udrie do oci :
"Vážení zákazníci,
Týmto by sme Vás chceli poprosiť, aby ste aj naďalej uprednostňovali e-mailovú komunikáciu s nami pred telefonickou. Pri e-mailovej komunikácii Vám vieme poskytnúť presnejšie informácie na Vaše otázky a dotazy. Na e-mailovú komunikáciu môžete použiť aj náš Kontaktný formulár a na všetky Vaše otázky Vám odpovieme počas pracovných dní do 24hodín. Bohužial Vaše telefonické dotazy nedokážeme z časových dôvodov vybavovať. Vopred ďakujeme za Vaše pochopenie a tešíme sa na príjemnú vzájomnú spoluprácu.
Váš Suncycle.sk team"
Takze asi preto si mohol volat kolko si chcel. Tiez ti odporucam skonrolovat si ucet ako ti radili, mne tiez sumy pod urcitu hodnotu uz davno neoznamuju sms-kou.
No a k tomu prevodniku. Asi si vymysleli ze prevodniky maju nieco ako nabehove zuby :D Moj boze, matt musi mat nervy zo zeleza aby vysvetloval aj taketo veci a niekto to bude este spochybnovat.



VIdel som to na ich stranke ale je mi to divne že v 21 storočí si eshop nenajde čas aby dvihal telefony, a ako si aj povedal čitať učili v 1. ročniku z.školy , pretože ja som nič také nepísal že ,, asi si vymysleli ze prevodniky maju niečo ako nabehove zuby, špatne si prečítal. Tu sms notifikaciu si zkontrolujem , Dík .
07.09.2013 - 19:32:54
00
jasne.. kvoli tebe prijmu dve telefonistky aby zdvihali telefony a vysvetlovali ti princip nabehovych zubov!!!!! ze nekvalitny prevodnik.
skuste napisat o info ohladom tovaru do inych eshopov a potom sa stazujte na odpoved vzdy v noci... moja skusenost je ze z vacsiny neodpisu vobec
07.09.2013 - 21:32:52
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up