Čau Pali. Ja som tam včera domrvil jeden názov. Miesto Rovná hoľa malo byť Homôlka. Ale aj tak si dobrý mapočítač. My sme došli na koniec zvážnice (tie xka, tam už cesta nie je) a tak nejako samo nás to ťahalo zhruba po tom fialovom rovno na Homôlku. Ale v podstate si v závere doliny. Po pár metroch tlačenia si aj von z lesa, takže kade pustí, tade ideš. No a to fialové je jediné čo treba nosiť tlačiť z celej tej túry.

pozn. teraz na to pozerám. je to veľmi nahrubo. myslím, že cesta sa končí ešte vyššie. bližšie k hornej hranici lesa.

Prílohy:

mapaaaax_122.jpg
mapaaaax_122.jpg 100.99 KiB thumb_up0thumb_down

09.09.2007 - 18:56:41
00
ahaa..tak uz chapem 8) ..no ked sa vycasi tak to skusim prejst..potom napisem ako bolo..diki za tip
09.09.2007 - 19:08:35
00
ahaa..tak uz chapem 8) ..no ked sa vycasi tak to skusim prejst..potom napisem ako bolo..diki za tip


tak daj vedieť kedy. Až by sa dalo aj ja by som šiel.
09.09.2007 - 19:16:57
00
Pali, tak som to pozrel v tej dopravnej mape, http://wags.nlcsk.org/LC/Default.aspx
a vyzerá, že to ide tade. Keď ma zabiješ neviem kade sme to vtedy išli. Ale tak sa mi teraz zdá, že potom červenom, lebo serpentínu si pamätám a vtedy sme ani mapu nemali, lebo sme spali s rodinkami na Hodruši a sme sa len tak išli s kámošom prejsť. A sedí to takto aj s tým koncom lesa, lebo po ukončení zvážnice to bola na lúky chvíľa. Až to ide do 1500mnm tak je to fasa.

Prílohy:

Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg 120.22 KiB thumb_up0thumb_down

09.09.2007 - 20:03:36
00
No keďže som to posral, tak som to teraz telefonicky prebral s tým kamošom. :oops: Definitívna verzia toľkých preklepov. Hanbím sa ako had. Žltá na bajku. Modrá peškom. :roll: :roll: :roll:

Prílohy:

mapaaaax_122.jpg
mapaaaax_122.jpg 101.4 KiB thumb_up0thumb_down

09.09.2007 - 20:26:38
00
No minule sme sa po škole vybrali na tu trasu ale nedali sme ju :( Došli sme po tu serpentínu - prvá zákruta na mapke - žltou farbou.. A ďalej sme už nešli lebo bolo veľa hodín a nechceli sme potom po tme blúdiť po hore :wink: .. treba tam ísť od rána- cez vikend..no uvidim aké bude počasie.
18.09.2007 - 14:35:51
00
Nazdar Palo. Podla tvojich prispevkov sudim ze si tiez z Liptova. Chcem sa teba ale aj ostatnych na tomto fore opytat, ci ste nahodou nesli trasu z Janskej doliny do Dämenovej doliny cez sedlo Javorovie na biku. Planujeme to s kamosom tento vikend prejst ale nevieme ako je to schodne v hornej casti pod sedlom kde je podla mypy len chodnik. Ak mate hodte, nejake info. Dik.
21.09.2007 - 09:23:37
00
No zatial sme tu trasu nesli.. sli sme len z janskej doliny na opacnu stranu - cez Svidovske sedlo do Maluzinej..ak pojdete do tej Demanovskej doliny tak daj potom vediet co a ako
21.09.2007 - 20:24:23
00
Kedze by som tohto roku mal stravit obdobie od 2.6. do 15.6. na Liptove (Liptovsky Jan), rad by som nasiel sprievodcu, alebo aspon ziskal odporucania na zaujimave miesta. Uprednostnim trasy, kde sa nebudem dostavat do konfliktu s ochrancami prirody. Radsej bike ponesiem, ako jazdit nekonecnymi asfatovymi cestami. Vsetkym vdaka za zaujimave stranky, mapky, fotky, vystupy z GPS,...
Budeme styria s nekonecnym mnozstvom volneho casu, prida sa niekto?
15.04.2008 - 10:45:04
00
Budeme styria s nekonecnym mnozstvom volneho casu, prida sa niekto?


Asi sa vykaslem na streku a pojdem robit hasica. Lepsia robota hadam ani neexistuje :lol:
15.04.2008 - 11:57:49
00
Vidis len tu lepsiu cast prace hasicov. Ale nezufaj a vlacikom sa venuj nadalej. Ved obcas horia aj tie :).
15.04.2008 - 12:15:52
00
Kedze by som tohto roku mal stravit obdobie od 2.6. do 15.6. na Liptove (Liptovsky Jan), rad by som nasiel sprievodcu, alebo aspon ziskal odporucania na zaujimave miesta. Uprednostnim trasy, kde sa nebudem dostavat do konfliktu s ochrancami prirody. Radsej bike ponesiem, ako jazdit nekonecnymi asfatovymi cestami. Vsetkym vdaka za zaujimave stranky, mapky, fotky, vystupy z GPS,...
Budeme styria s nekonecnym mnozstvom volneho casu, prida sa niekto?


to aj ja tam budem v tom case :-)
15.04.2008 - 20:29:56
00
Poznas Liptov na slusnej urovni? Daj viac info, mozes aj cez SS. Ze by sme boli riadeni jednym a tym istym ministrom?
15.04.2008 - 20:45:57
00
hm
toho ministra nemame spolocneho, ale raz rocne chodime na iste skolenia a vzdy aj s nejakymi hasicmi, le nakolko kolegovia su nesportovci, nebudem mat bike, aj ked som nad tym uvazoval a liptov tiez velmi nepoznam, vlastne po bikerskej stranke vobec
15.04.2008 - 20:54:38
00
Kedze by som tohto roku mal stravit obdobie od 2.6. do 15.6. na Liptove (Liptovsky Jan), rad by som nasiel sprievodcu, alebo aspon ziskal odporucania na zaujimave miesta. Uprednostnim trasy, kde sa nebudem dostavat do konfliktu s ochrancami prirody. Radsej bike ponesiem, ako jazdit nekonecnymi asfatovymi cestami. Vsetkym vdaka za zaujimave stranky, mapky, fotky, vystupy z GPS,...
Budeme styria s nekonecnym mnozstvom volneho casu, prida sa niekto?


Vidím :shock: ,že tu mám kolegu hasiča :D. Ja som priamo z L.Mikuláša.
Pracujem na OR HaZZ L.Mikuláš. Kľudne sa môžem k Vám pridať ak máte záujem. Poznám zopát pekných trás na MTB. Keď prídeš pobajkujeme :lol: Môžem poslať aj nejaké mapky, fotečky a pod.
18.04.2008 - 13:56:41
00
keyboard_arrow_up