sasulnik: ano, zorane cesty to je klasika, jedna taka mi pije krv uz dlho -nad Striebornicou na Grnicu :D, nastastie to byva krartky usek, cez ktory polovnici vzdy vyjazdnia cestu nanovo

ppv: teraz som skusil a vyzera, ze ide

Children are afraid of the dark and adults are afraid of the light.

13.10.2021 - 15:25:08
00
muffin napísal:
Tiež ma objav stathunters nakopol vyfarbovať políčka :) Stravu som začal používať v čase, keď moje jazdenie malo prudko klesajúci trend a teraz len smutno pozerám do mapy, kde všade som kedysi bol a nemám to vyfarbené. Na začiatok skúšam vyplniť prázdne miesta v blízkom okolí, aj keď je to niekedy na viac krát, keď je každý štvorček v inej doline a prepojiť ich do jedného výjazdu je celkom komplikované. Ale ako motivácia navyše je to super :)

Mne je tiež smutno z toho, ako som jazdil na celom SK (súťaže, dovolenky). Pojazdil som veľa kútov na celom SK, ale ešte keď som nemal GPS. Takže moja Strava heatmap je veľmi skromná oproti tomu aká mohla byť :(

Palo TT Mňa veľmi motivujú heatmaps, tieto “štvorce” a hlavne VKL a VKŽ - objavil som veľa pekných mies aj mimo hlavý cieľ záujmu - lebo cesta je cieľ. Mňa motivuje aj Everesting, čo by som na MTB chcel skúsiť teraz už aj 10k. Však celoročné jazdenie okolo svojho rybníka ma nebude baviť a aj vtedy sa dá týmto namotivovať, už ken ísť na cestu za domom kde som vživote nebol, ale treba vyfarbiť mapu, alebo dať ten kopec x-krát za sebov kým nenastúpam čo ja viem napr. Elbrus :)

Ha som začínal už ako dieťa keď som si do máp ktoré boli v Zlatých stránkach vyfarboval cesty a obce kde som bol/šiel. Hlavným cieľom boli všetky Oravské obce, potom aj poľská časť. Teraz nemusim perom nič vyfarbovať :)

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

13.10.2021 - 15:31:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo ~ Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up