sasulnik: ano, zorane cesty to je klasika, jedna taka mi pije krv uz dlho -nad Striebornicou na Grnicu :D, nastastie to byva krartky usek, cez ktory polovnici vzdy vyjazdnia cestu nanovo

ppv: teraz som skusil a vyzera, ze ide
13.10.2021 - 15:25:08
00
muffin napísal:
Tiež ma objav stathunters nakopol vyfarbovať políčka :) Stravu som začal používať v čase, keď moje jazdenie malo prudko klesajúci trend a teraz len smutno pozerám do mapy, kde všade som kedysi bol a nemám to vyfarbené. Na začiatok skúšam vyplniť prázdne miesta v blízkom okolí, aj keď je to niekedy na viac krát, keď je každý štvorček v inej doline a prepojiť ich do jedného výjazdu je celkom komplikované. Ale ako motivácia navyše je to super :)

Mne je tiež smutno z toho, ako som jazdil na celom SK (súťaže, dovolenky). Pojazdil som veľa kútov na celom SK, ale ešte keď som nemal GPS. Takže moja Strava heatmap je veľmi skromná oproti tomu aká mohla byť :(

Palo TT Mňa veľmi motivujú heatmaps, tieto “štvorce” a hlavne VKL a VKŽ - objavil som veľa pekných mies aj mimo hlavý cieľ záujmu - lebo cesta je cieľ. Mňa motivuje aj Everesting, čo by som na MTB chcel skúsiť teraz už aj 10k. Však celoročné jazdenie okolo svojho rybníka ma nebude baviť a aj vtedy sa dá týmto namotivovať, už ken ísť na cestu za domom kde som vživote nebol, ale treba vyfarbiť mapu, alebo dať ten kopec x-krát za sebov kým nenastúpam čo ja viem napr. Elbrus :)

Ha som začínal už ako dieťa keď som si do máp ktoré boli v Zlatých stránkach vyfarboval cesty a obce kde som bol/šiel. Hlavným cieľom boli všetky Oravské obce, potom aj poľská časť. Teraz nemusim perom nič vyfarbovať :)
13.10.2021 - 15:31:48
00
hm, tak som sa dostal na vysnívanú bikovačku na Mallorcu. čakal som, že strava.com zo všetkými tými plánovacími fičúrami bude ideálny nástroj na naplánovanie výjazdov na nasledovný týždeň ale nič tam nie je. som z nich sklamaný. a teda celkovo, čakal by som, že táto top biková destinácia a toľko bikerov, čo tu jazdí a k tomu všetky tieto technologické nástroje a plánovanie výjazdov bude malina. ale houby, aby som si kúpil papierového sprievodcu :(
19.10.2021 - 20:22:59
00
Tak ono tazko naplanujes nieco, ked nepoznas lokalitu. Ja casto planujem tak, ze si pozriem segmenty a potom kliknem na konkretny cas a bikera, pozriem si jeho celu trasu (pokial to ma povolene, ale vacsinou ano). Takto najdes trasy velmi rychlo.

V Garmin Connecte sa na mape zobrazuju verejne trasy pre kontretnu lokalitu. Aj sa mi v tom planuje ovela lahsie ako v Strave.
19.10.2021 - 20:30:20
00
Zdravím, neviem či to píšem do správneho fóra, ale rozmýšľam nad kupou Sigma Rox 2.0 a chcel by som sa opýtať, či tu niekto nemá s tým pc nejaké skúsenosti, či sa to dá spárovať s mobilom, čo má bluetooth 4.0 a so stravou. Ďakujem za odpovede
20.10.2021 - 09:29:08
00
Sigma ma aplikaciu Sigma Ride, co aj podla strava supportu podporuje nahratie do Stravy (https://support.strava.com/hc/en-us/articles/224289627-Sigma-and-Strava). Cez BT4 by to malo ist, funguje to tak, ze z kompu ti to cez BT prenesie do smartofnu (co je inak pekelne pomale) do aplikacie a odtial do stravy (bud priamo, alebo cez cloud, neviem). Takto to ma aj lezyne, aj bryton (niektore brytony nepotrebuju aplikaciu a mobil). Realne skusenosti s tymto kompom ale nemam.
20.10.2021 - 11:53:52
00
Prosim vas ako prepojim mtbiker bajk so strava bajkom vytvoril som aj na strave novy ,,gear,, aj tu ale na mtbikeri mi neponuka moznost spárovať s tym bajkom neukaze ho... Uz som skusal kadečo a uz som v P z teho.. poraďte prosím.. ukazuje mi to len kadejake stare bajky co sto rokov nemám
27.10.2021 - 23:59:26
00
mne paruje bajky z vyjazdov automaticky - s cim mas problem ?
28.10.2021 - 12:03:48
00
Na strave som zalozil novy bike. Tu tiež ale potom pise na mtbajkeri prepojit so strava bajkom a neponuka mi moj novy bajk.
28.10.2021 - 12:14:44
00
na mtbiker...,nastavenie-vyjazdy-Povoliť synchronizáciu výjazdov zo Strava
28.10.2021 - 12:17:30
00
Vladino to s tym absolútne nesúvisí, vyjazdy mi synchronizuje uz dva roky samo od seba kazdy den .
28.10.2021 - 12:25:55
00
Podarilo sa , takze pre tych čo by mali po dlhom case vypadek pamati jak ja mavam zvycajne po dvoch dňoch tak tu je postup jak sparovat bajky mtbiker so stravou : najprv vytvorit bajk na strave , potom vytvorit ten isty bajk na mtbikeri, potom ist na vyjazd , potom synchronizovat vyjazd na mtbikeri, a potom vam to da moznost priradiť k strava bajku .
28.10.2021 - 12:30:53
01
Nevie niekto či bude dáky kupón?
Keď je(bol) Helloween.
01.11.2021 - 12:51:26
00
Bude. Presne den po tom ako si kupis Stravu za plnu cenu ;)
01.11.2021 - 14:46:26
01
davala vobec niekedy kupony na zakupenie subscription? 😄
01.11.2021 - 15:15:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up