Lekkie pila na em3ev a lunacycle(tu su aj dalsie 3 na vyber). S klukami je problem, bo potrebuju mat offset a navyse to je predpotopny stvorhran iba.
19.05.2016 - 13:16:39
00
Z em3ev ti to ani nezastavia na colnici, cinania deklaruju 8e za to. ;)))
19.05.2016 - 13:50:38
00
tak a mam doma tohoto tátoša
http://www.kubicasport.eu/shop/goods/haibike-sduro-allmtn-rx-275-2016-ciernalimecervena-19?goods=27139

zjednal som cenu o 500 € dole
24.05.2016 - 13:11:02
02
vies aku skvelu motorku by si mal za tie prachy?
24.05.2016 - 13:17:33
02
z coho vychadzaju ceny tych ebajkov? stoji to 4,5 a ma to sektor vidlu :D to su tie motory a baterie take drahe?
24.05.2016 - 14:30:27
00
iron.hide, motorka je motorka, treba ti na to zakonu poistku a stk-cko + tankovanie a a a nemozes tam kam moze e-bike. Vzdy plati ze pedelec je bicykel /s-pedelec uz nie!!!/ a tak pod to aj spada. Teda zakaz vjazdu mot. vozidlam a vjazd povoleny chodcom a bicyklom....Jasne? Ono mna by zaujimalo skor ci je to zablokovane na rychlost 25km alebo to ma aj mod enduro, vaha toho cuda a s tym spojena aj JAHMANsvk-ova vidlica a ostatne komponenty....150 ky zdvihy ok....ale ked s tym pojdes tak ako s normalnym bikom tazkym terenom na co jeto vlastne primarne urceny....za ako dlho ti baterka bude hrkat ako zvoncek /kedze vyzera ze je jednoducho demontovatelna kvoli nabijaniu mimo biku/ , vidlica a tlmic klaknu /ak niesu stavane na dany typ biku/ a o capoch ani nehovoriac, kostru a zvary tiez u HAIBIKU su kritizovane/.....vahu tipujem tak na 20-23kg a to je sakra rozdiel od 12-15 kg na normale. Ale na druhej strane pekny bike a jazda tiez , viem ocom to je. Tak prajem vela km bez nehody a hlavne bez servisu , zarucnych a mimozarucnych oprav. Darmo ked to opravia v zaruke ked 2 mesiace bude sduro v servise a leto v prdelke....:-)
24.05.2016 - 20:46:16
01
SlavoF no je to parade jazdenie kopce sa zdolavaju super, pre S Duro som sa rozhodol preto lebo Japonci maju ten motor špičkový, da sa povedať že bezudržbový, je to obmedzdene na 25km podľa cestného zákona ale da sa tam vložiť za cca 139€ SPEED BOX 2 FOR YAMAHA čo vypne až pri 50 km. bike važi cca21kg ale pri 80Nm to skratka necitiš, skakať sa dá na na tom dole kopcom to neberá iné rýchlosti mam najazdených necelých 200 km takže fantázia a dobíjal som baterku 2x jazdim prevažne kopce okolo Zvolena. Na pustý hrad som vyletel ako raketa , no ak sa chceš zničiť tak si jednoducho prepneš slabši mod , eco+ a maš to ako na normalnom baiku. k cene poviem len tolko ze taketo ( športove náčinie) sa nekupuje na jeden rok ano možeš si kupiť auto ale veľa kg a kalorii v nom nespalis jedine že ta niekto zamkne v kufri a najdu ta tam po roku :)
ono je to zabezpečené tak že elektrika ti nefunguje ked tm nemas display, takže pedelec nefachci ak ti niekto šlohne bike tak ho niko neozivi pretoze k zakupeniu noveho potrebujes mat k tomu servisnu knizku a kupnu zmluvu - blocek, cislo, zarucný list, vyrobné čislo je pod baterkou a zapisane v servisnej knizke jedine spolu ti to spravia inak mas smolu asi tak.


http://www.kubicasport.eu/shop/goods/speed-box-2-for-yamaha?goods=29341
dole je aj navod

PS: ak niekto bol v nemecku tak elektrobicykle sú obrovsky boom je to skratka niečo čo donuti hybať sa uplne kazdeho.
25.05.2016 - 11:12:23
01
SlavoF napísal:
iron.hide, motorka je motorka, treba ti na to zakonu poistku a stk-cko + tankovanie a a a nemozes tam kam moze e-bike. Vzdy plati ze pedelec je bicykel /s-pedelec uz nie!!!/ a tak pod to aj spada. Teda zakaz vjazdu mot. vozidlam a vjazd povoleny chodcom a bicyklom....Jasne? Ono mna by zaujimalo skor ci je to zablokovane na rychlost 25km alebo to ma aj mod enduro, vaha toho cuda a s tym spojena aj JAHMANsvk-ova vidlica a ostatne komponenty....150 ky zdvihy ok....ale ked s tym pojdes tak ako s normalnym bikom tazkym terenom na co jeto vlastne primarne urceny....za ako dlho ti baterka bude hrkat ako zvoncek /kedze vyzera ze je jednoducho demontovatelna kvoli nabijaniu mimo biku/ , vidlica a tlmic klaknu /ak niesu stavane na dany typ biku/ a o capoch ani nehovoriac, kostru a zvary tiez u HAIBIKU su kritizovane/.....vahu tipujem tak na 20-23kg a to je sakra rozdiel od 12-15 kg na normale. Ale na druhej strane pekny bike a jazda tiez , viem ocom to je. Tak prajem vela km bez nehody a hlavne bez servisu , zarucnych a mimozarucnych oprav. Darmo ked to opravia v zaruke ked 2 mesiace bude sduro v servise a leto v prdelke....:-)


Lol, dobre si mu ho skritizoval. ;))

Kamos ho na a nefungovala mu tam baterka na eshock. Inak na ebajku to netreba, to furt chodis na odlokovanom. ;))
27.05.2016 - 00:37:03
01
Nemate niekto skusenosti s tymi shimano e-retazami? Poradte najpevnejsiu retaz.
27.05.2016 - 00:38:26
00
zdravim :) je tu niekto kto ma e-bike a rad by sa podelil so svojimi skusenostami / fotkami / pripadne by sa chcel nieco opytat ? like na stranku na FB : E-bike SK/CZ forum
snad sa nam to tam troska rozbehne pretoze v nemecku a inych krajinach maju takych stranok vela tak som teda vytvoril jednu aj ja kedze som ziadnu podobnu nenasiel :)
28.05.2016 - 18:08:12
00
horak71
gratulujem ku kúpe, tiež som pozeral po Yamahe, ale skončil som pri tom svojom a som naozaj spokojný.prajem veľa spokojných km.-)
Slavo
, zdravím ťa, ako asi vieš mám na dvajrát zlomený prvý krčný stavec, tak som sa ani neozval...
Milanko,
kua, s polamaným stavcom sa ani piť dobre nedá
28.05.2016 - 20:24:52
01
tie dojazdy zacinaju byt naozaj zaujmave. +-180km dojazd je uz naozaj za zvazenie...
http://www.akumo.cz/stredovy-motor-bosch-vse-co-potrebujete-vedet
vahy idu dole svetla vyska motora hore po tych nasich karpatoch by som si taketo nieco vedel po zadkom predstavit :)
http://www.radon-bikes.de/bikes-2016/e-bikes/mtb-e-bikes/zr-race-29-hybrid/zr-race-29-hybrid/
31.05.2016 - 20:21:39
00
matvej11 napísal:
tie dojazdy zacinaju byt naozaj zaujmave. +-180km dojazd je uz naozaj za zvazenie...
http://www.akumo.cz/stredovy-motor-bosch-vse-co-potrebujete-vedet
vahy idu dole svetla vyska motora hore po tych nasich karpatoch by som si taketo nieco vedel po zadkom predstavit :)
http://www.radon-bikes.de/bikes-2016/e-bikes/mtb-e-bikes/zr-race-29-hybrid/zr-race-29-hybrid/


Tak je , ALE! Vaha ide dole no na 7 alebo 8 kg sa nikdy nedostane to zaprve a zadruhe, neviem ci vsetci vieme ocom piseme. Dojazd. Je jedno ci na cestaku, MTB, XC dokonca DH :-) 100 az 130km vysediet v sedadle biku .....to je tak akurat dost. Jasne ze trenovany clovek da aj 180km a viac, ale ruku na srdce kolko ludi tu z mtbikeru alebo aj inych urobia dene viac ako 180km ? myslim ze ich vela nebude. Tak naco dojazd 180km... pre bezneho cloveka co chodi do prace a bike ma ako konicek a s tym spojeny sport a pohyb....neriesi dojazd ani nic podobne....jednoducho idem lebo ma to bavi a chcem!
31.05.2016 - 21:30:01
00
matematika zakladnej skoly. ak sa ti zdvihne priemerna rychlost tak na tej celodenke spravis viac km a tym padom toho za den uvidis a zazijes viac(aspon pre toto chodim na bajk ja). to je moj pohlad na vec ty to vidis inak. a presne ako pises pre bezneho cloveka co chodi do prace a nestiha tu kondiciu nahnat je takyto ebajk idealnym prostriedkom na zvezenie sa s priatelmi kondicne na uplne inej urovni. jednoducho idem lebo ma to bavi a chcem s jednym rozdielom ze spravim podstatne vacsi radius a mozem si dovolit naplanovat podstatne vacsi celodenny vylet pri ktorom spalim +- rovnaky pocet kalorii ako z obycajnym bajkom s mensim dojazdom. dnes uz sice nie ale 100km+ som problem nemal robit a bajkerov tu je dost co tak jazdia aspon ti co tu osobne poznam.
01.06.2016 - 07:44:13
00
matvej11 napísal:
matematika zakladnej skoly. ak sa ti zdvihne priemerna rychlost tak na tej celodenke spravis viac km a tym padom toho za den uvidis a zazijes viac(aspon pre toto chodim na bajk ja). to je moj pohlad na vec ty to vidis inak. a presne ako pises pre bezneho cloveka co chodi do prace a nestiha tu kondiciu nahnat je takyto ebajk idealnym prostriedkom na zvezenie sa s priatelmi kondicne na uplne inej urovni. jednoducho idem lebo ma to bavi a chcem s jednym rozdielom ze spravim podstatne vacsi radius a mozem si dovolit naplanovat podstatne vacsi celodenny vylet pri ktorom spalim +- rovnaky pocet kalorii ako z obycajnym bajkom s mensim dojazdom. dnes uz sice nie ale 100km+ som problem nemal robit a bajkerov tu je dost co tak jazdia aspon ti co tu osobne poznam.


Nechcem sa priecit.....ja osobne radsej nahanam zdravie a kondicku ako radius....100+ urobim bez problemov...rec bolo 180 a viac!!! Neprekrucat vlastne pismenka prosim.....Viem o com pisem. Nie o kondicke len cisto o "usedeni " 180km a viac v sedadle biku! Treba odskusat a potom pisat. 180 a viac je fakt uz dost pre amaterov. Profici to ano, ale potom uz to ma zdravotne nasledky skor ci neskor....napr ako nedavno v tinkopfe " jeden dostal ako darom " rakovinu semenikov. Z coho asi?
Prajem krasny den.
01.06.2016 - 15:55:18
00
keyboard_arrow_up