Prepacte cerpal som z internetu. Googlil som poriadne a je to 120Nm, tych 240 tam len o tom polemizovali.
http://ebikeee.com/2011/11/09/knowledge-base-drive-trains-4-ego-kits/
04.07.2016 - 01:44:49
00
A nevidím tam batériu čo dodáva šťavu tomu "motorčeku" o výkone 2400W!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ? :muscle: :muscle:
04.07.2016 - 01:53:55
00
bateria je v ruksaku vid foto http://eu.ego-kits.com/ego-kit-2400-13ah.html
a ide to hore kopcom uplne bez slapania :)
04.07.2016 - 02:11:59
00
Je to šPIČKOvé, ten ruksak má koľko kilogramov, žeby dvadsať ?
04.07.2016 - 02:13:30
01
Nechapem tvoje invektivy.... Bateria ma 4kg a ani o nej neviem ze ju mam na chrbate...
04.07.2016 - 02:24:51
00
Štyri kilá má batéria a ty ju necítiš na "chrbáte" ? Kua vidno že chodíš do posilky !!!!!!!!!!!!! :muscle: :muscle: Lebo moja má dva a pol a cítim ju až v kostiach !!!!!!!!! :emo: :emo:
04.07.2016 - 02:26:30
00
Cumel40 napísal:
Štyri kilá má batéria a ty ju necítiš na "chrbáte" ? Kua vidno že chodíš do posilky !!!!!!!!!!!!! :muscle: :muscle: Lebo moja má dva a pol a cítim ju až v kostiach !!!!!!!!! :emo: :emo:


Nie nechodim a naozaj to pri jazde nejak extra nepocitujem. Uzvivam si jazdu, ruksak neriesim :)
04.07.2016 - 02:33:35
00
vsak ho tu nehejtujte...chcel poriadny ebajk...ma ho. Parametre vyborne, brzdy nadherne a adektvatne k vykonu. Pravdu povediac rad by som sa na takomto vykonom bajku zviezol. Musi to byt zazitok. Ja mam necelych 120Nm na litrovej motorke, a aj to vo vysokych otackach. Tu, pri elektromotore je maximalny krutiaci moment hned od zaciatku ako sa motor zacne krutit. Toto je kruta masina..fakt kruta..:)
04.07.2016 - 09:42:53
03
Hosť napísal:
No nič Jamis, dobre že tak píšeš, lebo darcov orgánov nikdy nie je dosť, mám z teba radosť !!!!!!!!!!!!!! :D


milanko, to si ty vsak? co sa stalo s tvojim starym nickom?

---
Jamis - tu baterku treba pripevnit na ram, nech ju nemusis nosit v batohu ako taky idiot :)
04.07.2016 - 09:46:55
03
iron.hide napísal:
milanko, to si ty vsak? co sa stalo s tvojim starym nickom?

---
Jamis - tu baterku treba pripevnit na ram, nech ju nemusis nosit v batohu ako taky idiot :)



ono je to tak original ze je to v ruksaku a aj my to tak vyhovuje, tak ako mnoho dalsim, je to velmi predavany set, samozrejme nie u nas. Po objednavke sa na to caka pol roka az rok :D :D
Po prve to na bajk nie je kam dat a po druhe je lepsie mat bike o 4kg lahsi ako keby mal mat 27kg to uz by bolo dost takze a neohrabane a neviem si stym moc predstavit skakat nejake skoky. Uz teraz je ta hmotnost na hrane, ale uz lahsie som to nedokazal poskladat. Usetrit sa dalo este na brzdach, ale chcel som konkretne tieto a jedine co este viem odlahcit je titanova struna, ale to som zatial neriesil nakolko som nevedel aku tvrdost budem potrebovat. Ja som stym velmi spokojny, su ludia co sa tomu cuduju ze na chrbate atd, ale najprv treba vyskusat a potom argumentovat. Ti co to vyskusali boli vsetci nadseni ;)
04.07.2016 - 17:05:59
00
iron ma len strach z neznameho, lebo dobre vie, ze raz si na taky ebajk sadne a bude jazdit :D
04.07.2016 - 17:19:07
04
Tak pridam aj ja par riadkov.....Ego-kit len preraba alebo ak chces zlepsuje alebo tuninguje....co je komu viac pochuti ....Taiwansky výrobok CYCLONE ktoreho som este stale vlastnikom / aj ked viac ako rok ho uz nepouzivam/ ...Prides na to sam ze je to prepac za vyraz "hovadina" ako Brno. Je na to viacero dovodov....Medzi najdolezitejsie patri : ten spomenuty ruksak s baterkou, extremna az neznesitelna hlucnost , silny motor to ano....mam viem co to robi....ale viem co to robi s retazami, patorkami, a kazetou. A propo....daj bacha lebo do 1680W ma motor vstavanu tepelnu ochranu ale tie silnejsie pokial viem tak nie. Chlapik tak hore kopcom samozrejme so zaradenym tazsim prevodom , ved silu ma a taha ako diva svina , ho uplne odpiekol...Da sa previnut v Kosiciach. No a hlavne kamen urazu je primarny a sekundarny prevod. Jednak to huci ako svina, nevyzera to ako bicykel ale ako zmutovany prasopes..... Nechcem urazat lebo by som urazal sam seba, ale hovorim ze som to cele po 600km zmotoval z biku dole!!!
Chalani co maju trebars stredove pohony Bosch, Yamaha a trebas aj ten Bafang a uz nehovorim o HUB motoroch so sinusovou riadiacou jednotkou...to ani nepocujes ze ide na baterky...design uhladeny, tichucky , a ver , vie bit aj lahucky a aj s baterkou v rame pod 20kg. Dojazd ani neries lebo na elektrickej "krave" viac ako 100km asi nechodi nik. A ak tak len najstatocnejsí!
Moc som ta asi nepotesil.
Ak budes chcet informacie ohladom tychto veci napis sukromnu spravu , dam ti link na jeden server kde su chalani co toho o tom vedia hooodne, a poriesia ti aj prípadne problemy ktore na seba nenechaju dlho cakat...a to mi ver!
Hodne kilometorv a hlavne vela zabavy prajem.
04.07.2016 - 18:27:29
00
Jamis, gratulujem, po tomto ego som aj ja škulil, len mi nesedelo hlavové zloženie a nik mi to nevedel namontovať.
A nedaj na keci, že 60 je velka rychlosť, to idem aj so Smokovca, či z vápenice..., tak veľa šťastných kilometrov
04.07.2016 - 19:09:40
01
Jamis, ebiker nedáva svoj ebike nikam na iné stránky ako do temy ebike...ostatní nás nemajú radi:-)))
04.07.2016 - 21:06:11
01
SlavoF napísal:
dam ti link na jeden server kde su chalani co toho o tom vedia hooodne, a poriesia ti aj prípadne problemy

Vsak ten link daj sem do fora. Hodi sa urcite aj inym e-bajkerom. Co tie tajnosti?
05.07.2016 - 08:45:32
00
keyboard_arrow_up