vtipne lebo v hore nemas kde ..........
07.08.2007 - 09:32:30
00
Inak ma napadlo.. ako na tom budú cyklistické preteky? :)

Teraz som tu na fóre videl 1. košický bike maratón: http://1kbm.sk/
Keby ho zorganizovali o týždeň neskôr, už by všetci účastníci mohli platiť pokuty, bo tá vyznačená trasa vôbec nevyzerá na lesnú cestu. :)
07.08.2007 - 17:54:15
00
ja som zase počul že je to o tom aby sa diskutovalo o tejto časti zákona, a nie o tej kde sa povoľuje väčšia ťažba v lesoch...

Takyto nazor mam aj ja. Diskutujeme o tom či 1600 aktivnych bikerov moze jazdit v lese ale to je len zahmlievanie problemu. Podstata tohto zakona je urcite v inom a to je BIZNIS s drevom. Vcera som v Sl. Raji objavil na ceste oznam ze v uvedenej lokalite je zvyseny pohyb mot. vozidiel zvazajucich drevo a preto prosia navstevnikov lesa o zvysenu opatrnost. Sympaticke a aj logicke.Toto je asi cesta ako najst sposob ktory by vyhovoval vsetkym zainteresovanym.
07.08.2007 - 18:31:22
00
Nazdar lidi,
netusi dakto nahodou ako je to v tomto pripade ? Pan Jurena mi totiz daco vypraval o tom ako tu mame 40 000 km cyklotras ci kolko to bolo. Minule cestou z Bieleho kriza, co je podotykam znacena cyklotrasa a dost znama narazim na ceste na napis "LESNA CESTA ZAKAZ VJAZDU". Kedze mam vodicak, tak mi je jasne, ze zakaz vjazdu plati pre vsetky vozidla a teda aj cyklistov, inak by tam bolo "ZAKAZ VJAZDU MOTOROVYCH VOZIDIEL". Vzhladom na to, ze tabulka s oznacenim cyklotrasy bola takych 500 m predtym je to potencialne miesto konfliktu s lesnikom, lesnou strazou alebo policajtom. Oznacenie cyklotrasy je sice zvisla znacka, ktora ma v pripade konfliktu vyssiu prioritu, len neviem, ci samotne oznacenie cyklotrasy ako take povoluje vjazd a vzhladom na to, ze znacka bola dobrych 500 m predtym, tazko sa to bude dokazovat proti lesnikovi, ktory ma bude chciet zbuzerovat a skasirovat.
07.08.2007 - 18:57:44
00
Napíš si pod to "S VYNIMKOU CYKLISTOV" a bude to mať rovnaký právny účinok ako ten zákaz vjazdu..
07.08.2007 - 21:09:38
00
Napíš si pod to "S VYNIMKOU CYKLISTOV" a bude to mať rovnaký právny účinok ako ten zákaz vjazdu..



Asi nejak tak :D, urob tam doplnkovp značku :)
09.08.2007 - 14:26:13
00
Ok, rob si z toho prdel, mal som moznost vidiet tu ludsku elitu u lesnikov (cest tym slusnym) a vobec mi to ako vtip nepride, hlavne ak sa jedna o vyznacenu cyklotrasu (tych az tak vela zase nemame) a ten napis tam nie je ojedinely. (tusim mam aj foto) Pri stretnuti s komfliktnym napitym elitakom, ktoremu sa nebude chciet hladat argumenty, bo jeden ma hned pred sebou na ceste len vyuzije moznost ta skasirovat respektive ti da este jednu do zubov ako doklad o zaplateni. Ako som mal moznost na fore citat vyznacenych cyklotras konfliktnych so zakazom vjazdu je na Slovensku viacero, preto ma zaujima ako to je po pravnej stranke. To som sa v ucebnici autoskoly nedozvedel. Asi je fakt, ze lepsie bude napisat dakam na policiu a poziadat o vysvetlienie.
Inak ak nahodou ficite dole z Kamzika smerom na Snezienku a na tej uzkej asfaltke stretnete oproti sebe nakladak, teda konkretne 3 a este vas vytlacia z cesty, tak sa nedivte, vcera som s nimi mal pekny zazitok. Pokracujuc takto dalej bude asi jedina cyklistika v Blave hradza.
09.08.2007 - 15:46:06
00
Flamer: nič sa neboj, jazdiť sa bude aj nadalej tam kde sa jazdilo a nikto ta nebude nahánať.
V skutočnosti pokiaľ by ma nezastavoval policajt tak všetkých ostatných pekne rýchlo ak sa bude dať obídem.
A možno aj ked je to extrém ak uvidíš že ta idu stopnúť na úzkom tur. chodníku treba zosadnúť a povedať že tlačíš, snád to nebudu kamerovať predtým ako ta stopnú.
09.08.2007 - 15:49:44
00
OMG túto tému by ste už mali zamknúť, sú tu len samé špekulácie, zatiaľ žiadne problémy nenastali a pochybujem že nastanú, každý sa na tento trápny zákon vyse.., mne je to v podstate fuk, nech ma zastavia aj tak mi môžu povedať len dovidenia a peknú cestu! Neviem čo si robíte z toho takú hlavu a značku ktorá nieje oficiálna a nieje tam nápis súkromný pozemok, ktorú si z rozmaru vyčaruje hocijaký dement by som zvýšky oprplal, prípadne ju vlastnoručne odstránil, nieje značka, nieje zákaz :)
09.08.2007 - 17:26:24
00
http://www.bratislavskenoviny.sk/48408/ ... nic-nemeni
09.08.2007 - 18:14:12
00
http://www.bratislavskenoviny.sk/48408/sport/pre-cyklistov-sa-v-lesoparku-nic-nemeni


Bodaj by mali vsetci lesnici na to rovnaky nazor.
Tak potom islo asi naozaj o to odvratit pozornost od navysenia tazby dreva..........
09.08.2007 - 20:27:45
00
http://www.bleskovky.sk/cl/10/168182/Mi ... az-toto---

ked ho stretnete...nezabudnite sa "pekne" pozdraviť :-)
napriklad: AHOJ UJO, by sa možno hodilo :-)
13.08.2007 - 09:04:07
00
alebo este lepsie by bolo zosadnut napalit mu jednu pastou a potom zdrhat pred ochrankou :P
trocha adrenalinu naviac nezaskodi :D
13.08.2007 - 09:22:57
00
Inak by ma zaujímalo, že kde to bolo fotené, bo ja som také značky ako tam má na fotke ešte nikde nevidel. ;)
13.08.2007 - 09:38:35
00
Tak potom islo asi naozaj o to odvratit pozornost od navysenia tazby dreva..........


tak ako vzdy v tomto state ... rusko vraj ked malo nejaky vnutropoliticky problem tak rozputalo vojnu bud v okrajovej republike alebo aj v afganistane napr ... tak to je to iste len v mensom ;-]
pre nas bikerov by to bola dobra sprava.... aj ked mozno za par rokov nebudu lesy kde by sa dalo bikovat ;-]
13.08.2007 - 10:17:55
00
keyboard_arrow_up