ano, ale na legalnej cyklotrase uz s leskim komunikujes na urovni ze ty si v prave, ani v roli doprosovatela o umoznenie pohybu
28.10.2008 - 21:10:24
00
Poprosim clenov,ale aj neclenov slomby, aby sa mrkli na stranku, ohladom pripravovaneho stretnutia v obci Hodruša-Hámre. Kazdy biker je vitani, a moze trochu pomoct zlepsit meno nasej komunity (hlavne pred ludmi,pre ktorych sme odludi.. :))

k teme: Na zaciatku singlov (minimalne tie dva,ktore sa v Ke a Po pripravuju) budu umiestnene tabule, do ktorych by sa cast tychto veci mohla zakomponovat,ako kratka informacia,spolu s varovanim,ze dany singl je primarne urceny pre cyklistov, nie pre rodinky s detmi a psami. Nezastavam extremisticke nazory,ale tak ako je peší v prave na turistickom chodniku a v pripade akejkolvek kolizie je na 90% vinny cyklista, tak nech to je opacne na nasich trekoch... Inac Jaroh dakujem za taketo odborne vyjadrenie ;)
29.10.2008 - 09:00:28
00
... umiestnene tabule, do ktorych by sa cast tychto veci mohla zakomponovat,ako kratka informacia,spolu s varovanim,ze dany singl je primarne urceny pre cyklistov, nie pre rodinky s detmi a psami.... ;)

takyto nazor mal aj pri utorkovej obhliadke na tvari miesta pracovnik Obv. lesného úradu, osobne sa s tym stotoznujem
29.10.2008 - 20:41:02
00
8) Zdravím Vás,

Chcel by som sa všetkým zúčastneným bikerom úprimne poďakovať za účasť.
Hoci akcia patrila k tým menším svojím rozsahom a účasťou, ale svoj význam pre okolitú prírodu mala očistný a hlavne viditeľný. Nemalým prínosom tejto akcie bolo aj zviditeľnenie nášho malého klubu MT BIKER Hodruša-Hámre na verejnosti, hlavne tej bikerskej. Veď prišli podporiť našu akciu vedúci členovia SloMBA, ktorí vyjadrili svoje uznanie, že sa snažíme takýmto spôsobom obnoviť prerušenú komunikáciu medzi nami horskými cyklistami a lesníkmi, lesnými strážcami po prijatí kontroverzného Zákona o ochrane prírody č.543/2002. Výsledok: vyzbieraných 59 vriec odpadu + odpad, ktorý sa kvôli svojim rozmerom nezmestil do vriec na úseku niekoľkých kilometrov a vyčistená oblasť pod cestou smerom na Lukavicu pri Žarnovici.
Svoje ovocie táto akcia už aj priniesla vo forme ďakovného telefonátu pána primátora zo Žarnovice a správcu Lesnej správy zo Žarnovice.
Verím, že práve táto akcia dopomôže k tomu, aby nás pracovníci Lesov SR, CHKO Štiavnické Vrchy a pracovníci ďalších organizácií brali ako rovnocenných partnerov pri spoločných jednaniach a vybavovaní potrebných povolení pre náš projekt budovania cyklotrás v našej obci, ktoré priamo nadväzujú na projekt cyklotrás našich kolegov a priateľov z Banskej Štiavnice. Uvedené jednania sú v plnom prúde, tak nám držte palce.
Zaujímavý fotoreport z tejto akcie si môžete prečítať na: www.slomba.sk/clanky.php?set=1&id=49
Ďalšie fotografie z akcie budú zverejnené v dohľadnej dobe aj na:
http://picasaweb.google.com/mtbikerhh
12.11.2008 - 19:21:46
00
Chalani, dobrá robota, ale aj ten pravopis treba občas poriadne skontrolovať než to dáte na web...
12.11.2008 - 19:28:02
00
Som velmi rad, ze som sa mohol tejto akcie zucastnit. Som vdacny za to, ze som spoznal novych skvelych ludi, ktori vynakladaju maximalne usilie o rozvoj cyklistiky v Banskej Stiavnici a jej okoli. Toto mesto je jedinecne rovnako ako aj jeho okolie. Dufam, ze sa z tohto "nulteho" rocnika stane pekna tradicia. Uz teraz sa tesim na dalsie stretnutie. Mam velku radost aj z toho, ze nase usilie nevyslo nazmar (aj ked pociatocne pocity ucastnikov boli vselijake). Verim, ze sa uz coskoro budeme moct prehanat na novych cyklotrasach.
12.11.2008 - 21:46:21
00
Pekne chlapci, skoda toho terminu, kolidoval nam so stavbou singltreku :( , do Stiavnice som chcel ist...
12.11.2008 - 23:04:22
00
:arrow: upravte si clanok (pismena) na hlavnej stranke mtbikera :wink:
13.11.2008 - 15:07:41
00
to warzone: v tom letáčiku sú ešte chybičky: "sme presvedčený"..."cykloturisticý potenciál"...čiarka na začiatku riadku...medzera za čiarkou...

keď sa to opraví, bude to vyzerať ďaleko lepšie... 8)
02.12.2008 - 21:10:42
00
Nechcem byť veľmi zlý a priznám sa, že je mi to vcelku aj dosť jedno, ale čisto z hľadiska odborného je ten leták strašný a keby som bol funkcionárom Slomba, okamžite by som ho stiahol z webu. Ako chcete obhajovať záujmy bikerov, keď na oficialnej stránke organizácie visí amatérsky leták na úrovni deviatej triedy základnej školy, plný chýb a prehreškov proti základným pravidlám všetkého, na čo si spomeniete - pravopisu, štylistiky, grafiky, marketingu, lobingu ... ? Veď z Vás budú mať Vaši partneri srandu...
02.12.2008 - 21:56:55
00
diky diky :D Cakal som na reakcie a prisli...chlapci je to uz par mesiacov co som mal v hlave tento letak,oslovoval som viacerych ludi hlavne zo Slomby ze s tym potrebujem pomoct,bohuzial bez nejakeho aktivnejsieho pristupu.Odpovede stylom "hm,tak to urob...je to fajn".Tak som sa nastval a urobil som to ako som vedel,inak by sme sa zrejme nikde nedostali a bolo by stale pri reciach ze Slomba ma malo clenov atd...V tom clanku som Vas vyzval na nejake dotiahnutie,ten letak vobec nemusi byt konecna forma,ak to viete lepsie budem vazne len rad ak to dotiahnete! :) Nechcel som to davat priamo tu,nie vsetci su clenovia a debata okolo toho by nemusela byt 100% plodna...Takze ak je niekto dobry napr.v grafike ci marketingu,tak to prerobte a postnite...
ps:za hrubky sa ospravedlnujem,tie som nejak prehliadol...
ps2:Jaroh v dobe ked som chodil do zakladky deviatka este nebola tak sa ospravedlnujem :roll:
02.12.2008 - 22:39:31
00
Warzone, moj prispevok nie je kritika Teba - naopak, kazda iniciativa sa ceni a nikto uceny z neba nespadol. Je to kritika komunikacnej politiky Slomby.

:-)
03.12.2008 - 05:50:54
00
Jaroh tak som to aj pochopil,teda az na tu deviatku...no offence :)
03.12.2008 - 07:17:25
00
mily jaroh, slomba JE amaterska organizacia a kazda aktivita clena sa velmi ceni. Slomba nezamestnava ziadneho grafika, slovencinara ani marketingoveho pracovnika. Par veci v slombe je stylom "ved treba to urobit", "urob a bude to fajn" atd, preto je dobre, ked sa celnovia aktivizuju a nejako prispeju. Varime z toho co mame, ci mame dat cely "rozpocet" slomby na jeden navrh letaku?
03.12.2008 - 08:03:49
00
Mily Vladol, skúsim ešte raz: nekritizujem návrh letáku, kritizujem, že ten leták visí na titulnej strane www.slomba.sk. Na to, aby si ho odtiaľ stiahol, predsa nepotrebuješ grafika a celoročný rozpočet.
03.12.2008 - 08:13:35
00
keyboard_arrow_up