Snazim sa zohnat jednu suciastku na RST, to jest uzatvaraci system( mam na mysli tu cervenu blbost s cim sa uzamyká vidla), a este ci by mi to pasovalo z SR Suntour
16.03.2009 - 15:57:35
00
naco? ajtak ti to bolo urcite nanic, co by si zamykal?? nechodiacu vidlu?
16.03.2009 - 18:04:31
00
To by si musel kupit cely tlmic a to by ta asi stalo viac ako nova vidlica ak by si chcel mam na predaj RST Gila TnL aj so zamykanim.
16.03.2009 - 18:09:37
00
To by si musel kupit cely tlmic a to by ta asi stalo viac ako nova vidlica ak by si chcel mam na predaj RST Gila TnL aj so zamykanim.


netreba menit caly tlmic tam sa my odlamala iba packa, s tym zvyskom co tam ostal zamknem
16.03.2009 - 21:08:13
00
ako hovori ten strmen c.:2
proste to asi nezozenies a ak hey tak celu tlmiacu patronu a do takej vidly ako je rst sa neoplati takto investovat. Navyse naco ti to vobec bude?? Pri jazde sa to ajtak ani nepohne ak ked hej tak to az take strasne slapacie straty nebudu :)
16.03.2009 - 21:16:28
00
Strmen c. 1 ma predbehol, ale ked uz som si dal tu pracu, tak to postnem. :P

Nezamykaj a hotovo. Kazda investicia do tychto low-end vidlic je zbytocna a okrem toho, doteraz som neprisiel na to, kedy je nutne zamykat (teda okrem 100 km vyjazdu po hradzi - tam to pochopit viem, ale ani tam to netreba, kedze vidlica pri normalnom slapani nepracuje). Tych par usekov kde by sa Ti to teoreticky zislo sa da pohodlne zvladnut aj bez zamknutia a celkovo to zvysuje aktivnu bezpecnost pri necakanom trafeni diery v ceste, kamena pod listim a pod. Aspon sa Ti nestane, ze ju zabudnes pred zjazdom odomknut - to byvaju neprijemne prekvapenia (niektori by vedeli rozpravat, ako sa bike razom meni na zbijacku). :)
16.03.2009 - 21:20:24
00
to radsej kup celu vidlu...
a k tomu zamykaniu-na RST to je jedno,ako bolo povedane aj tak je stale zamknuta. :idea:
zamykanie ma vyznam pri dlhych vyslapoch v stoji sa cela energia prenasa do pedalov a nie cast do vydlice...
a su vydlice ktore sa pri silnejsom naraze odomknu...ochrana proti prerazeniu locku(RS reba s nastavenim GATE)
17.03.2009 - 08:25:52
00
keyboard_arrow_up