U takeho lacaku to nikto nerieši 😁
25.07.2023 - 08:50:24
00
Jezus napísal:
Typicky zly dizajn kotuca, preto sa stred derie viac.

Nezmysel. Vsetky kotuce sa mi vzdy vyderu v reze do tvaru )(
Preto aj tool na to mam. Za ten ste ma tu isli upalit.
Btw. Na tych vcerajsich fotkach je ciastocne vidno (zaroven su tie spice zbrusene aj na hrubku) upravu tej hornej casti sublery - na lepsie meranie opotrebenia retaze.
Bike sublera - chraneny uzitkovy vzor by Palo TT :lol: Ak sa chce niekto realizovat videl som ich minuly tyzden opat v Lidli za cca. 12 €
25.07.2023 - 10:06:45
00
OK, nebudem Ta presviedcat, mas svoju pravdu. :) Len Ti dam jeden hint na zamyslenie - preco sa brzdove kotuce na autach nevydieraju do konkavneho tvaru? Nemusis mi odpovedat, len skus porozmyslat...
25.07.2023 - 10:18:44
00
tiez sa mi tak vsetky kotuce deru, je jedno aka znacka, aky dizajn (mozno tak keby boli male dierky rovnomerne po celej ploche ako to maju kotuce od Brake Stuff alebo Intend)
25.07.2023 - 10:20:24
00
Jezus napísal:
Typicky zly dizajn kotuca, preto sa stred derie viac.

Mam svoje skusenosti ;) Vyrazom nezmysel som komentoval najma zvyraznene slovo. Je to uplne bezny dizajn a bezne spravanie u bike kotucov. Pricinu som neriesil, ale ten tvoj uvedeny dovod je logicky.
Ked uz si s tym zacal, celkom by ma zaujmalo z praxe, ako su na tom motorky? Tie zvyknu mavat tiez velky podiel brzdnej plochy vetracie otvory, ale nebude to taky extrem tako pri MTB.
Basnicka otazka a co taketo odlahcene chutovky?
25.07.2023 - 15:33:05
00
Ano, je to uplne typicky bezny zly dizajn. :) S motorkami realne skusenosti nemam a ani ma nezaujimaju, ale chcem verit, ze tam rozmyslaju pri navrhu trochu viac, aby bolo opotrebenie rovnomernejsie a zivotnost dlhsia. V kazdom pripade nejdem tuto debatu dalej rozvijat, kazdy nech sa zariadi podla seba.
25.07.2023 - 16:29:54
00
Pan raci mat na biku nieco onakvejsie :) , co tymto neduhom zleho dizajnu netrpi?
25.07.2023 - 16:41:46
00
keyboard_arrow_up