to ano, len pri tomto vyrobku, ked blbne, uz nie som si isty nicim...
07.10.2008 - 11:54:22
00
to ano, len pri tomto vyrobku, ked blbne, uz nie som si isty nicim...

A este malicky postreh : baterky roznych vyrobcov sa spravaju rozne :roll:
07.10.2008 - 11:57:03
00
no a ja som sa ho chystal onedlho kupit, ale ako to tak citam nikomu nefunguje tak ako ma O_o
07.10.2008 - 18:05:22
00
No mne zatial asi 4 mesiace a jedina vec,ktoru som postrehol je potreba obcas "vykrutit krk" pri prestavke, inac vsetko funguje ako ma, takze nevidel by som to tak tragicky.
07.10.2008 - 19:02:40
00
no a ja som sa ho chystal onedlho kupit, ale ako to tak citam nikomu nefunguje tak ako ma O_o

Toto su postrehy zo zivota ja som s nim spokojny.
07.10.2008 - 19:25:55
00
az take zle to s nou nie je
07.10.2008 - 19:58:05
00
Ja som si ju kupil zatial vsetko OK funguje, len sa mi zda dost mala vzdialenost pasu od computeru, aby dobre meralo tep.
Na montaz dali 3 gumicky tie kolieska, ale neviem naco je ta tretia, ta najhrubsia, jedna na snimac, druha drziak a tretia? Diki.
07.02.2009 - 18:29:25
00
mam tuto sigmu tiez.90% popisovanych problemov sposobuje slaba baterka najme v snimaci(cize vysielaci impulzov na vidle a hrudnom pase)umna sa vyskytol problem najme v chladnom pocasi a baterka mala 3V(ale naparazdno)pod zatazou napetie kleslo to sposobovalo vypadavanie.po vymene baterie nema problem.10% problemou sposobuje uchyt na predstavci a vzdialenost od snimaca.
07.02.2009 - 22:46:10
00
Tak tento problem mam obcas aj ja ale neviem si toto vysvetlit . :?: Myslim si ze danu chybu sposobuje nieco ako ked PC date naraz spravit xy veci a on nestiha :!: Taktiez sa stalo mi "že " snimac aj ked vzdialenost bola postacujuca v zime pri teplote nižšej ako 0st proste prestal ist snimac :?: Jednoducho zamrzol tento problem neodstranila vymena baterie za uplne novu :( Viete k tomuto problemu blizsie popisat co sa vlastne deje? Nejde o daaku chybnu seriu snimaca? Dik.
11.02.2009 - 22:08:32
00
Podobne problemy s vypadkami mam aj ja. Baterku som vymenil, ale zopsulo sa pocasie, takze neviem aky to bude mat dopad na tie obcasne vypadky.
Ale minule som s computrom zahrkal a zistil som ze tam nieco hrkoce, ale neviem co.
Tlacitka ani baterka to nie su.
Vam v nom nic nehrka?
11.02.2009 - 22:21:32
00
Tak tento problem mam obcas aj ja ale neviem si toto vysvetlit . :?: Myslim si ze danu chybu sposobuje nieco ako ked PC date naraz spravit xy veci a on nestiha :!: Taktiez sa stalo mi "že " snimac aj ked vzdialenost bola postacujuca v zime pri teplote nižšej ako 0st proste prestal ist snimac :?: Jednoducho zamrzol tento problem neodstranila vymena baterie za uplne novu :( Viete k tomuto problemu blizsie popisat co sa vlastne deje? Nejde o daaku chybnu seriu snimaca? Dik.

ja som si tiez myslel ze mi toto robi baterka v snimaci tak som ju vymenil ale nepomohlo ale pulzmeter ukazoval dobre. potom som zistil ze je zla baterka v tachometri(pri zapnuti podsvietenia sa uplne vypol). takze vymen baterku aj v tachometri
12.02.2009 - 14:20:43
00
Mne po 3/4 ročnom používaní úplne vypadlo zobrazovanie pulzu. Na displayi stále bliká nula. Cez zimu som ho používal a fungoval normálne, cez upršanú jar ležal nepoužívaný a odvtedy akoby nesníma signály od hrudného pásu. Ani v jednej miske na dvoch bikoch, ani v trekking miske. Vymenené všetky batérie. Zvláštne je, že pás funguje, Blackburn Delphi 5 alebo hodinky Sigma Sport PC14 jeho signály zachytia a zobrazujú. Problém asi bude len v tachometri. Nebol vystavený pádu ani nárazom,žiadna korózia ani zlé kontakty. Neexistuje neaký reset?/myslím úplný/ Reklamácia?
23.04.2009 - 10:02:23
00
hm...tiez zacinam nadobudat pocit, ze je to sposobene baterkou, posledny krat, ked mi to robilo (niekedy v novembri) som nasledne vymenil vsetky baterky a odvtedy ide zase bez problemov...co sa tyka toho pulzmetra, tiez mi jednu dobu nic nezobrazoval, ale u mna to zase bolo sposobene napajanim, nie baterkou, bol zly kontakt v snimaci
23.04.2009 - 10:28:08
00
tento bullshit mi zacina liest na nervy : dnes opakovane odmietal merat rychlost (vyskiera sa nula) a sucasne sa zastavilo ratanie ubehnutych km. Potom akoby si to rozmyslel a skokom dohnal (ne)meranu vzdialenost napr. o + 1-2 km. Do toho obcas nabehla sprava - too many signals, sranda je ze okolo mna na kilometer nikde nikto....kontakty mal ciste, nepomahalo ani opakovane vykrutenie z drziaka... :evil:
25.04.2009 - 22:50:28
00
marp, nesmies pri bajkovani rozmyslat, ked ho rusia "signaly"... :twisted: mne robi to iste, asi ho hodim do Dunaja :cry:
25.04.2009 - 22:55:10
00
keyboard_arrow_up