a rastu dobre??
to nasere ked sa stane nieco hentake...
inak, vyvija sa to priaznivo, teraz mi pride 2 000Sk za 1 taku "brigadu"
a este teraz mam na dllhho vela roboty = dobre platenej :wink: takze uvidime ako sa to vivine, drzte palce...
08.07.2008 - 20:16:55
00
Miraculix nepochopil si to :oops: došlo k dezintegrácii onoho "nemenovaného karbónového objektu" - čiže za pár sekúnd som si "zarobil" čiastku veľmi porovnateľnú s mesačným platom...
09.07.2008 - 02:19:25
00
Roman, neprezradzaj nic o mojich paradajkach! :shock:

ešte si nedal ochutnať :lol: nemboj, tvoje rajčiatka su tabu, ale aj tak majú nádhernú podperu :lol:
09.07.2008 - 08:22:09
00
Miraculix nepochopil si to :oops: došlo k dezintegrácii onoho "nemenovaného karbónového objektu" - čiže za pár sekúnd som si "zarobil" čiastku veľmi porovnateľnú s mesačným platom...

mno, boli 2moznosti =
1. "křupol" vytah a ty si od tial radsej rychlo zmizol
2. "křupol" ten uhlikovy vyrobok, a ty mas teraz velke a zdrave paradajky :lol:
inak chalani, co vravitene ten koloshop.cz ?? myslite ze sa oplati priplatit +/- 100Sk za RL ?? (oproti LO)
09.07.2008 - 09:30:53
00
paradajky zrovna nie, ale je to č. 2 ... :evil:
09.07.2008 - 09:35:21
00
miraculix: viem že mladý človek sa učí rýchlo ale u teba to napreduje extremne rýchlo. To čo mne trvalo niekolko rokov, ty používaš v priebehu dvoch dní :roll:

7.7.2008 napísal
mno, ale kde maju CTM DELTA DISC 2008 za 15.5 (+/-) a EPICONA za dobru cenu s moznostou vymeny za rozdiel ceny ?? :?: :lol:
a co takto DURO DJ 07 (o DURO D som pocul dost, ale toto je DJ, tak poradte...)
NENASIEL SOM ani obchod kde predavaju samostatne epicona resp. raidona
a nie to este spolu s CTM DELTA DISC 2008 pod 16K ... :cry:
ale ten raidon vyzera zajimavo = kedze vytuneny stoji +/- 5000 Sk tak new z obchodu by mohol ist okolo 4K, ale tak myslim ze ten AXON bude dostatocny, pripadne aj ten XCR RL...
da sa to tlmenie v AXON-e vytunit aj doma ??
nepocitim zmenu aj pri prechode z XCR na AXON ?? lebo vzduch vs. struna sa mi zda rozdiel...skus dat nejake alternativi, LINKY ...
DAKUJEM za ochotu :wink:

9.8.2008 napísal
urcite by som siahol po SR Suntour EPICON z www.tuning-test.cz
za cenu okolo 7000Sk dostane vidlicu na urovni 10 000 a viac, az na tu hmotnost, ale za tich zvysnych 5000Sk co ti zostalo investuj do karbonovych dielov, a mas to spat :D
fakt, vsetko co som o tej vidlici videl, bola len a len chvaala
PS : http://www.youtube.com/watch?v=Z_C8QkSTKnc


na čom jedeš človeče? :evil:
Oproti tomu čo máš bude každá vidla cesta k lepšiemu, ale od normálnej funkčnej vidly to má veľmi daleko. Toto čo si práve predviedol smeruje len k preposielaniu vedomostí iných bez vedomostí vlastných. Prípadne nehovor o niečom čo si nejazdil a nevidel ani naživo.
Viem že sa chceš zviditelniť ale niekedy je to lepšie robiť s úvahou a nezakladať podobné témy, prípadne púštať dalej informácie ktoré nemáš overené.
09.07.2008 - 12:54:09
00
ano, presne tak, je to preposielanie vedomosti inych "prostrednictvom" mna, o tom aj z casti forum je, ze ja som nieco precital (viac krat) a preto som si "dovolil" tieto vedomosti odovzdatdalsiemu, ktori (predpokladajme) neprecital tie vedomosti.
ano, za tie 2dni som stihol postrehnut, presne to, co som napisal...
mas pravdu s tym overenim informacii, ale sam si mi ho radil a kedze ja ti verim (mam preco) tak tu nevidim problem... :?
Nechcem aby to vyznelo, ze tu teraz budem rozdavat rozumy, ktore ani nemam, ale proste som mu chcel zhrnut nieco, co som sa tu dozvedel...
Ale predsa ma to asi nieco do seba, co si napisal, takze budem brat do uvahy a buden sa snazit rozdavat vlastne vedomosti (ktore sa hadam budu zvacsovat :lol: ) a nebudem radit nieco neodskusane...
09.07.2008 - 15:01:33
00
mám pocit že si na dobrej ceste a budeme sa tešiť na tvoje postrehy v budúcnosti :lol:
09.07.2008 - 15:06:49
00
Dik za take podcenovanie :(
inak toto vlakno dost zmenilo pointu...
A ešte by som chcel slúbiť, že sa budem snažiť písať s diakritikou a aj gramaticky správne, čo bude ťažké, lebo v gramatike som nikdy nevinikal :lol: , nech to tu má úroveň.
09.07.2008 - 15:12:16
00
Dik za take podcenovanie :(

zle si si to vysvetlil. Toto bolo myslené v dobrom ....
.... ked naberieš viacej skúsenosti ....
09.07.2008 - 15:14:51
00
Mno, to spôsobil ten divný smajlík, :oops: preto tolko nedôveri ...
Beriem ťa za slovo, a budem sa snažiť splniť očakavania = viac čítať a skúšať (ak na to budú financie) a menej "rozdávať rozumy" :wink:
PS : musím si zohnať slovenské polepky na klávesnicu :cry: , toto dlho nevydržím : každý znak (napr. = " ; ] [ } { | \ ...) musím prehodiť na EN a potom zase späť ...
a späť k téme : čím ďalej tým viac mám pocit, že by mohli predať ten bike aj bez vydlice ...
Preto otázka : Stretli ste sa už s tým, že by bola ochota od predajca takto predať bike ?
09.07.2008 - 15:26:52
00
osobne? áno. dodával som (išli cezo mňa) priatelom 3 biky z ktorých boli vybraté vidly a dával som tam Epicony.
ale nepredpokladám, že to bude bez dlhodobých osobných kontaktov a predpokladám že už ani mne sa to nepodarí :cry:
09.07.2008 - 15:31:45
00
To si ma moc nepotešil. :(
asi musim najskôr pozvať predavačov na pivo (Kofolu :wink: ) :lol:
ale nie, sak uvidím najskôr, ako zareagujú a potom sa uvidí.
Sak tam bude aj môj otec, takže to bude "žiadať" on, tak hadam sa nechaju...
09.07.2008 - 15:44:54
00
Inak, ešte dosť rozmýšlam, akú velkosť rámu mám zvoliť ?
Na XC je lepší velký alebo malý rám ?
Chystám sa rásť do 185cm (momentálne 177) ale naozaj neviem čo bude vhodné.
Samozrejme skúsim na predajni, či mi ten rám sadne, ale ja som skôr za 21"...
nechcem od vás, aby ste mi napísali 21" alebo 19", chcem vedieť, či je lepší menší alebo väčší ?
10.07.2008 - 11:32:13
00
Inak, ešte dosť rozmýšlam, akú velkosť rámu mám zvoliť ?
Na XC je lepší velký alebo malý rám ?
Chystám sa rásť do 185cm (momentálne 177) ale naozaj neviem čo bude vhodné.
Samozrejme skúsim na predajni, či mi ten rám sadne, ale ja som skôr za 21"...
nechcem od vás, aby ste mi napísali 21" alebo 19", chcem vedieť, či je lepší menší alebo väčší ?


dilemu menší vs. väčší si nechaj pre nežnejšie bikerky :lol:
v podstate to závisí od toho, kolko palcovú má mechaniku ...

sorry za OT :oops:
10.07.2008 - 12:42:05
00
keyboard_arrow_up