Hornonitrianska ALPINA MTB Tour Pravenec

15.05.2010
3. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Pravenec (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto, Výsledky
Dusan- vyreklamovanu cenu som sice dostal az cca. pred mesiacom , no nebolo to takym sposobom ako vravis " tu mas a vypadni

barbiebike- v tom , ze nedostal kazdy cenu a ani pri prezentacii ponozky a dusu je pravda (osobne som dostal iba cislo)

RBpro- nejaky ten prospekt v taske, by kazdeho urcite potesil :)
chalaniskovi pri vapke a kucharovi ktory varil gulas udelujem pochvalu aj Roman bol fajn :y:

- nato, ze uz dlhodobo prsi a odvsadial hlasaju zaplavy, tak ten teren , co sme isli bol este pomerne dobre zjazdny(osobne som ocakaval horsi) takze nemozem vzhladom na pocasie nic vycitat :y: aj ked znacenie malo svoje muchy

orok pridem zas

PS : :talk: nechajte uz vsetci toho skriepenia a radsej dajte nejake foto :)


Naposledy upravil vankes dňa 17.05.2010 - 18:08:00, celkovo upravené 1 krát.

17.05.2010 - 18:04:52
00
2rRBpro : pohoda ja som nedockavy na fotos , sprchy ma netrapia sak som tam nebol :D
17.05.2010 - 18:06:15
00
Dusan- vyreklamovanu cenu som sice dostal az cca. pred mesiacom , no nebolo to takym sposobom ako vravis " tu mas a vypadni

barbiebike- v tom , ze nedostal kazdy cenu a ani pri prezentacii ponozky a dusu je pravda (osobne som dostal iba cislo)

RBpro- nejaky ten prospekt v taske, by kazdeho urcite potesil :)
chalaniskovi pri vapke a kucharovi ktory varil gulas udelujem pochvalu aj Roman bol fajn :y:

- nato, ze uz dlhodobo prsi a odvsadial hlasaju zaplavy, tak ten teren , co sme isli bol este pomerne dobre zjazdny(osobne som ocakaval horsi) takze nemozem vzhladom na pocasie nic vycitat :y: aj ked znacenie malo svoje muchy

orok pridem zas

PS : :talk: nechajte uz vsetci toho skriepenia a radsej dajte nejake foto :)



Neviem, ci tie ponozky a dusa sa nahodou nedostavali iba pri strednej a dlhej. Mna najviac nastvali tie sprchy. Prisla som riadne vystavena, zablatena az po usi a ked som zbadala, ze nie je mozne sa kde osprchovat, tak to ma skoro porazilo. A ani ten bike som si nemala kde umyt. Tiekla tam voda z nejakej hadice a pocula som, ze tam bola aj wapka ale ze sa pokazila. Preto mozno tie moje prehnane reakcie. Inak trat bola znacena celkom v poho, aj ked toho blata tam bolo navalaneho riadne. Ale za to nikto samozrejme nemoze. To, ze je pocasie ake je, nikto nezmeni (s tym sa samozrejme pocitalo), ked som tam isla.
17.05.2010 - 18:18:14
00
Nájazd : zvažovali sme odštartovať dole na začiatku pri pohostinstve čo je cca 500m ulicami, pri väčšíom počte určite dole do budúcna.
značenie sme sa snažili aby bolo čím najviac, v problematických zjazdíkoch aj skorej - správna pripomienka. doma sa to inak javí ako cudziemu.
k Zdenke a Milanovi. prejav nemali extra velký. Netrval ani 1:30. Osobne som upozornil aby to nebolo moc .Po väčších pretekoch chodia poslanci a majú prejay dosť dlhé. tak isto odovzdávajú ceny.
Oproti vlanajšku sme chceli spraviť viac a myslím že sme aj . doplnili sme značenie, osobne sme to s Milanom prešli 2x, Práve som sa vrátil z lesa pretože treba upratať. bolo dosť odpadkov z gelov a traťoviek.
Spravili sme preteky nikto neblúdil a nikto nemusel do nemocnice, pretekári dostali ceny, a mmy cyklisti ck Pravenec sme sa narobili a teraz čakáme na ohlasy.
ohlasy čítame všetky a je to do budúcna dobre vedieť, čo treba zlepšiť.
Všetkým v mene CK Pravenec ďakujem za účasť a prajem aspon takéto maratóny aký bol u nás a hlavne pekné počasie. To je pri takejto akcii č 1 a 100% úspechu.
17.05.2010 - 18:34:48
00
Neviem, ci tie ponozky a dusa sa nahodou nedostavali iba pri strednej a dlhej. Mna najviac nastvali tie sprchy. Prisla som riadne vystavena, zablatena az po usi a ked som zbadala, ze nie je mozne sa kde osprchovat, tak to ma skoro porazilo. A ani ten bike som si nemala kde umyt. Tiekla tam voda z nejakej hadice a pocula som, ze tam bola aj wapka ale ze sa pokazila. Preto mozno tie moje prehnane reakcie. Inak trat bola znacena celkom v poho, aj ked toho blata tam bolo navalaneho riadne. Ale za to nikto samozrejme nemoze. To, ze je pocasie ake je, nikto nezmeni (s tym sa samozrejme pocitalo), ked som tam isla.


kamarat isiel tu istu trat ako ja a tiez sa prihlasoval na mieste a dostal aj aj

o sprchach neviem a ani o tej pokazenej vapke,lebo ked sme umyvali my bajky, tak bola este OK.
17.05.2010 - 18:48:58
00
Co ste dostali? Ponozky a dusu? Bavite sa stale o Hornonitrianskej Alpina tour zo soboty 15.5?
17.05.2010 - 18:54:59
00
Co ste dostali? Ponozky a dusu? Bavite sa stale o Hornonitrianskej Alpina tour zo soboty 15.5?


nie, nie tie ponozky a dusa to je udalost z Partizanskeho 2009
v Pravenci kazdy dostal dve enervit tablety, brozure atd.
17.05.2010 - 19:04:54
00
Uz som sa zlakol ze som o nieco prisiel.
17.05.2010 - 19:09:14
00
Nejaka reportaz + 2 galerie fotiek sa uz objavili tu - http://www.cyklomania.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=746&Itemid=64&limit=1&limitstart=0
17.05.2010 - 23:54:36
00
Nájazd : zvažovali sme odštartovať dole na začiatku pri pohostinstve čo je cca 500m ulicami, pri väčšíom počte určite dole do budúcna.
značenie sme sa snažili aby bolo čím najviac, v problematických zjazdíkoch aj skorej - správna pripomienka. doma sa to inak javí ako cudziemu.
...

- preco sa neslo na zaciatku hore tou lukou, miesta kopec a pekne by sa to roztrhalo, ten kusok od krcmy podla mna tiez nestaci

- trat je strukturou jednoducha, takze znacenie ani nie je nejak narocne, jedine miesto kde ste to so znacenim nezvladli bolo uz tuna spominane to prudke zabocenie dolava na asfaltku kedy sa nabera smer chata Ostra, kedze tadial vedie cesta a jazdia tadial aj ini ludia aj auta vypaskovat to asi nema zmysel, jedine tam postavit cloveka, alebo dat veelikansku sipku na strom oproti (ale aj ta sa da so slazmi v ociach po tom technickom zjadze prehliadnut,resp. este k tomu na zem nakreslit vapnom cez celu sirku cesty X, ale asi clovek tam bude najvhodnejsi, osobne som videl ako tam pretekari v pocte 2-3 zabocili dole no po chvii sa spametali. Neviem ako ostatni, vsak nech sa vyjadria.

- nezaskodilo by trat trosku predlzit aj spestrit kedy by sa slo z Kostolnej doliny do prava ku Pod medznikom-Pansky Haj-4chotare odtial dole k tej tocni s tym posedom a potom uz klasickou trasou do prava ku Zaklukam atd.(ten novy usek ma predsa pestrejsi povrch aj profil) ja osobne jazdim na 4ch len tadial.
18.05.2010 - 00:27:49
00
- preco sa neslo na zaciatku hore tou lukou, miesta kopec a pekne by sa to roztrhalo, ten kusok od krcmy podla mna tiez nestaci

- trat je strukturou jednoducha, takze znacenie ani nie je nejak narocne, jedine miesto kde ste to so znacenim nezvladli bolo uz tuna spominane to prudke zabocenie dolava na asfaltku kedy sa nabera smer chata Ostra, kedze tadial vedie cesta a jazdia tadial aj ini ludia aj auta vypaskovat to asi nema zmysel, jedine tam postavit cloveka, alebo dat veelikansku sipku na strom oproti (ale aj ta sa da so slazmi v ociach po tom technickom zjadze prehliadnut,resp. este k tomu na zem nakreslit vapnom cez celu sirku cesty X, ale asi clovek tam bude najvhodnejsi, osobne som videl ako tam pretekari v pocte 2-3 zabocili dole no po chvii sa spametali. Neviem ako ostatni, vsak nech sa vyjadria.

- nezaskodilo by trat trosku predlzit aj spestrit kedy by sa slo z Kostolnej doliny do prava ku Pod medznikom-Pansky Haj-4chotare odtial dole k tej tocni s tym posedom a potom uz klasickou trasou do prava ku Zaklukam atd.(ten novy usek ma predsa pestrejsi povrch aj profil) ja osobne jazdim na 4ch len tadial.


Dobrý postreh, štart hore lúkou bol tk isto v pláne za sucha. teraz by to bola asi iná podívaná. to predlľženie je v pláne na MSR XCM 25.6.2010. Išiel som tam tréning, je to tam fajn. Dokonca MSR plánujeme 1kolo cca 80-90 km.Všetko bude záležať od majitelov lesov. drustvo povracalo pôvodným majitelom, a tak isto pribudli další na strane od skleného, a dubového kde hranica lesa viedla aj pri zákluke na hrebeni. Pracujem na tom.
Kontroverzná križovatka bola vyznačená aj šípkami aj reflex farbou na ceste, avšak je pravda že niektorí sa drzali po památi s pred dvoch rokou ninulý už to išlo do ľava.
takiež do budúcna doplníme väčšiu tabulu a človeka.

Ďakujem za postrehy a nápady .

Prílohy:

P5140102.JPG
P5140102.JPG 56.09 KiB thumb_up0thumb_down

18.05.2010 - 07:49:36
00
Dnes som bol dočisťiť les a nad Pravencom je to ešte mäkšíe ako v sobotu cez preteky.
Kedy tá voda zmizne ? Ľutujem poriadateľa a cyklistov v Partizánskom. zas bude mokro.
ináč takto to dopadlo po pretekoch. Najprv fandili a potom to rozbili.

Prílohy:

P5150767.jpg
P5150767.jpg 156.2 KiB thumb_up0thumb_down

P5190017.JPG
P5190017.JPG 104.08 KiB thumb_up0thumb_down

19.05.2010 - 17:27:36
00
To je ta dnesna mladez. Tie fotecky z maratonu neda nikto? Sukromnici. :(
19.05.2010 - 19:04:58
00
To je ta dnesna mladez. Tie fotecky z maratonu neda nikto? Sukromnici. :(


tu je report a dva albumy fotiek už 3 dni. :
http://www.cyklomania.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=746&Itemid=64
19.05.2010 - 20:46:53
00
- na vikend uz hlasia teplo, tak snad im ta predpoved vide,aj ked sa mi to blato celkom pacilo ;)
- tych chalanov si pamatam , ked som siel okolo , tak to tam mali zastavane plechovkovymi pivami :lol:,celkom zaujimavo to vyzeralo, no to ako to vyzera na tej foto , tak to vyzera strasne :tmi: - je smutne, ze sa nektori nevedia spratat do koze. Namiesto toho , aby nieco uroboli, tak este aj to malo co je si nevedia vazit :@ .

tych foto je stale veru nejako malo (chcelo by to, aby aj ostatny ludia pridali svoje foto) ved ich tam bolo hojne
semsa s nimi ;)
19.05.2010 - 20:53:15
00
keyboard_arrow_up